Haftalık Burç Yorumları (22 – 28 Ağustos)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 22-28 Ağustos haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, sendromsuz bir şekilde haftaya başlayabiliriz. Ay, Yengeç burcunda olacak. Evden zor çıkacak olsak da çalışma arkadaşlarımızla geçireceğimiz hoş sohbetler oldukça motive edici olacaktır. Akşam saatlerinde alışveriş yapmak çok cazip gelse de ihtiyaç dışı alımlar söz konusu olabilir. Salı günü, Güneş, Başak burcuna geçiyor. Daha derli, toplu olup planlı, programlı hareket edebileceğimiz bir ay bizi bekliyor. Burada, gereğinden fazla çalışmak ve fazla eleştirel olmak söz konusu. Unutmayın ki her şey dengede güzeldir.

Çarşamba günü, Uranüs retrosu başlıyor olacak. Uranüs daha çok kendimiz olmamız, içimizdeki farklı yanlarımızı ortaya çıkarmamız için tetikleyicidir. Daha önce kaçan fırsatları, yeni bir versiyonu ile değerlendirmek söz konusu olabilir. Bu dönemi, içinizdeki isyankar ruhu dinleyerek geçirmenizi tavsiye ederim. Perşembe günü, ilişkiler ile ilgili kadersel gelişmeler söz konusu. Yaşanacak olan olaylar ilişkinizi ve özellikle ilişkide sizin büründüğünüz rolü görebilmeniz ve sağlıksız bir yön varsa değiştirmeniz için fırsatlar getirecektir. Kendinize olan şefkat ve güven testten geçiyor olacak. Gördüğünüz ilgi, sizin kendinize gösterdiğiniz değer kadar olacaktır. Cuma günü, Merkür Terazi burcuna geçiyor. Mars, İkizlerde olsa da iletişim dilimiz daha sağduyulu, niyetimiz daha onarıcı olacaktır. Nabza göre şerbet vermek çok daha kolaylaşacak. Küslüklerin bitme zamanı geldi.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, Venüs-Uranüs, Güneş-Mars arasında sert açılar var. Haftanın en sert günü. İlişkilerde ani çıkışlar, öfkeler, sert bir mizaç takınma söz konusu olabilir. Bu günü olabildiğince izole ve sakin geçirmekte fayda var. Bu gün aynı zamanda Başak burcunda Yeniay yaşanacak. O yüzden bu günü sağlıklı planlar yapmada kullanabilir, kendinize yeni, sade ve başarılı bir yol çizebilirsiniz. Pazar günü, Venüs-Satürn karşıtlığı dikkat çekici. Yine ilişkilerde bazı kısıtlanmalar, engellenmeler hissedebilir, sanki sizi mutlu edecek şeyler ile aranızda bazı setler varmış gibi düşünebilirsiniz. Bu engellerin ne olduğunu tespit edin ve durumu değiştirin.

Keyifli bir hafta dilerim…

İlgini çekebilir: Chiron Burcuna Göre Nereden Yaralısın ve Nasıl Şifalanabilirsin?

Haftalık Burç Yorumları (22 – 28 Ağustos)

Koç burcu

Sevgili Koçlar, bu hafta itibari ile konsantrasyonunuz işinizde olacak. Yapılacak işleri acelecilik yerine derli toplu, planlı yapmaya başladığınızda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bu sırada, yarım bıraktığınız ya da adım atamadığınız parasal kaynakları tekrar değerlendirmeye alabilirsiniz. Kaçırdığınız fırsatları tekrar yakalayabilirsiniz. İlişkiler alanında ise iletişiminiz artıyor. Partneriniz ile birbirinizi daha iyi anlayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bununla beraber, hobileriniz için ayırdığınız bütçeden daha fazla harcama yaparak zorlanabilirsiniz.

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, keyifli bir ay sizleri bekliyor. İlişkiler gündeminizde olacaktır. Bu ara hobilerinize, sanatsal faaliyetlere ve spora vakit ayırmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, önümüzdeki aylarda kendinizle ilgili yapmak istediğiniz ama cesaret edemediğiniz adımları atmak için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Bu arada, çalışma hayatında daha disiplinli bir döneme giriyorsunuz. Daha fazla görüşmeler, toplantılar söz konusu. Ev veya odanızla ilgili aniden değişiklikler ya da tadilatlar yapabilirsiniz. Dekorasyon değişikliği isteğiniz oldukça artacaktır.

İkizler burcu

Sevgili İkizler, ailenizle vakit geçirmek için güzel bir dönemdesiniz. Bununla birlikte gayrimenkul konularında şans sizden yana olacak. Değerlendirebilirsiniz. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, bazı agresif ataklarınız olabilir. Daha önce yaşanan ve biriken öfke zamansızca ortaya çıkabilir. Bu dönemi olabildiğince size huzur veren aktivitelerle geçirebilirsiniz. Bununla birlikte, aşk hayatınızda daha çok mantık ön planda olacak gibi görünüyor. Bol bol sohbet edebileceğiniz, bilgilerinizi paylaşabileceğiniz bir ilişki arayışı içinde olabilirsiniz. Yapmak istediğiniz bazı kısa seyahatler için öngöremediğiniz pürüzler çıkabilir. Başvurularınız varsa, belgelerin tam olduğundan emin olun.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, bu dönemde eğitim, iletişim, kısa seyahatler konuları gündeminizi meşgul edebilir. Şu sıralar kendinizi çok daha iyi ifade edebiliyorsunuz. İş görüşmeleriniz varsa olumlu geçebilir. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, gelecek planlarınızda şimdiye kadar cesaret edemediğiniz değişiklikleri tamamlamak için fırsatlarınız olacaktır. Bununla birlikte, aile fertleri ile bol bol sohbet edebilir, varsa küslükleri gidermek için aracı olabilirsiniz. Bu arada, yapacağınız plan değişikliklerinde maddi kaygılarınıza çok fazla odaklanmamanızda fayda var.

