Balık Yeniayı ve Burçlara Mesajları (2 Mart 2022)

Ne çok şey var şifalanması, arınması ve temizlenmesi gereken: Kararlar, düşünceler, sözler, kişiler, olaylar, hastalıklar… 2 Mart Çarşamba günü gökyüzünde, 12 derece Balık enerjisinde, Jüpiter’in de devrede olduğu bir Yeniay var. Bu Balık Yeniayı, minicik de olsa önümüzdeki yazın bir fragmanı niteliğinde.

Kendini iyileştir. Ruhundaki, özündeki şifacıyı bul ve çıkar. Yaralarını sar.

Balık Yeniayı bizlere ne söylüyor? Şifa istiyorsan, barış istiyorsan önce kendinden başlayacaksın. Balık kolektif alandır. Kolektifi ilgilendirir. Okyanustur. Sen, okyanusta bir damla olarak üzerine düşenleri yapmakla yükümlüsün. Sen kendini iyileştirdiğinde kolektife şifa akar. Merkür ve Venüs, Sirius etkileşiminde olacak. Yapılan en ufak iyilik kar topu gibi büyüyecek, kolektife akacak. Artık çöplerin temizlenme zamanı geldi. Kendini iyileştir. Ruhundaki, özündeki şifacıyı bul ve çıkar. Yaralarını sar.

1 ve 2; eril ile dişilin dansıdır. Durmadan devam edemezsin. Sadece yürüyerek ilerleyemezsin. İkisine de ihtiyacın var. Bedenin de ruhun da ne istediğini, neye ihtiyacın olduğunu biliyor. Zihnini sustur yeter. Sessizlik içinde çok şey duyacaksın bu Yeniay enerjisinde.

Su kutsaldır. Daha çok su iç. Daha çok duş al. Suya teşekkür et. Şifa kaynağın su. Suyla temas ederken bunun bilincinde ol. Harcarken de bu bilinçte ol. Kendini kötü mü hissediyorsun? Suya bakman, dinginleşmek için yeter.

Bu süreçte bol bol rüya görebilirsin. Kolektifi çok yoğun bir şekilde hissedebilirsin; acısını da, neşesini de… Hepsi bizim için. Hepsi dualitenin bir parçası. Fakat sen neyi yaşayacaksın, neyi yaşatacaksın; işte bu tamamen senin özgür iradenin kararı.

Bütünün hayrına olsun.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur?

Yeniayın burçlara mesajları

Koç burcu: Küllerinden yeniden doğmanın zamanı geldi. Bu Yeniay ile birlikte bambaşka bir sen, ışıl ışıl ve çok daha güçlü bir sen doğuyor.

Boğa burcu: Hayallerin, artık hayal olamayacak kadar gerçek, hayal olamayacak kadar yakın. Ona tutun ve hayatına çek.

İkizler burcu: Bu Yeniayla birlikte güneş adeta senin için doğuyor. Gemi senin, dümen senin ellerinde; onunla istediğin sulara açılabilirsin.

Yengeç burcu: Gözlerin artık başka bakıyor, başka görüyor. Seni engelleyen ne varsa, şimdi birer birer önünden çekiliyor.

Aslan burcu: Gücünle şefkatini, mantığınla iç sesini birleştirmenin zamanı geldi. Senin için değişim, dönüşüm zamanı.

Başak burcu: Önündeki perde aralanıyor ve görmen gereken ne varsa artık hepsini görebiliyorsun. Hem gerçekler, hem duyguların tüm netlikleriyle önüne seriliyor.

Terazi burcu: Hayatında ne kadar az renk var ve dışarıda ne kadar çok renk var. Hayatına ne kadarını alacaksın, şimdi seçim yapma vakti.

Akrep burcu: Tek başına duygu seline kapılmak zorunda değilsin, elinden tutmak isteyenler var. Bırak sana destek olsunlar.

Yay burcu: Köklü bir değişiklik isteği vardı anlamlandıramadığın. Şimdi her şey daha net. Hayallerin seni çağırıyor.

Oğlak burcu: Bu sefer düşüncelerinden ve kararlarından korkma. Bu kez sonunu en ince ayrıntısına kadar düşünmeden hareket etmen gerekiyordur belki de.

Kova burcu: Bilinmezler içinde ne çok duygu var. Şimdi bütün bunları kendine itiraf etme ve her birini sonuna kadar yaşama zamanı.

Balık burcu: Bu yeniay ile birlikte, herkes akışına bırakmayı öğrenecekken sen kulaç atmayı öğreneceksin. Şimdi, isteme ve gerçekleştirme zamanı.

Kaynaklar
astroloji, balık yeniayı, burç yorumları