Temmuz 2023 Burç Yorumları

sahil ve ay

Kemerlerinizi bağlayın; çünkü bu aya Yengeç burcunun duygusal ve sezgisel sularında ilerleyerek başlıyoruz. Nostalji duygusu ve pasif agresif davranışlar gündemimizde olabilir. Yengeç dönemi, derin ihtiyaçlarımız ve bilinçdışı özlemlerimizle temasa geçme zamanıdır. Bu ay gündeminizde neler olacak? Astrolojik hareketler burcunuzu nasıl etkileyecek? İşte Temmuz 2023 aylık burç yorumları!

Temmuzda gökyüzünde neler oluyor?

Yengeç burcundaki Merkür 6 Temmuz’da Boğa burcundaki Uranüs’le bağlantı kurduğunda bazı heyecan verici ve beklenmedik haberler alabilirsiniz. Bu gün, sezgilerinizi takip etmek yenilikçi çözümlere yol açabilir. Yengeç burcundaki Merkür 9 Temmuz’da Balık burcundaki Neptün’e tatlı bir öpücük verecek; konuşmalarınızda anlayış ve kolaylık temaları hakim olabilir. İyileştirici konuşmalar gerçekleşebilir. Telafi etmek veya onarmak istediğiniz bir ilişkiniz varsa bu gün iletişime geçmek için mükemmel bir gün.

Mars, 10 Temmuz’da Başak burcuna geçiyor. İstediğiniz şeyin peşinden sağlam bir planla giderseniz başarılı olacağınız bir gün. Aynı gün Yengeç burcundaki Merkür, Oğlak burcundaki Plüton’la gökyüzünde karşı karşıya gelecek; güç mücadeleleri, tabular ve sırlar hakkında gergin konuşmalara neden olabilir. Aynı günün ilerleyen saatlerinde, Merkür Aslan burcuna geçecek; bu etkileşim hayatınızdaki ana karakterin siz olduğunu size hatırlatacak. Kendinize ve tutkularınıza odaklanma zamanı. Güneş’in Uranüs’le nazikçe bağlantı kurduğu 14 Temmuz’da yeni bir şeyler denemeye hazır hissedebilirsiniz. Gününüze biraz daha heyecan katmak için sorumluluklarınızı bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz. Bu aynı zamanda tarzınızı değiştirmek için de harika bir gün.

Karmik başlangıç ve bitiş ve başlangıçlar…

Kader Düğümleri 17 Temmuz’da Kuzey Düğümü Koç burcuna ve Güney Düğümü Terazi burcuna geçtiğinde önemli bir değişim yaratabilir. Karmik bitişler ve başlangıçlar doğum haritanızda Koç ve Terazi burçlarının işgal ettiği evlerde gerçekleşecek. Düğümler Koç ve Terazi burçlarında en son Aralık 2004’ten Haziran 2006’ya kadar hareket etmişti. Bu dönemde hayatınızda neler oluyordu? Benzer temalar tekrar gündeme gelebilir.

Aynı gün Yengeç burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek ve iletişim gezegeni Merkür Boğa burcundaki Jüpiter’le karşı karşıya gelecek. Yengeç burcundaki Yeni Ay, iç dünyanızla, geçmişle, yaşadığınız çevreyle ve hayatınızdaki önemli insanlarla olan ilişkinizde yeni bir başlangıca işaret ediyor. Ay, şefkatli Neptün ve kontrolcü Plüton ile bağlantı kuracak ve bu etkileşim de sizi gölgelerde gizlenen şeylerle yüzleşmek için zorlayabilir. Kendinizi affetmek, inanılmaz derecede iyileştirici olabilir.

Romantizm ve güç savaşları…

20 Temmuz’da gökyüzünü yumuşak, yaratıcı ve romantik bir hava kaplıyor. Ancak aynı gün Başak burcundaki Mars gökyüzünde Balık burcundaki Satürn’le karşı karşıya gelecek. Mars ve Satürn gökyüzündeki en zor gezegenlerden ikisidir ve bu durum gün boyunca sinir bozucu ve hayal kırıklığı yaratan bir enerjiye yol açabilir. Sorumluluklarınız veya yükleriniz tarafından engellenmiş veya ağırlaştırılmış hissedebilirsiniz. Neyse ki, Güneş ve Neptün biraz anlayış gösterecek ve darbeleri yumuşatacaktır.

