Başak Dolunayı ve Burçlara Mesajları (18 Mart 2022)

18 Mart sabahı akrep ile yelkovan 11.10’u gösterdiğinde, gökyüzünde Başak burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay, ne ektiysen karşılığını göreceğini söylüyor. Hangi besini istersen, neyi görmek istersen toprağa da onun tohumunu ekersin, değil mi? Peki kendine hangi tohumları ekiyorsun? Şikayet ettikçe, daha fazla şikayet edecek bir şey buluyorsun. Erteledikçe, ertelenecek daha çok iş birikiyor. Görmezden gelmeye çalıştıkça, görecek kişiler, olaylar azalıyor. Kendinle ilgilenmedikçe, kendini unutuyorsun. Hayatının merkezi başkası oldukça, o çoğalıyor, sen eksiliyorsun.

Oysa emek ekersen, başarı verir. Sevgi ekersen, daha çok sevgi verir. Neşe ekersen, çok çabuk yayılır. Kendine şefkat ekersen, parlarsın. Kendine aferin dersen, bolluk bereket kapıları açılır. Hayallerini ekersen, gerçekleşir.

Fikirlerin özgürleşecek, bulutlar dağılacak, ışığın parlayacak.

Bunun için önce dönüştürmen gereken kalıpların var. Bazı olumsuzluklara karşı hangi bahanelerin varsa onların yerine gerçekleri, yapmadıklarını ve yapman gerekenleri koyup çalışmaya başla. O zaman fikirlerin özgürleşecek, bulutlar dağılacak, ışığın parlayacak.

Bu dolunay toprağı su ile buluştur. Bol bol dans et. Farklı bir renk seç kendine ve onun enerjisini çağır. Hayatına olmasını istediklerini çağır ve onun tohumlarını at. Emek harca. Emek verirken keyif al. Görev gibi değil, içinden geldiği için. İçinden gelen aynı zamanda sana bereketini de sunacaktır. Çalış, çabala ve inan. Senin göremediğin bir sürü desteğin yanında olduğunu bil. Güneş, Neptün, Jüpiter, Merkür Balık enerjisinde. İlahi kapılar açık, sonuna kadar. İste, çağır, çalış ve al.

Bütünün hayrına olsun.

İlgini çekebilir: Hangi Gezegen Neyi Temsil Eder? Gezegenlerin Gerilemesi (Retro) Ne Anlama Gelir?

Dolunayın burçlara mesajları

Koç burcu: Sürekli tekrar etse de rutinler değersiz değildir. Rutinler, seni sen yapanlardır. En önemli rutinlerin de seni her açıdan daha sağlıklı kılanlardan oluşuyor. Onları ihmal etme.

Boğa burcu: Sana yol gösterecek olanlar, seni içten gülümsetenlerdir. Hayat ciddi bir iş olabilir ama aynı zamanda oldukça da keyifli. Bunu hatırla.

İkizler burcu: Geçmişte yaşadıkların bundan sonra yaşayacaklarına ışık tutuyor. Bu süreçte objektif ol yeter.

Yengeç burcu: Her şeyi kontrol edemez, her şeyi planlayamazsın. Bazı süprizlere ve desteklere açık ol.

Aslan burcu: Bazı döngülerin kırılma zamanı geldi. Şimdi, içinde bulunduğun rutinlerin dışına çıkıyorsun. Hazır mısın?

Başak burcu: Kendini objektif bir şekilde değerlendir; acımasızca eleştirme. Artık kendine şefkat gösterme zamanın geldi.

Terazi burcu: Endişelerin, bahanelerin haline gelmiş olabilir. Şimdi, onlara tutunmayı bırakmanın zamanı geldi.

Akrep burcu: Şimdiye kadar aldığın riskler, bundan sonraki hayatını şekillendiriyor olacak.

Yay burcu: Kan bağı olsun olmasın ailen, en büyük hazinen. Fakat unutma ki geleceğini yalnız sen şekillendireceksin. Hayat geminin dümeni senin elinde. Nereye gitmek istiyorsun?

Oğlak burcu: Artık tüm bildiklerini, düşündüklerini ve kararlarını birleştirip hayatında bambaşka bir yöne gidebilirsin. Yol açık.

Kova burcu: Becerilerini ve özgünlüğünü sergileyebildiğin sürece bil ki doğru yoldasın. Ne zaman şüpheye düşsen, bunu aklında tut.

Balık burcu: Artık yapmak zorunda olduğun şeyler ile hayattan istediğin şeylerin dengesini tutturma zamanın geldi. Şimdi, dengede olma vakti.

Kaynaklar
18 Mart dolunay, astroloji