Haftalık Burç Yorumları (01-07 Mart 2021)

Haftaya içimizdeki yaratıcıyı ve vizyoneri ortaya çıkartarak başlıyoruz. Venüs-Uranüs açısı ile ilişkilerde heyecan, canlılık ve sıra dışılık isteyebilir; ani başlangıçlar ve bitişler yaşayabilirsiniz. Size keyif veren aktivitelere daha farklı şekillerde yaklaşabileceğiniz bir dönem olacak.

Perşembe günü Mars, İkizler burcuna geçiyor. Başkaları ile iletişiminizde, dilinizin sert olmamasına ve gaf yapmamaya özen gösterin. Bu enerjiyi kendinizi ve bilginizi doğru bir şekilde aktarmak için kullanmakta fayda var. Cuma günü ise yaşanacak olan Merkür-Jüpiter kavuşumu, basiretli kararlar almak için çok güzel enerjiler yayıyor. Burada, kendinizden emin olmak ile kibirli olmak arasında ince bir çizgi olduğunu hatırlamak gerek. Son olarak Güneş’in Ay Düğümleri açısı, gitmeniz gereken yön için bazı kadersel müdahalelerin gelebileceğini ifade ediyor. Kendinizi ön plana çıkartmanız gereken durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Koç burcu

Kazancınızı artırmak için farklı yollar deneyebilirsiniz. Para ile olan enerjinizi değiştirmek için güzel bir hafta. Bolluk enerjisini kendinize çekin. Yakın çevreniz ile olan iletişiminiz yoğunlaşabilir. Bu iletişimin kalitesini siz belirleyeceksiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için önce onları gerçekleşmiş gibi imgeleyin. Daha sonra o ana ulaşabilmek için atılması gereken küçük adımları planlayın. Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir hafta. Sezginiz size çıkış yolunu gösterecek. Bilginiz sayesinde parlayabilirsiniz.

Boğa burcu

Beklediğiniz bir para varsa aniden gelebilir. Aklınızda olan hedefleriniz için hızlıca aksiyon alabileceğiniz bir hafta olacak. Sahip olmak istediğiniz, almak istediğiniz neler varsa onlar için biraz dil dökmek, mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta. Terfi ya da motivasyonunuzu güçlendirecek konuşmalar yaşanabilir. Bunun yanı sıra sosyal çevrenizle iletişiminiz yoğunlaşabilir ve popülerliğiniz artabilir.

İkizler burcu

Başkalarının isteklerine ve arzularına uyum sağlama döneminin değişeceği bir zaman dilimi. Sizi mutlu edecek şeylerin listesini yapın ve hemen onları hayata geçirmeye başlayın. Hayatınızı daha anlamlı hale getirecek uğraşlar, eğitimlere başlayabilirsiniz. Kendinizi derinleştirebilirsiniz. Özellikle kariyer alanında güzel gelişmeler, bazı kadersel dokunuşlar yaşanabilir.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Yengeç burcu

Gireceğiniz yeni sosyal ortamlarda karşılaşacağınız yeni kişiler bakış açınızı değiştirebilir. Bu hafta çabucak öfkelenebilir, kaynağını bilmediğiniz bir sinir hali içerisinde olabilirsiniz. Bol bol sizi dinginleştirecek aktivitelerde bulunmakta fayda var. Fikirsel olarak bazı değişiklikler yaşanabilir. Borç alma-verme ile ilgili görüşmeler yapılabilir. Olaylara bakış açınızı değiştirecek haberler alabilirsiniz.

Aslan burcu

Bu dönem parasal konular gündeminizde olabilir, maddi destek alabilirsiniz. Cinsel hayatınızın daha renkli olabileceği bir hafta. Sosyal çevre ve arkadaşlar ile bazı gerilimli anlar ve fikir çatışmaları yaşanabilir, sakin kalmakta fayda var. Partneriniz ile entelektüel anlamda daha çok paylaşım yaşayabilirsiniz. Birbirinizle bol sohbetli ufuk açıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak maddi konularda avantaj elde edebilirsiniz ya da tam tersi çok harcama yapmaya meyilli olabilirsiniz.