21 Temmuz’da Yengeç burcundaki Güneş, Oğlak burcundaki Plüton’la karşı karşıya gelecek ve sizi 10 Temmuz’da Merkür’ün Plüton’la karşı karşıya geldiği güne geri götürecek. Bugün özellikle kontrol, kıskançlık, manipülasyon, güç mücadeleleri veya saplantılarla ilgili benzer konular gündeme gelebilir. Dikkatli olmakta fayda var!

Herkese şahane bir ay diliyoruz! Temmuz ayı burç yorumunuza göz atmak için okumaya devam edin.

kik akademi

Temmuz 2023 Burç Yorumları

Koç & Yükselen Koç

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Hayallerinizi, ideallerinizi gözden geçirmek için çok uygun zamanlar. Rüyalarınız yol gösterici olacak. Eğer yoksa bir rüya günlüğü edinmeniz iyi olacaktır. Bu dönemde bazı korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Venüs-Uranüs karesi ile gelir kaynağınızda değişim yapabilirsiniz. Hobilerinizi ya da keyif aldığınız konuları iş alanınıza dahil edebilirsiniz. Eğlenirken kazanmanın tadına varın. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile yaptığınız her işin mükemmel olması için fazla efor sarf edebilirsiniz. Beklenen kadar efor sarf etmeniz en ideali. Ayın ortalarına doğru, kariyeriniz ve geleceğinizi ilgilendiren kararlar alabilirsiniz.

Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Hobileriniz, varsa çocuklarınız zihninizi meşgul ederken, daha verimli, üretken projeler içerisinde yer almak, keyif aldığınız konulara daha fazla vakit ayırmak size iyi gelecektir. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Yeteneklerinizi ve hayattan nasıl keyif aldığınızı gözden geçirin. Eski sevgilileriniz ile karlılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek.

Boğa & Yükselen Boğa

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Gelecek planlarınızı değerlendirmek için uygun bir zaman. Sosyal çevrenizde size iyi gelmeyen kişilerin farkına varabilirsiniz. Yaptığınız yardımların karşılığını alabilirsiniz. Venüs-Uranüs karesi ile evinize para harcama isteğine karşı koymakta güçlük çekebilirsiniz. Ufak da olsa dekoratif değişimler sizi mutlu edecektir. Bazılarınız ani bir kararla ev alabilir, ev arayışına girmek durumunda kalabilir. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile aşk hayatınızda ya da çocuklarınıza karşı inanılmaz bir detaycılık ile yaklaşabilirsiniz. Dengeyi tutturmaya bakın. Bununla birlikte seramik gibi el işçiliğinizi kullanabileceğiniz hobiler edinebilirsiniz. Ayın ortalarına doğru, ideallerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Eviniz, aileniz ve ilgili konular, kişiler gündeminizde olacaktır. Fiziksel olarak ev ile ilgilenmek, aileniz ile keyifli anlar yaşamak hatta tatil planları yapmak için uygun bir zaman. Dekorasyon, eşya değişimi, gayrimenkul yatırımları için uygun bir zaman. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Sanatsal yanınızı, tercihlerinizi gözden geçirebilir. Eviniz ile ilgili değişim fikirleri aklınızı çelebilir.

İkizler & Yükselen İkizler

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Şu anki pozisyonunuz ve idealinizdeki noktayı karşılaştırmak için uygun bir zaman. Hedefiniz neydi ve ne kadar yaklaştınız, buna göre planlarınızı revize edebilirsiniz. Venüs-Uranüs karesi ile yakın çevrenizle sosyal ortamlardayken farkında olmadan bazı yönlerinizle yüzleşebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz konularda ani farkındalıklar ve aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile hiç size göre olmasa da ev ve ev işleri ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı tadilat işlemleri için uygun bir zaman. Ayın ortalarına doğru, finansal anlamda gelir-gider kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz.Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Kendinizi ve fikirlerinizi daha fazla gösterme ile ilgili bir dürtü hissetmeniz mümkün. Daha fazla kişiyle görüşmek, eğitimler almak, hatta vermek öncelikli planlarınız arasında olabilir. Sanatsal faaliyetler için daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Fikirleriniz bu dönem daha yaratıcı olacaktır, mutlaka değerlendirin. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Fikirlerinizin yaratıcılığını sorgulayabilirsiniz. Eğitim harcamaları söz konusu olabilir.

