Haftalık Burç Yorumları (11 – 17 Nisan 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günler, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 11 – 17 Nisan haftalık burç yorumları!

Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile haftaya başlıyoruz. Düşünceler ve kararlar ayakları daha yere basan cinsten olabilirken, aynı zamanda katı ve inatçı bir enerji de barındırır. Sanatsal konulara ilgi, merak artıyor. Salı günü Balık burcunda 166 yılda bir gerçekleşen Jüpiter-Neptün kavuşumu yaşanacak; şifa kapıları sonuna kadar açılıyor. Şans, bolluk, bereket bizimle olsun. Salı günü şifa çalışmaları, meditasyon ve dua için çok güzel bir gün olacaktır. Çarşamba günü, akışa bırakmak, tembellik yapmak ya da sınırsızca harcamak isterken bir yandan kontrollü olmaya çalışmanın getirdiği bir dengesizlik söz konusu olabilir. Yapılması gerekenleri yaptıktan sonra sisteme havale etmek en güzeli olacaktır.

Perşembe günü, içsel olarak bazı şeylerin, belki hayallerinizin, belki idealize ettiklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Kendinizi mağdur gibi gördüğünüz konularda aslında güçlü olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Cuma günü, Mars Balık burcuna geçiyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için gereken cesareti ve motivasyonu bu dönemde bulabilirsiniz. Bu arada öfke, kaynağını bulup iyileştirmek için çok güzel bir görünümdür. Cumartesi günü ise Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor olacak. Bu Dolunay, Plüton’un Oğlak burcunda son derecelerdeki seyrini etkiliyor olacak. Hala değişime direndiğiniz konular varsa onlara olan bakış açınızı etkileyecektir. Yer değişiklikleri, düzen değişiklikleri söz konusu olabilir. Pazar günü ise içe dönüp gölge çalışmaları yapmak için çok uygun bir gün. Eleştirel, hatta biraz da öfkeli olabilirsiniz. Bunun sebebi kendinizde kabullenmediğiniz taraflarınız olabilir.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Haftalık burç yorumları

Koç burcu

Bu hafta gelir konuları gündemde olacaktır. Biriktirme, satın alma ihtiyacı gereğinden fazla olabilir; gereksiz harcamalara dikkat edin. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu sizi, manevi konulara yatkınlığa, meditasyona, şifa çalışmalarına yöneltebilir. Bilinçaltı çalışmaları yapmak için uygun bir dönemdesiniz. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile endişelerinizden kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Son olarak Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Sizin için evlilik ya da ilişki konusunda yüzleşmeler söz konusu olabilir.

Boğa burcu

Bu dönemde bol bol plan program yapabilir, ertelediğiniz konuları gündeminize taşıyabilirsiniz. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu, hem maddi hem de manevi olarak size şans getirebilir. Hayallerinize bir adım yaklaşabilirsiniz. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile gelen fırsatları değerlendirmeye cesaretiniz olacaktır. Son olarak Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınız konusunda daha özenli olabilir, sağlıklı yaşam konusunu gündeminize alabilirsin.

İkizler burcu

Bu dönemde kendinizi objektif olarak değerlendiremeyebilirsiniz. Bununla ilgili güvendiğiniz insanlardan alacağınız geri dönüşler yararlı olacaktır. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu, geleceğine yeni bir yolda devam edebilir, kariyer anlamında yeni kapılar açılabilir. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile, gerekli adımları atabilirsin.  Son olarak Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatında güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Yengeç burcu

Bu dönemde toplu bir para için görüşmeler yapabilir, sosyal çevrenizden maddi konular ile ilgili destek görebilirsiniz. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu, hayatınızı daha anlamlı kılacaktır. Yapmanız gerekenin ne olduğunu içsel olarak bileceksiniz. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile hayallerinizi gerçekleştirmek için ciddi efor sarf edebilirsiniz. Son olarak Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ailevi konular gündeminize otururken ilişkileriniz daha sağlıklı hale gelebilir.