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, bu ay önceliğiniz maddi kaynaklarınız olacaktır. Bu anlamda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, kariyer alanında ani değişimler yapmaya cesaret edebilir, daha önce beliren fırsatları tekrar değerlendirebilirsiniz. Burada sadece gerçekten sizi mutlu edecek opsiyonları değerlendirmeye çalışın. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile bol bol görüşmeler, toplantılar planlayacağınız da vurgulanıyor. Kısa kısa seyahatleriniz olabilir.

Başak burcu

Sevgili Başaklar, Güneş’in burcunuza geçmesi ile birlikte, her ne kadar arzunuz bu olmasa da popülerleşeceğiniz, ön planda olacağınız bir dönem başlıyor. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için bu dönemi kullanabilirsiniz. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, daha önce gelen yurtdışı alternatifini deneyebilir ya da yurt dışından eve dönüş yaşayabilirsiniz. Bu değişimin sebebi aslında gerçekten ne istediğiniz konusunda netleşmeniz olabilir. Son olarak, bazı iş görüşmeleri ya da geliriniz ile ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile birlikte, içinizdeki titiz, pimpirikli yapı ortaya çıkabilir. Kendinizi eleştirel biri gibi görebilirsiniz. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, harcamalar konusuna dikkat etmeniz gerekecektir. Ani para girişi ve ani para çıkışları söz konusu. Dışarıdan beklediğiniz maddi destek, hiç beklemediğiniz bir zamanda gelebilir. Bu bir tazminat ya da daha önce yapılmış bir işin mükafatı olabilir. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile daha net, daha kararlı ve planlı bir hale gelebilirsiniz. Kararsızlıklarınızı bitirmek için güzel bir döneme girdiniz. Hayatınız ile ilgili mühim kararları bu dönemde alabilirsiniz.

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, bu ay oldukça popüler olabilir, sosyal çevrenizden beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Kulüp, dernek gibi topluluklarda aktif rol almak için mükemmel bir zaman. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, ilişkilerde ani değişimler söz konusu olacaktır. İlişkileriniz öngöremediğiniz olaylar ile sınanabilir. Burada önemli olan sakin kalabilmek. Bu sınanmalar daha çok hayatınızın geri kalanını beraber geçirebileceğiniz kişilerle ve ortak vizyonlarınızla alakalı. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte de normalden biraz daha endişeli ve vesveseli olabilirsiniz. Bu dönem yapacağınız meditasyon ya da rahatlatıcı aktiviteler son derece etkili olacaktır.

Yay burcu

Sevgili Yaylar, kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayacağınız bir dönem sizi bekliyor. Terfi, iş değişikliği, iş yeri değişikliği söz konusu olabilir. Bununla birlikte, evlilik ve ebeveynlik gibi durumlar da gündeme taşınabilir. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, yine çalışma hayatınızla ilgili değişim sinyalleri var. Bununla birlikte günlük hayatınızda hep yapmak istediğiniz değişimler için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hayatınıza yeni renkler katabilirsiniz. Bu değişimlerin sizi mutlu edip etmeyeceği öncelikli kriteriniz olsun. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Oldukça sosyal bir döneme giriyorsunuz.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, kendinizi daha büyük kalabalıklara açabileceğiniz, daha fazla kişiye ulaşabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yurtdışı seyahat planları gündeminize gelebilir. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, aşk hayatınızda ani değişimler söz konusu olabilir. Yeni bir ilişki başlangıcına hazır olun. İlişkisi olanlar ise ilişkilerini canlandırmak için fırsatlar yaratabilir. Burada sadece fazla harcama yapmamaya, birbirinizi zorlamamaya çalışabilirsiniz. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile geleceğiniz ile ilgili kafanızda bazı planlar, aşamalar belirecektir. Bolca gelecek planlaması yapacağınız bir dönemdesiniz.

Kova burcu

Sevgili Kovalar, varsa maddi problemleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eşinizin gelirinde artış yaşanabilir. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, ev ya da evlenmek ile ilgili ani değişimler söz konusu olabilir. Ev ile ilgili tadilat yapmak durumunda kalabilirsiniz. Burada varsa partneriniz ile aynı fikirde olduğunuzdan emin olmanızda fayda var. Son olarak, yurtdışı kapsamlı işler, seyahat ya da eğitim planları söz konusu olabilir.

Balık burcu

Sevgili Balıklar, ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir ilişki ya da var olan ilişkide olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Uranüs’ün retroya geçmesi ile birlikte, yakın çevrenizden sürpriz haberler alabilir veya yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bu noktada çalışma hayatı ile sosyal hayatınızı dengede tutmaya çalışın. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte bütçenizi planlayabilir, dışarıdan maddi destek alabilmek için başvurularda bulunabilirsiniz.

astroloji, burç yorumları, burçlar, haftalık burç yorumları
Kaynaklar