Yengeç & Yükselen Yengeç

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Bu süreç sizi derinden etkileyebilir. Bakış açınızı sorgulayabilir, daha önce konduramadığınız, görmezden gelmeyi tercih ettiğiniz gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Dolayısıyla gözünüzde bazı perdeler kalkabilir. Venüs-Uranüs karesi ile gelecek planlarınızla ilgili yapacağınız değişimler sizi gelir kaynağınızı değiştirmeye itebilir. Sosyal çevrenizden alacağınız geri dönüşler ile sahip olduklarınıza, kendinize, alma-verme dengenize dönüp tekrar bir bakmak isteyeceksiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile zihniniz çok aktif çalışacak. Bir sürü fikir üreteceksiniz; hangisinin yararlı olacağını kestirmek önemli olacaktır. Ayın ortalarına doğru, ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Gelir kaynaklarınız ve işiniz zihninizi en çok meşgul eden konular arasında olacaktır. Gelirinizin artışı bu dönemde öncelikleriniz arasında. Bazı satın alımlar söz konusu olabilir. En pahalısını, en iyisini almaya çalışırken bütçenizi sarsmamaya çalışın. Bunun yanı sıra, kendi egonuzu okşayacak kişilerle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Daha önce alamadıklarınız için harekete geçirebilirsiniz. Harcamalarınızda artış söz konusu olabilir.

Aslan & Yükselen Aslan

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Hayatınızda bazı değişimler ya da değişim potansiyelleri oluştu ama siz değişmeden hiçbir şey olmaz. Bu retro sürecinde ruhsal olarak kendinizle yakınlaşabilir, bedenen ve ruhen şifalanabilirsiniz. Kendinizi daha iyi tanımaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu dönemde dolandırıcılıklara karşı dikkatli olun. Venüs-Uranüs karesi ile sosyal statünüzle ilgili yaşanabilecek ani değişimler adeta sizi ve hayatınızı farklı bir yöne çekebilir. Kendinize gerçekten ne istediğinizi sorgulatabilir. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile harcamalarınızı, gider kalemlerinizi didik didik ederek bu alanda verimli bir hale geleceksiniz. Ayın ortalarına doğru, sağlıklı yaşamak ile ilgili rutinlerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Dolayısıyla bol bol kendinizle uğraşabilirsiniz. Motivasyonlarınız, sağlığınız, görünüşünüz, yapmak istedikleriniz zihninizi kurcalarken siz kendinizi daha fazla ön planda tutmak için elinizden geleni yapacaksınız. Yaptığınız her hareket daha fazla görünür olacak. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Hayattan aldığınız keyifler ve kaynakları ile ilgili bazı değişimler hissedebilirsiniz. Daha önce beğendiklerinizi şimdi beğenmeyebilirsiniz.

Başak & Yükselen Başak

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Kurban-kurtarıcı-zorba döngüsü içerisinde iseniz bunu fark edebilir ve ilişkilerde bir kırılma yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki kişilerle gerçekte olanın farklı olduğu ve yaşadığınız olaylarla yaşadığınızı sandığınız olayların aynı olmadığı gerçeğiyle yüzleşebilir ve temiz bir sayfa açabilirsiniz. Venüs-Uranüs karesi ile herkese açık etmek istemediğiniz bazı yönlerinizi paylaşmak durumunda kalabilirsiniz. Ancak sorun yok; bu sayede farklı görüşlerle bakış açınız zenginleşecek. Farklı açılardan bakmayı deneyimleyebilirsiniz. Mars’ın burcunuza geçmesi ile birlikte temponuz artıyor. İstekleriniz için harekete geçiyorsunuz. Spora başlayabilirsiniz. Ayın ortalarına doğru, sosyal yaşantınızı ve keyif aldığınız konuları gözden geçirmek isteyebilirsiniz.Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Yüzleşmek istemediğiniz konularınızla ilgili zihniniz meşgul olacaktır. Bu dönemi, kendinizi daha iyi tanımak, kendinizle yüzleşmek, kendinizi anlamak için değerlendirebilirsiniz. Dışarıdan destek de alabilirsiniz. Rüyalarınız oldukça aktif ve yönlendirici olabilir. Bu süreç sonunda, daha önce fark etmediğiniz becerilerinizi, hayallerinizi keşfedebilirsiniz. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Bazı dedikodular, arkadan işler çevrilebilir ama merak etmeyin ortaya çıkacaktır. Bununla birlikte daha önce fark etmediğiniz yetenekleriniz ile tanışabilirsiniz.