Aslan burcu

Bu dönemde kariyeriniz veya statü değişimi ile ilgili toplantılar yapabilirsiniz. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu, sizi bulunduğunuz noktadan çok daha iyi yerlere getirecektir. Radikal değişimler kapıda. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile dönüşüm zamanına giriyorsunuz. Bu dönüşüm, sancılı olsa da sakinliğinizi korumalısınız. Son olarak Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önemli görüşmeler, konuşmalar, toplantılar söz konusu olabilir.

Başak burcu

Bu dönemde ticari anlaşmalar tarafında olumlu gelişmeler yaşanabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurtdışına ya da uzak yerlere taşınma söz konusu olabilir. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu, aşk hayatınızda iyileştirici bir etki bıracaktır. Güzel bir ilişkiye başlayabilir, var olan ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile ilk itirafı yapan taraf siz olabilirsiniz. Son olarak Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda verdiğiniz emeğin karşılığını bu dönemde alabilirsiniz.

Terazi burcu

Bu dönemde maddi konuları düzenleme ile ilgili aksiyonlar alabilir, bu konularda bakış açınızı değiştirebilirsiniz. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu ile yeni bir çalışma hayatına adım atabilirsiniz. Ayrıca, varsa sağlık problemlerinizde iyileşme söz konusu olabilir. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile spora başlayabilir, daha düzenli ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyebilirsiniz. Son olarak Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bugüne kadar kendinizi geliştirmek için attığınız adımların karşılığını alabilirsiniz.

Akrep burcu

Bu dönemde, varsa partnerinizin bazı görüşleri çok katı gelebilir. Bu görüşlerde orta nokta bulma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Kısa ve net anlatımlar işe yarayacaktır. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu ile yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz muhteşem bir hal alacaktır. Şu sıralar, hobilerinize vakit ayırmak size iyi gelecektir. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile farklı spor dallarını denemeyi seçebilirsiniz. Son olarak Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunayın etkisi ile izole kalmak isteyebilir, manen kendinizi toparlamak isteyebilirsiniz.

Yay burcu

Bu dönemde hayatınıza yeni rutinler katabilir, düzensiz olduğunuz alanlarda yeni programlamalar yaparak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu ile atalardan gelen negatif kalıntılardan kurtulmanın zamanı geldi. Aile dizimi ya da regresyon gibi çalışmalar için oldukça uygun bir zamandasınız. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile öfke kaynaklarınızı bulup iyileştirebilirsiniz. Son olarak Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sizin için, geleceğinizi etkileyecek sürpriz fırsatlar söz konusu.

Oğlak burcu

Bu dönemde, varsa partnerinizle veya çocuklarınızla daha sağlıklı iletişim kurabilir, aradaki buzları eritebilirsiniz. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu ile hayalinizi kurduğunuz yere gitme, size iyi gelecek yeni bir yere taşınma söz konusu olabilir. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile yeni bir hayat kurmak için efor sarf edebilirsiniz. Son olarak Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunayın etkisiyle, sizin için sosyal statü değişimi söz konusu.

Kova burcu

Bu dönemde sizin için gayrimenkul yatırımı ya da taşınma konusunda bazı planlar somutlaşabilir. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu ile maddi gelir alanında iyileşme söz konusu olacaktır. Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz fırsatları sakın ha kaçırmayın. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi ile hareketli günler sizi bekliyor. Son olarak, Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Yurtdışı bağlantılı konular, eğitim ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

Balık burcu

Bu dönemde, yer değişikliği, taşınma, kısa seyahatler söz konusu olabilir. Uzun soluklu bir eğitime başlayabilirsiniz. 166 yılda bir gerçekleşen Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu ile hayatınıza yeni bir yön vermek için şimdi tam zamanı. Hayallerinizin peşinden koşabilirsiniz. Mars’ın da Balık burcuna geçmesi sizi harekete geçirecektir. Son olarak Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Olumlu anlamda, kendinizi eskisinden çok daha farklı hissedebilirsiniz. Kendinizdeki olumlu değişimlerin farkında varın, bolca kutlayın.

11 – 17 Nisan haftalık burç yorumları, astroloji
Kaynaklar