Astrolojinin 2023 Yılı için Burçlara Mesajları

2023 yılı birkaç karmaşık tutulma ve olağan gerilemeler getirirken, aynı zamanda her burca da hayallerini gerçeğe dönüştürmek için benzersiz fırsatlar sunuyor. Peki, astrolojinin 2023 yılı için burçlara mesajları neler?

Yaşamın bize öğrettiği bir şey varsa o da her güçlü ilişkinin güven temeli üzerine inşa edildiğidir. Bu nedenle, bu yıl Evrenle olan ilişkinizi beslerken, önemli olduğunuzu, hayallerinizin önemli olduğunu ve istediğiniz her şeyin tam da olması gerektiği anda gerçekleşeceğini hatırlayın. Sadece bu sihirli sürecin “nasıl” olacağını kontrol edemezsiniz. Beklenmedik şeyler için alan bırakın!

İşte astrolojinin 2023 yılı için burçlara mesajları!

Koç burcu

Hayallerini gerçek kılmanın zamanı geldi. Kariyerin değişti, yolun değişti… Başka şekilde, başka yerde olmayı denedin ve şimdi ne istediğini daha iyi biliyorsun. Bu sene uzak gibi görünen hayallerini bir bir gerçekleştirme zamanı. Bu arada bol bol yardımda bulunmayı ihmal etme.

Boğa burcu

Hayatını anlamlı kılacak değişimler, çapanı atacak limanlar aradın ama o limana giderken ne kadar değiştin değil mi? Bundan sonra yolun farklı. Kariyerin, geleceğin farklı şekilleniyor olacak. Neler olduğuna sen bile inanamayabilirsin. Bu arada hayatından bazı kişiler çıkacak, sadeleşeceksin. Sana iyi gelenler seninle kalacak.

İkizler burcu

Senin gibi adaptasyon gücü yüksek birinin bile çok başı döndü. Her şey hızlandı, değişti, sen de aynı kalmadın, zaten yerinde durmak sana göre değil ya… Şimdi farklı gözlerle bakıyorsun, görüyorsun. Bundan sonra seni nasıl göreceklerini belirleme zamanın geldi. Bu yıl geleceğini ilmek ilmek inşa edeceksin.

Yengeç burcu

Yanındaki ile çok sınandın. Sen onu değiştirdin, o seni değiştirdi. Sen onun gölge yönünü yansıttın, o da senin. Ama şimdi biliyorsun, onunla ne yapacağını, beraber nasıl olduğunuzu biliyorsun. Derin bir nefes alabilirsin. Şimdi sıra hayatını anlamlı kılacak adımları atmakta.  

Aslan burcu

Emek verdiğin yerler, kişiler, işler, astlar değişti. Kendine yeni rutinler belirledin. Bazen mükemmeliyetçi çokça da liderdin. Öyle böyle sen de törpülendin. Yüklerini ölçtün biçtin. Şimdi bu yükleri beraber taşıyacak kişi ile denge tutturmayı deneme zamanı. Bir şeyler değişecek. İçindeki çocuğa sarıl, o sana yol gösterecek.  

Başak burcu

Seni güldüren neler vardı? Daha nasıl üretken olabilirdin? Elinden ne kadarı geldi, gelebilirdi? Hepsinin cevabını almak üzeresin. Bundan sonra elindekileri hayatına daha fazla nasıl katabilirsin sorgulama ve deneme zamanın geliyor. Bu arada iyinle kötünle yanında duracak olanla dengede olmakta fayda var.

Terazi burcu

Hayatının altı neresiydi, üstü neresiydi? Hangisi daha iyi deneyimledin, gördün. Bundan sonra hayatının bu yepyeni sayfasında neler yazacaksın, neler çizeceksin, hangi renkleri kullanacaksın? Bunların denemelerini yapma zamanın geldi. Sadece başkalarına değil, kendine de iyi bak.  

Akrep burcu

Anka kuşunun küllerinden doğma zamanı geldi. Hayatındaki radikal değişime doğuştan hazırsın. Önce düşünceler, kararlar değişti. Şimdi ortamların, dekorun değişme zamanı. Kendini gülmekten alıkoyma. Tam tersi hayatına eğlenceyi davet et; hatta buna özen göster.

Yay burcu

Kırmızı çizgilerin, değer yargıların değişti, değişmek zorundaydı. Artık yepyeni bir bakış açın var. Şimdi yeni bakış açınla, yeni kurallarınla, çok daha farklı hatta radikal kararlar alma zamanı geliyor. Hayatına yeni temeller atmaya hazır ol.

Oğlak burcu

Sen artık o eski sen değilsin. Çok daha iyisin ve adeta yeniden doğmak üzeresin. Son birkaç ince ayar kaldı geriye. Şimdi yeni sen ile sahip oldukların da değişiyor, uzun vadeli kararlar listelenmeye başlıyor.

Kova burcu

Değişimin ayak seslerini duyuyor musun? Bu sene, nasıl bir dönüşüm yaşayacağının fragmanını izleyeceksin kendinde. Bırak giden gitsin, olmayan konular kapansın. Şimdi, çok daha iyileri için yer açılıyor. Zorlukların olduğu yerde büyük fırsatlar göreceksin.

Balık burcu

Çevren değişti, ilişkilerin değişti, arkadaşlıklar değişti. Hayat amacın da değişmek üzere; belki de çoktan oldu bile. Farklı bir yol tasarladın kendine. Şimdi hayallerini gerçekleştirme dönemin başlıyor. Kendinle yüzleşme, görmediklerini görme zamanın geldi. Yenilenmeye, tazelenmeye hazır ol.

Kaynaklar
burçlar, burçlara mesajlar, yeni yıl mesajları