Çekim Yasası İle Hayalindeki Aşka Adım Adım: Bölüm 2

Hayalinizdeki aşkı kendinize çekmek için çekim yasasını aktifleştirmeye devam edelim.

Bir önceki yazıda ilk beş kuralı sıralamıştık, diğerlerini merak edenler kahveleri alsınlar başlıyoruz! 🙂

Ne Düşündüğünüze Dikkat Edin

Bazıları karşılarındaki kişi için olumsuz düşünce ve söylemlere sahiptir. Örneğin, ilişkide bulunduğunuz kişi için kaba, kıymet bilmiyor, sorumsuz vs. şeklinde düşünüyor olabilirsiniz. Eğer durum bu ise tüm bu düşüncelerinizi bir kağıda yazın, bunlara inanıyorsanız bu inançlar üzerinden o kişiye o titreşimi yansıtıyorsunuzdur.

Şimdi kendinize sorun; bu ilişkiden hayır gelir mi?

Bu durumda yapmanız gereken şey kendi üzerinizde çalışmaktır. Siz kendiniz üzerinde çalışınca karşınızdaki kişi ile ilgili inançlarınız da değişmeye başlar çünkü sizin tutumunuz karşınızdakinin tutumunu belirler. Aynalama kuralını herkes bilir, bilmeyenler varsa bir sonraki yazıda detaylandırırım. Bu durumda siz kendi üzerinizde çalışarak kaba, sorumsuz, kıymet bilmez tarafınızı şifalandırırsanız o da değişecektir; çünkü kişi burada size sizin düşüncelerinizi yansıtıyordur, sistem böyle işler. Siz değiştiğinizde karşınızdaki kişi de bu değişime farkında olmadan ayak uydurur.

Ruhsal Düzeyde İstemek

Örneğin hayatınızda biri var, onu seviyorsunuz ancak onunla ilgili sorunlarınız da var.

Bu durumda aşağıda vereceğim uygulama ile egosal değil tanrısal parçalarınızı bir araya getirerek sorunu çözebilirsiniz.

Örnek uygulama:

Sessiz, sakin bir yerde bir kanepeye uzanıp beş,altı kez derin nefes alıp verin.

Tüm kaslarınızı gevşetin, bu noktada beyin dalgalarınız betadan alfaya ve ardından theta ya doğru geçmeye başlar zihin boşalır.

Sevdiğiniz o kişiyle son problem yaşadığınız mekanda görün kendinizi, sorun yaşadığınızdaki duyguları yeniden yaşayın, hissedin. Öfke, korku, değersizlik vesaire bu duyguların vücudunuzdaki yerini tespit edin, sonra karşınızdaki kişiye söylemek istediğiniz her şeyi söyleyin ve duyguların tepkisini verin. Bağırmak istiyorsanız bağırın, suçluluk duyuyorsanız özür dileyin. İmgeleyerek ne hissediyorsanız karşınızdakine samimice söyleyin veya yapın. Sonra düşünün, o ne yaparsa kendinizi iyi hissedersiniz? Bu isteğinizi ondan talep edin. Örneğin; “Bir daha bana kendimi değersiz hissettirmeni istemiyorum, bana değer vermeni istiyorum” gibi tamamen içinizi boşalttığınızda üzerinizden ağırlığın kalktığını hissedersiniz. Ardından yaradan’dan bu ilişkiyi tüm yönleriyle herkesin hayrı için şifalandırmasını isteyin ve daha sonra üzerinize altın sarısı bir ışık yağmuru yağdığını imgeleyerek o mekandan çıkın. Bedeniniz oradayken ruhunuzun tanrı katında, tanrının sevgisine sığındığını imgeleyin. Tanrı ile konuşun, kalpten şükredin, sevildiğinizi hissedin. Tüm karanlık ve aydınlık yanlarınızı kabule geçin. Burada saf niyet çok önemli; doğru kişi o kişiyse istediğiniz gibi davranacaktır, o değilse saf niyetiniz ve  duygularınızla doğru kişi sizi bulacaktır.

Alma Verme Dengesi

İlişkilerde bağımlı kişiler kendilerini en az seven kişilerdir.

Çünkü onlar verme odaklı insanlardır, bu durum para ile ilgili konular için de geçerlidir. Bir şey verdiğinizde bir şey alırsınız ve denge sağlanır. Dengeyi bozduğunuzda, almadığınızda sizden daha fazlası alınır. Kendini seven insan almakta zorlanmaz, denge böyle kurulur. Evrenin dengesi budur, ilahi düzen gereği denge kendini korur.

Alamıyorsanız hak etme ile ilgili sorununuz vardır. Bunun üzerinde çalışmanız gerekir

Harika bir ilişki istiyorsunuz. Harika bir ilişkiniz olduğunda ne hissedeceksiniz? Örneğin mutlu hissedeceksiniz ve bu yüzden harika bir ilişkiniz olmasını istiyorsunuz. Siz o mutlu kişi olduğunuzda o harika ilişki zaten sizin olacaktır. SIR BUDUR…

Saf niyet her şeydir her ne istiyorsanız saf niyetle isteyin ve enerjiyi serbest bırakın sorgulamayın, yargılamayın.

Son olarak unutmayın ki etiketlerinizden sıyrıldığınızda, kendinizdeki negatif inanç ve düşünceleri dönüştürerek enerji alanınızın frekansını yükselttiğinizde kalbiniz ve zihninizi hizalanacak ve istediğiniz şey sizi bulacaktır.

Bunlar da ilgini çekebilir:

Kaynaklar
çekim yasası aşk, çekim yasası ile aşk, çekim yasası nasıl çalışır, çekim yasası teknikleri