Terazi & Yükselen Terazi

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Günlük rutinlerde size iyi gelmeyen düzenleri değiştirmek için uygun bir zaman. Mutlu olmadığınız şeyleri hayatınızdan çıkarın. Fazlaca aldığınız yükleri paylaşın. Özellikle manevi sağlığınız için adımlar atın. Detoks deneyebilirsiniz. Venüs-Uranüs karesi ile yaşadığınız bazı finansal sorunlar ya da sağlık problemleri sizi gelecek planlarınızı değiştirmeye itebilir. Size daha uygun, daha keyif alabileceğiniz planlar için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi sırasında, sağlığınızla ilgili kontrolleriniz varsa ihmal etmeyin. Tekrarlayan rahatsızlıklar söz konusu olabilir. Ayın ortalarına doğru, ev yaşantınız ve kariyeriniz ile ilgili konuları gözden geçirmek isteyeceksiniz.Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Gelecek planlarınızı, ideallerinizi daha fazla düşüneceğiniz bir zaman dilimi geliyor. Hayattan ne beklediğiniz, başkalarının hayatına nasıl dokunmak istediğiniz ile alakalı fikirler kafanızda uçuşabilir. Bu dönemde, sosyal çevreniz aracılığıyla yapmak istediklerinizle ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Topluluklara üye olup, aktif rol alabilirsiniz. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Arkadaşlarınızdan bazı kişileri elemek isteyeceksiniz. Canınızı sıkan, modunuza düşüren kişilerden uzaklaşmak içn uygun bir zaman.

Akrep & Yükselen Akrep

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Sizi mutlu edecek şeylerin ne olduğunu düşünmek için uygun bir dönem. Yeteneklerinizin ne olması gerektiğini değil ne olduğunu fark edin. Becerilerinizi sergilemek, mutluluğun kaynağıdır. Sizin için onların ne olduğunu arayıp bulmak, çocuklarınız ya da hayatınızdaki özel kişiler aracılığı ile olabilir. Venüs-Uranüs karesi ile ilişkilerinizde ani değişimler, farklı yöne gitme durumları söz konusu olacak. Kiminiz aklında yokken bir ilişkiye başlayabilir ya da ilişkisini bitirebilirken, kimisi ani bir kararlar ilişkiyi bir üst boyuta geçirmek isteyebilir. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile gelecek planları yapabilir, sosyal çevrenizden bazı kişilerle gerilebilirsiniz. Ayın ortalarına doğru, yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilir, radikal kararlar alabilirsiniz.Ay’ın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Konumunuzu, toplum önünde nasıl göründüğünüzü, statünüzü ve genel olarak eylemlerinizi gözden geçireceğiniz bir zaman geliyor. Fikirleriniz ve aldığınız kararlarla oldukça görünür olma olasılığınız var. Dolayısıyla hedeflerinize giden yolda bu zamanları değerlendirebilirsiniz. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Gizli saklı yapılan işlerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. İlişkiler ve statüsel değişimler gündeminizde olacak.

Yay & Yükselen Yay

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Bu dönemde kendinizi herhangi bir yere ait hissedemiyor olabilirsiniz ve bu çok normal. Sizi rahatsız etmesin. Belki de tutunmanız gereken bir yer değil bir düşünce, bir bakış açısı, bir felsefedir. Hayatınızı fiziksel olarak olmasa da manen şekillendirmeniz için güzel bir zamandasınız. Venüs-Uranüs karesi ile çalışma hayatınızla ilgili bazı harcamalar, seyahatler, görüşmeler, konferanslar söz konusu olabilir. Tatil beklerken, iş temposu içinde kendinizi bulabilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle statünüz ile alakalı bazı aşamalardan, sınavlardan geçebilir, başarınızı kanıtlamak durumunda olabilirsiniz. Ayın ortalarına doğru, işinizi, gelirinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Sizin için eğlence ve tatil zamanı geldi! Bu vakti gezmek için değerlendirebilirken alacağınız eğitimler, yaptığınız okumalar sizi oldukça mutlu edecektir. Yeni kültürleri keşfetmek, yeni kişilerle tanışmak, farklı konularda müzakereler yapmak size oldukça iyi gelecek ve fikirlerinizi sunacak ortamlarda bulunmak keyfinize keyif katacak. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Eğitim ve gezi harcamalarınızın dengesini tutturmak zor olabilir. Daha önce gittiğiniz yerleri tekrar ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Oğlak & Yükselen Oğlak

