Hakkımızda

İyi oluş halinin bir bütün olduğunu biliyoruz. Ruh, beden ve zihin sağlığını gözetmek için ihtiyaç duyulan bilgilerin herkes için ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden biz burada, insanlara daha iyi bir yaşamın mümkün olduğunu hatırlatarak, hayat kalitelerini bütünsel olarak artırmak için ihtiyaç duydukları bilgiyi ve ilhamı sağlamayı amaçlıyoruz.

KİK Wellbeing; okumak, düşünmek, dağıtmak, toplamak, uzaklaşmak, yakınlaşmak, umutlanmak ve hayal etmek isteyen herkes içindir. Her ne kadar apayrı varlıklar olsak da bu yolculukta benzer yollardan geçiyor, benzer yerlerde kayboluyoruz. Biz de kendi yolcuğumuz boyunca uzmanlaştığımız, deneyimlediğimiz, benimsediğimiz tüm bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

İhtiyaçlarınızı fark etme, duygularınızı tanıma, iyi ilişkiler sürdürme, bedeninizi dinleme ve ona iyi bakma yolculuğunuzda yanınızda bir yol arkadaşı olsun isterseniz, KİK Wellbeing size memnuniyetle eşlik edecektir.

Yolculuğunuzun keyifli olması dileğiyle!

KİK Akademi

KİK Akademi, süresiz programları ve online eğitimleriyle iyi yaşam yolculuğunuzda size rehberlik eden dijital bir platformdur.

İnsanın çıkması gereken en önemli yolculuğun kendine doğru yaptığı içsel yolculuk olduğuna inanıyoruz. Bu keşif yolculuğunda büyümek, ilerlemek, zihnini farkındalıkla yönetmek, kalbini şefkatle iyileştirmek ve gerçek potansiyelini keşfetmek isteyenlere rehberlik etmek için yola çıktık. Şimdiye dek 2000’den fazla kişiye kendini keşfetme yolculuğunda yol arkadaşlığı yaptık. Birbirinden şahane dönüşümlere şahit olduk ve olmaya devam ediyoruz.

Biz Kimiz?

Ekibimiz ve yazarlarımızla tanış!