Ay Tutulması ve Burçlara Mesajları (8 Kasım 2022)

Film devam ediyor. Başrolümüz derin bir nefes alarak uyanmıştı. Hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışıyordu ama işler pek de öyle değildi. Bir kere kendi aynı değildi ki gördükleri, konuştukları, düşündükleri aynı olsun. Hem sıfırdan başlamamış mıydı? Niye aynı olsun ki? Değişimin, değişmenin ön planda olduğu Uranüs etkili tam Ay tutulması, 8 Kasım saat 14.00’de Boğa burcunda meydana gelecek.

Güneş tutulması Venüsyendi. Şimdi Ay tutulması Uranüsyen. Venüs, Uranüs’ün yeryüzündeki temsilcisi olarak öncü görevini yaptı. Yeni bir sayfa açtı, “Hikayene başla.” dedi. Şimdi Titan Uranos, gökyüzünün efendisi yeryüzüne indi. Gaia ile buluştu. Bu sefer yarattıklarından şikayetçi olmayacak, utanmayacak, nefret etmeyecek. Hepsini sevmeyi öğrendi. Güzeli görmeyi öğrendi. Şimdi sıra o güzellikleri yaşamaya geldi.


İlgini çekebilir: Haftalık Burç Yorumları (6-13 Kasım 2022)

Değişimi kabul et.

Sizin içinizdeki Uranos da uyanışını sergiliyor. Gözler açılıyor. Şimşekler çakıyor ve gökkuşağı ortaya çıkıyor. Tutulmalar sonrası hayatınızda fiziksel olarak hiçbir şey olmadığını iddia edebilirsiniz ama o kadar çok şey farklılaştı ki… O kadar çok şeyin frekansı değişti ki… İnsanlık kendi tercihlerini yaparak ilerliyor. Belli bir yol yok. Her karar ile yeni bölümler yazılıyor, oluşuyor. Şimdi yine bir eşikteyiz. Ne taraf ağır basarsa o tarafa gidilecek. Menkar, iş başında. O yüzden lütfen, olmayanları, olmayacakları, yarım kalanları konuşmak yerine; güzellikleri, cesareti, olabilme ihtimalini, kozmik zarafeti konuşun. Yarım kalanlar eğer sizin elinizde ise sonuna kadar mücadele edin ama müdahale alanınızda değilse bırakın.

Bu tutulma ile konuşamadıklarını konuşacak, gülmeye çekindiklerine bol bol kahkaha atacak, üzülemediklerine üzülecek, sevemediklerini seveceksin.

Yaşadıklarının ne kadar kıymetli ve yaşanması gereken şeyler olduğunu idrak edip onları yük değil baş tacı edeceksin.

Sadece oluşu seçecek ve keyif çıkarmaya bakacaksın.

Gerisi zaten çoğalarak geliyor olacak.

Bütünün hayrına olsun.

8 Kasım Ay Tutulması ve Burçlara Mesajları

Koç burcu

Dürtülerin ile birlikte iç sesini dinlemeyi öğrendin. Şimdi onunla uyumlu yaşamayı deneyimleyeceksin. Bazen seni durduracak ama oldukça motive edecek. Aradığın cevapların ne olduğunu da fısıldıyor olacak. Çok değiştin, şimdi daha güçlüsün. Eksik olan yanın da tamamlanıyor.

Boğa burcu

Kendini yersiz yurtsuz kalmış, ayağının altından yeri çekmişler gibi hissetmiş olabilirsin. Bunlar hep kendine tutunman içindi. Başkalarına güvendiğin kadar kendine güvenmen, hatta öncelikle kendine tutunman gerektiğini öğretmek içindi. Şimdi kendi elinden tut ve kendine daha şefkatli davran.

İkizler burcu

Her zaman çok düşünürdün ama şimdi sanki kendi hızına yetişemiyorsun. Ani fikirler, aydınlanmalar; hepsi sen rutin işlerini yaptığın zaman geliyor. Çünkü orada değişmesi gerekenler var. Sağlık konusunu artık erteleme. Önce beden, sonra zihin dengede olmalı.

Yengeç burcu

Artık hayatına hangi renkleri katmak istediğini, hayata hangi renkleri katacağını biliyorsun. Bunun için tutunduğun ama sana iyi gelmeyen bazı alışkanlıkları bırakman gerekiyor. Yenilikler için vakit ve nakit ayırmalısın.

Aslan burcu

Kendine yeni bir taht kurmanın zamanı geldi. Yeni bir iş, kariyer, mevki, yeni bir gelecek seni bekliyor. Sadece seçmelisin. Hangi olasılıklardan geleceğini inşa edeceğini belirlemelisin. Bu sefer daha keyifli bir dönem başlıyor.

Başak burcu

Üstlendiğin bazı işleri devretme zamanın geldi. Senin için kendine daha geniş ve daha uzak yeni bir rota belirleme vakti. Bu sefer, her şey kontrolünde olmayacak ve bilinmeyene güvenerek adım atacaksın.

Terazi burcu

Kendin için, kendine rağmen, öz şefkati deneyimleme vaktin geldi. Artık hayatında biraz daha ben-merkezli değerlerle yaşama dönemin başladı. Şimdi, terazin dengeleniyor. Hayatında “sen” kadar “ben” olmayı da deneyimleyeceksin.

Akrep burcu

Çok zorlandın. Birçok duyguyu en dibine kadar aynı anda yaşadın. Tüm bunların hepsi, güvenmekte zorluk çekmenin ve üzülmenin son derece normal ve herkesin zaman zaman içinden geçtiği durumlar olduğunu fark etmen içindi.

Yay burcu

Çokça merak ettin, öğrendin, düşündün, çıkarımlar yaptın, sindirdin ama bu kadarı yetmez. Ne kadar çok öğrenirsen öğren, hayatına yansıtmadıktan sonra ne sana ne başkasına faydası olmayacaktır. Düşüncelerini, değerlerini, öğrendiklerini günlük hayatına yansıtmaya çalış ve ne kadar güzelleştiğini gör.

Oğlak burcu

Fırtınalar dindi. Artık tüm hızınla ilerleyebilirsin. Evet aynı yerde değil, bambaşka bir yoldasın. Belki de yol aynı ama sen aynı sen değilsin. Şimdi daha üretken ve yaratıcı bir şekilde hayatına neler katmak istiyorsan, hayata geçirmenin tam sırası.

Kova burcu

Nereye ait olduğunu ya da olmadığını çok düşündün. Savruldun, bazen tutundun, bazen tutunmak istemedin. Şimdi ise kendin için yeni ve bambaşka temeller atmanın zamanı geldi. Artık hayatını başka gözlerle, daha farklı göreceksin.

Balık burcu

Hiçbir şey yapmamak ya da zorlamak seni bir yere getirmedi. Artık akışa karşı değil, akış ile kulaç atmayı öğrendin. Fikirlerini, ideallerini yüzeye çıkarmanın, onları korumanın ve savunmanın zamanı geldi.

Kaynaklar
astroloji, burç yorumları, burçlar, haftalık burç yorumları