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Bazı fikirlere çok fazla tutunmuş olabilirsiniz. Bu dönem, bunları gözden geçirmek için çok uygun zamanlar. Günlük yaşantınızı daha fazla renklendirecek hale getirebilirsiniz. Ufacık bir fikirsel değişim, alacağınız kararların yönünü değiştirebilir. Venüs-Uranüs karesi ile keyfi yapılan harcamaların negatif geri dönüşlerini almaya başlayabilir, finansal anlamda zorlanabilirsiniz. Harcamadan önce ihtiyacınız olup olmadığını düşünmeyi unutmayın. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile seyahat planları yapabilirsiniz, hayalini kurduğunuz rotaları seçebilirsiniz. Ayın ortalarına doğru, motivasyonlarınızı, isteklerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz.Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Finansal anlamda toparlanmaya başlayacağınız, ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, hatta yapacağınız ortaklıklı işlerden maddi-manevi bir refahlık elde edebileceğiniz bir zaman dilimi. Bu dönem, aynı zamanda hayatınızla ilgili değişiklikler yapmak konusunda yeterince cesaretli olabileceğiniz bir zaman. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Bu dönemde harcamalarınızı toparlarken yenilerini katmamaya ve abur cuburfdan uzak durmaya çalışın.

Kova & Yükselen Kova

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Gelir kaynaklarınız ve gider kalemleriniz biraz muallakta olabilir. Ne kadar geliyor, nereye gidiyor muhasebesini tutmak, maddi akışa düzen getirmeye çalışmak için uygun bir zaman. Belki de sizin için daha önemli olan alanlara kaynak ayırmak kolaylaşabilir. Aynı zamanda kendi öz değerinizi sorgulamak için güzel bir zaman. Venüs-Uranüs karesi ile ilişkinizin ve ortaklıklarınızın gidişatına göre hayatınızı temellendirmek, hayatınıza farklı bir yön çizmek isteyebilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile gider tablonuzu incelemenizde fayda var. Gereksiz harcamalardan kaçının. Operasyon olasılığınız var ise bu dönemde gerçekleşebilir. Ayın ortalarına doğru, günlük rutinleriniz ve kaçındığınız konuları gözden geçirmek isteyebilirsiniz.Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. İlişkilerle ve o ilişki içerisinde kendinizle yüzleşme zamanı geldi. Zihniniz hep bu konulara çalışırken, karşınızdaki kişi ile yapacağınız sohbetler aslında hem kendinizden hem başkalarından ne beklediğinizi, onları ve kendinizi hayatınızda nasıl konumlandırdığınızı, dolayısıyla sevgi, saygı konularında alma-verme dengeniz ile ilgili yüzleşmeler getirecek bir zaman. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Eski ilişkiler ve partnerlerle ilgili yüzleşmeler söz konusu olabilir.

Balık & Yükselen Balık

Temmuz ayına Neptün retrosu ile başlıyoruz. Retro, 6 Aralık 2023’e kadar devam edecek. Bir süredir Harikalar Diyarı’ndaki Alice gibi düşüyormuşçasına yaşıyor olabilirsiniz. Bu düşüşü sorgulamak, nereye varacağınızı, daha doğrusu nereye varmak istediğinizi sorgulamak için güzel bir zaman. İdeallerinizi, motivasyon kaynağınızı sanki önce yitirmeye, sonra arayışa başlamaya ve doğrusunu bulmaya ihtiyacınız var gibi. Venüs-Uranüs karesi ile daha keyifli bir çalışma hayatı veya daha dolgun bir maaş amacıyla bazı kararlar alabilirsiniz. Bununla birlikte günlük yaşantınızı renklendirmek için ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile partnerinizle birbirinize karşılıklı olarak eleştirel yaklaşabilirsiniz. Sözlü iletişimde daha net ve kısa cümleler kullanmakta fayda var. Ayın ortalarına doğru, gelecek planlarınızı, hobilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Ayın geri kalanında Aslan temalı konular ön planda olacak. Yaptığınız işler bu sefer çok daha fazla görünür ve albenili olacaktır. Fikirlerinizin duyulması, uygulanması sizi manevi olarak oldukça tatmin edecektir. Çalışma arkadaşlarınız ile ego savaşı içerisine girmemeye çalışın. Bu dönemde, terfi ya da görev değişimi söz konusu olabilir. Yine Aslan burcunda, 23 Temmuz’da Venüs retrosu başlıyor. Sağlıklı beslenme rutinleri oluşturmak, şekerli ve zararlı yiyeceklerden uzak durmak iyi olabilir.

Kaynaklar