Haftalık Burç Yorumları (08-14 Şubat 2021)

Bu hafta 2021’in en öne çıkan haftalarından biri. Haftaya Güneş-Merkür kavuşumu ile başlıyoruz. Gökyüzünde dilek kapıları açık, bol bol dua etmeli. Yaratım da ses ile başladığı için niyetlerin sesli söylenmesinde fayda var.

Çarşamba günü, Merkür ile Mars’ın karesi yaşanıyor. Söylenilen sözlere dikkat etmeli. Merkür’ün retro olduğunu düşünürsek, sebepsiz yere öfkelenip bunu hemen yanımızdakine sert bir şekilde aktarma eğiliminde olabiliriz. O yüzden dilimize dikkat.

Perşembe günü ise Kova burcunda Yeni Ay’ımız var! Hem de Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Jüpiter, Satürn yani neredeyse tüm gezegenler Kova enerjisinde. (En son 5 Şubat 1962 yılında görülmüş.) Kova özgürleşmedir, farklılaşmadır. 2021’in temasını, hatta önümüzdeki 200 yıl ve sonrasındaki Kova çağını anlatan bir Yeni Ay. Köhneleşmiş, son kullanma tarihi dolmuş ne varsa bırakılacak. Silkelenecek. Yeni olana yer açılacak. Şahane bir Yeni Ay… Bir de Yeni Ay ile birlikte Venüs-Jüpiter kavuşumu da var. İyiciller güçlerini birleştiriyor. Umut yayıyor. Neşe yayıyor. Cuma günü ise Merkür-Venüs kavuşumu var. İkili ilişkileri gözden geçirmek, analizini yapmak ve artılarını eksilerini tartmak için ideal bir gün.

İlgini çekebilir: Rahatlama Zamanı: Burcuna Göre Hangi Aktivite Seni Rahatlatır?

Koç burcu

Gelecek planlarınızı tekrar şekillendirmenizin zamanı geldi. Bu planların içinde para kazanma ile ilgili kararlar da olacaktır. Yeni bir iş ya da yeni bir yöntem deneyebilirsiniz. Dernek, kulüp ya da sivil toplum kuruluşlarına üye olup buralar aracılığı ile yardımlar yapmayı denemelisiniz. Sosyal ilişkilerde iletişim oldukça artacaktır. Çok daha fazla sosyalleşeceğiniz bir haftadasınız. Bazı küslükler bitebilir.

Boğa burcu

Kariyer hayatınızda bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Popülerliğinizin oldukça artacağı bir dönem. Bu dönemi ilişkilerinizi geliştirmek ve daha bir sosyal çevre yaratmak için kullanabileceğiniz gibi işinizde de adınızın duyulmasını sağlayabilirsiniz. Bu anlamda yeni anlaşmalar yapabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Bu sadece kariyer anlamında değil, evlilik veya çocuk sahibi olmakla ilgili de olabilir.

İkizler burcu

Uluslararası konularda ya da eğitim hayatınız ile ilgili bazı fırsatlar gündeminizde olabilir. Yurt dışı ile ilgili beklediğiniz bir haber varsa bununla ilgili bir gelişme olabilir. Bunun yanı sıra kendinizi kalabalıklara tanıtma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Uluslararası bağlantılara sahip bir iş gündeminizde olabilir.

Yengeç burcu

Bu hafta maddi olarak bazı düzenlemeler yapmak için uygun koşullar yakalayabilirsiniz. Müşterek bir kazanım ya da beklediğiniz bir maddi destek varsa bu hafta bu konu ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ya da tam tersi olarak borç kapama noktasındaysanız kredi çekebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Aslan burcu

Partnerinize kendinizi çok daha iyi bir şekilde yansıtabileceğiniz bir hafta. Bununla birlikte ilişkiniz ile ilgili bazı kararlar almak ya da yeni bir ilişki kararı almak için de uygun bir dönem. Bu dönemde partnerinizden veya ailenizden sadece fikirsel değil, maddi-manevi destek de görebilirsiniz. Sonucunu beklediğiniz dava varsa olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Başak burcu

Çalışma ortamınızda kendinizi çok daha rahat gösterebileceğiniz bir hafta. Yaşadığınız bazı gerilimlerin cevaplarını orada bulabileceksiniz. İş hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler, fırsatlar yakalayabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi keyifli hale getirmek ve hayatınıza renk katmak için güzel bir dönem.

Terazi burcu

Çocuklarınız ile güzel vakit geçirebileceğiniz bir dönem. Spor ya da sanatsal faaliyetler için de çok uygun bir hafta. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Risk almanız gereken durumlar ile karşılaşırsanız çekinmeyin, şans sizin yanınızda olacak. Yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz, verimli olabileceğiniz bir dönem.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Ev alımı, kontrat imzalamak gibi meseleler için uygun bir hafta. Evinize tadilat ya da dekoratif değişiklikler yaptırmak için uygun bir döneme giriyorsunuz. Gayrimenkul konularından yana bol şans var.

Yay burcu

Taşınmak, yeni bir eğitime başlamak ve seyahat etmek için uygun bir dönem. En azından bu konular ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizden destek alacaksınız. Almak istediğiniz bir eğitim varsa şimdi başlamak için harika bir zaman. Kardeşlerle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir haftadasınız.

Oğlak burcu

Maddi kazançlar elde edebileceğiniz bazı anlaşmalar yapabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir hafta. Maddi kazancın yanında manevi olarak da kendinizi besleyebileceksiniz.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Kova burcu

Aklınızdaki hedefleri gerçekleştirmek ve yarım kalan işleri tamamlamak için çok uygun bir dönemdesiniz. Hayatınızı değiştirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Balık burcu

Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın oldukça canlı olduğu bir dönem. Yazarak ya da kendinizi ifade ederek bu durumu değerlendirebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen işleri öğrenip durumu lehinize çevirebileceğiniz bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kaynaklar
haftalık burç, haftalık burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (08-14 Şubat 2021)