21 Ocak 2019 Kanlı Ay Tutulması Hangi Burcu Nasıl Etkileyecek?

Kanlı ay tutulmasının etkisi tam 1 ay kadar sürecek. Doğum haritalarınızda Aslan, Kova, Akrep ve Boğa olan alanlarda daha çok hissedilecek. Uranüsyen etkili bu tutulma ile hayatlarımızda ani değişiklikler ve bitişler, beklenmedik durumlar gerçekleşecek. Dahası; bırakamadığımız, bırakmak istemediğimiz konular, kişiler ve durumlarla sınanacağız.

Bu tutulma ilgili alanlarda hayatınıza şans ve mucizeleri getirebilir, hiç ummadığınız sürprizler yaşayabilirsiniz…

2017 yılının Mayıs ayından bu yana olması için çabaladıklarınızın sonucunu alabilir, gerçekleştiğine şahit olabilirsiniz. Hatırlayın bakalım: 2 yıl önce ne yapıyordunuz? Karşılığını alabileceğiniz bir tutulma gerçekleşiyor. Bu süreçte ani ve beklenmedik durumlara hazırlıklı olmamız gerektiğini tekrar hatırlatmakta fayda var. Ummadık olayların yanısıra, Venüs ve Jüpiter’in Yay burcundaki iletişimi şans kapılarının açılmasını sağlayabilir.

Bu ay ve Şubat ayı sonuna kadarki eylemlerimizle 2020 yılını inşa ediyor olacağız. Düşünün, planlayın ve eyleme geçin: 2020 yılına ne götürmek istiyorsunuz? Attığınız her adımın, ektiğiniz her tohumun 2020’deki hayatınıza, gelecekteki size hizmet ettiğini unutmayın.

Gelelim asıl merak ettiğiniz yere: Burçlarımız bu tutulmadan nasıl etkilenecek?

Güneş, ay ve yükselen burçlarınızı birlikte okuyup ortak bir bakış açısıyla değerlendirmenizi öneriririm.

KOÇ

Mars koç burcunu destekliyor.
Aşk, çocuklar, hobiler ve hayattan zevk aldıkları alanlarda olumlu etkiler yaşayabilirler.
OLUMLAMA: Aşk ve sevgi dolu harika bir ilişki yaşıyor, hayattan zevk alıyorum…

BOĞA


Bu tutulma ev e ev hayatlarıyla ilgili alanlarında etkili olacak. Ev alıp satma, tadilat veya taşınma, şehir veya ülke değişikliği konularında şanslı olabilirler.
OLUMLAMA: Yaşadığım her alanda ve mekanda çok mutlu, huzurlu ve güvendeyim…

İKİZLER


Tutulma İkizler burcunun sosyallik, sosyal çevreyle iletişim, kardeşler ve eğlence alanlarında etkili olacak. 2017′ de hayatınıza giren biri bu dönemde hayatınızdan çıkabilir.
OLUMLAMA: Ailemle ve sosyal çevremle uyumlu ilişkiler içerisindeyim, hayatın her anının tadına varıyor, mucizelere ve şansa kendimi açıyorum…

YENGEÇ

Para alanlarında etkili olacak, para konusunda sürpriz gelişmeler ve gelir artışı söz konusu olabilir.
OLUMLAMA: Maddi ve manevi bolluk bereket içerisindeyim. Zengin ve şahane bir hayat sürüyorum. Para bana artarak her yerden akıyor…

ASLAN


Tutulmanın en şanslı burcu diyebilirim. İş, evlilik, yaşam şekli, dış görünüş konularında çok şanslı oldukları bir dönem olucak.
OLUMLAMA: Hayatı muhteşem bir şekilde planlıyor, harika bir yaşam sürüyorum. Ben çok şanslıyım…

BAŞAK


Tutulma bilinçaltı alanında etkili olucak. Çözüm, hafifleme, arınma yaşayabilirler, korkuları tetiklenebilir bu da farkındalık sağlaması açısından faydalı olacaktır. Bilinçaltı temizleme ve arınma için çok uygun bir zaman.
OLUMLAMA: Bilinçaltım pozitif programlanıyor ve ben bu şekilde isteklerime ulaşıyorum…

TERAZİ

Terazilerde bu tutulmanın şanslı burçlarından. Mucizevi güzellikler yaşayabilirler, çok istedikleri ne varsa şans onlardan yana. Yeni başlangıçlar yapabilir, hayatlarını yeniden yapılandırabilirler.
OLUMLAMA: Kendimi mucizelere açıyor, şansıma güveniyorum. Muhteşem bir yaşam sürüyor ve şükrediyorum.

AKREP


Tutulma kariyer ve prestij alanlarında gerçekleşecek. Terfi veya ödül alabilir, eş tarafından gelen bir prestijden fayda sağlayabilir, yeni bir işe sahip olabilir ün elde edebilir. Kısaca kariyerlerinde yükseliş konusunda şanslı getirecek bir tutulma.
OLUMLAMA: İş, kariyer ve hayatımın her alanında prestijim artıyor, güneş gibi parlıyorum…

YAY


Yaylar da tutulmanın şanslılarından. Yurtdışı, iletişim. eğitim, ticaret, metafizik, maddi ve manevi gelişim konularında şansı yakalayıp rüzgarı arkalarına almaları muhtemel.
OLUMLAMA: Ben çok şanslıyım, hayatımın her alanında harika gelişmeler gerçekleşiyor…

OĞLAK


Tutulma Oğlak’lara ek gelirler, primler, beklenmedik kazanç, hukuki kazanımlar ve cinsellik ile ilgili konularda güzel gelişmeler getiriyor.
OLUMLAMA: Ben hayatımın her alanında çok şanslıyım, her konuda kazanç sağlıyorum. Maddi ve manevi bolluk ve bereket içerisinde yaşıyorum…

KOVA

Kovalar da bu tutulmanın en şanslılarından. Ani evlilikler, ortaklıklar, sözleşmeler konularında şans onlarla.
OLUMLAMA: Ben şans ve mucize mıknatısıyım. Hayat bana tüm ilişkilerimde şans, mutluluk ve huzur veriyor…

BALIK


Sağlık, hizmet ettikleri ve aldıkları yerler, gündelik hayatları ile ilgili alanlarda güzel etkiler alacaklar. Küçük bonuslar, sürprizler, sağlık ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacaklar. Genç, güzel ve fit hissedecekleri bir dönem. Hayata daha çok tutunabilirler ve yaratıcılıkları artabilir.
OLUMLAMA: Her anım ve her günüm muhteşem geçiyor. Kendimi sürprizlere ve mucizelere açıyorum…

astroloji, ay tutulmasının burçlara etkisi, kanlı ay tutulması
Kaynaklar