Başak burcu

Farklı yollar deneyerek işinizde yurt dışına açılabilir ya da daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Kariyer basamaklarını tırmanmak için bu hafta oldukça hareketli bir zaman dilimi. Normalden daha fazla çalışabilir, çalışma arkadaşlarınız ve ekibinizle bol bol fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ev ve iş arasındaki dengeyi bozmamaya çalışın aksi halde özel hayatınızda bazı gerilimler yaşanabilir.

Terazi burcu

Evcil hayvan sahiplenmek isteyebilir ya da varsa onun bakımı ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Bu dönem kendi hayatınızı ve hayat amacınızı sorgulayabilir, bununla ilgili bazı adımlar atabilirsiniz. Böylece bazı farkındalıklar da kazanabilirsiniz. Özellikle işe hobileriniz ve size keyif veren aktivitelerle başlayabilirsiniz. Günlük rutininizde yapacağınız ufak değişiklikler sizi daha rahat ettirecektir.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Bu dönem aşk hayatınız oldukça hareketli olacak. Yeni başlangıçlara niyetiniz varsa bazı bitişler yaşanabilir. Sakarlıklara, kesiklere, yanıklara özellikle el bölgesi için dikkat etmekte fayda var. Aileniz ile daha çok vakit geçirebilir, daha çok sosyalleşebilir ve bol sohbetli keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Harcamalarınıza daha fazla özen göstermeye çalışın. Gereksiz harcamalardan kaçınmanız iyi olabilir.

Yay burcu

Üzerinizdeki bazı sorumlulukları azaltıp aileniz ile daha fazla vakit geçirebilir ve keyifli anların sayısını artırabilirsiniz. Partneriniz ile fikirsel olarak bazı uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Bu durumu orta yol bulma noktasına getirmeye çalışın. Yakın çevre ve akrabalarınızdan bu konuda isabetli tavsiyeler alabilirsiniz. Böylelikle ilişkinizi sağlamlaştırma fırsatı elde edebilirsiniz.

Oğlak burcu

Yeni hobiler edinebilir, spora başlayabilir ya da yeni bir eğitime katılabilirsiniz. Aşk hayatınızda iletişim ön plana çıkabilir. Çalışma hayatınızda ise kendinizi daha sağlıklı ve anlaşılır bir şekilde ifade etmeniz gerekebilir. Gerilimden uzak kalın ve yaptığınız işlerin görünmesini sağlayın. Böylece iş hayatında kendinizi ve yeteneklerinizi sergileyebilir, ön plana çıkabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Burçların Tahammül Edemediği Davranışlar: Hangi Burcu Ne Çileden Çıkarır?

Kova burcu

Gayrimenkul alım satımı gerçekleşebilir. Evinizde tadilat, boya ya da dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Bu dönem aşk hayatınız daha hareketli olacaktır. Heyecanınızın gerilim yaratmasına izin vermeyin. Kendiniz ile ilgili bazı kararlar alabilir, hedeflerinizi net bir şekilde belirleyip harekete geçmek için planlar yapabilirsiniz. Sosyal faaliyetler ya da bazı yardımlar için para harcayabilirsiniz.

Balık burcu

Kendinizi daha yaratıcı ve farklı şekillerde ifade edebileceğiniz bir haftadasınız. Bu durum aileniz tarafından anlaşılmayabilir ya da yadırganabilir. Sabırlı davranmanızda fayda var. Aldığınız bazı kararların isabetli olup olmadığı ile alakalı endişelere sahip olabilirsiniz. Yakın çevrenizden tavsiye almanızda fayda var. Gelecek ile geçmiş arasında kalabilir, adım atıp atmama ya da yeniliklere kendinizi açıp açmama konusunda çelişkiye düşebilirsiniz.

burçlar, haftalık burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (01-07 Mart 2021)
Kaynaklar