Haftalık Burç Yorumları (17 – 23 Ocak 2022)

Pazartesi günü, hepimiz dolunayın etkisi altında olarak haftaya başlayacağız. Olabildiğince sakin kalmak, papatya çaylarını içmek, akşamında ise sakin, dingin bir program yapmak iyi gelecektir. Salı günü ise hem Uranüs direkt harekete geçiyor, hem de yengeç burcunda bir dolunay yaşayacağız. İhtiyacımız olan, sevdiğimiz insanlarla bir arada bulunmak. Uranüs ise maddi konular ile alakalı dönüştürmeniz ya da değiştirmeniz gereken bakış açılarını size sunuyor olacak. Çarşamba günü, ani duygusal gelişmeler söz konusu olsa da daha çok pesimist bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Bu gün kendinize sık sık telkinde bulunmak iyi gelecektir.

Perşembe günü, Güneş, Kova burcuna geçiyor. Daha vizyoner, teknoloji ile bol bol iç içe olacağımız bir dönem. Aynı zamanda, olayları daha realist ve mantık çerçevesinde ele alacağımız bir ay başlıyor olacak. Monotonluktan ziyade, değişim rüzgarları esecek. Cuma günü, ilişkileri toparlamak açısından güzel bir gün olsa da bazı korkularınızın ve endişelerinizin net bir şekilde konuşulması son derece önem taşıyacak. Cumartesi günü, harekete geçme dürtüsü çok aktif olsa da ani ve köklü değişimler için iyice tartıp biçmekte fayda var. Pazar günü ise Merkür-Güneş kavuşumu yaşanacak. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmemiz gereken bir gün; zira gerçekleşebilir.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Haftanın burçlara mesajlarına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Bu Dolunay evlilik, ev, aile kurmak, sevdikleriniz, belki de geçmişinizle ilgili konuları gündeminize getirebilir. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, artık gelecek planlarınızı daha somut bir şekilde yapabilirsiniz! Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisi ile gelecek planlarınızı yaparken niyetlerinizi, hayallerinizi de ortaya koymayı unutmayın. Bu dönemde kalabalıklara yayılacak konuşmalar yapabilirsiniz.

Boğa burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Eğitim konuları ya da beklediğiniz görüşmeler, toplantılar, sınavlar ile ilgili sonuçları bu dönem içinde alabilirsiniz. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, kariyer alanında terfi, iş değişikliği söz konusu olabilir. Bu zaman diliminde kendinizi çok daha iyi gösterebilir, kalabalıklar arasından sıyrılabilirsiniz! Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisi ile geleceğiniz için yeni adımlar atacaksınız.

İkizler burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Bu Dolunayla birlikte geliriniz ya da işiniz ile ilgili netleşmeler yaşayabilirsiniz. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, daha fazla kişiye ulaşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ticari ya da eğitim alanında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisiyle yabancı kültürden kişilerle iletişim kurmanız olası.

Yengeç burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Bu dönemde, kendinizle ilgili geçmişte attığınız adımların, kendinize yaptığınız yatırımların meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz! Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, finansal problemlerinizin çözümü için somut gelişmeler yaşanabilir, sizi rahatlatabilir. Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisi, finansal alanda dışarıdan destek almanıza olanak sağlıyor.

Aslan burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Bu dönemde biraz fazla duygusallaşabilirsiniz. İçinizde saklamak yerine duygularınızı sevdiklerinizle paylaşın. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, ilişkiler konusunda olumlu gelişmelerin yaşanabileceği bir dönem sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiden destek görebilirsiniz. Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisiyle ortaklıklı ilişkiler ya da danışmanlıklar söz konusu olabilir.

Başak burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Hayallerinize bir adım daha yaklaşabileceğiniz bir hafta başlıyor! Gökyüzü bu hafta hayallerinizi destekleyecek. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ise çalışma hayatında istediğiniz yerlere gelebilmeniz için size olanak sağlıyor. Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisiyle çalışma arkadaşlarınızla ortak projeler yürütebileceğiniz bir dönem.

Terazi burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Bu dönem içinde, kariyeriniz ya da statünüz ile ilgili somut gelişmeler söz konusu olabilir. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatınızda çeşit çeşit güzellikler sizi bekliyor! Yeni hobiler edinebileceğiniz, son derece verimli bir dönemdesiniz. Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisi ile çocuklarınız ile daha kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Yurt dışı bağlantıları, eğitim ya da ticari konular ile ilgili beklediğiniz bazı sonuçları bu dönemde elde edebilirsiniz. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, ev ve gayrimenkul konularında oldukça şanslı bir dönemdesiniz! Evlilik veya evinizle ilgilenmek için de son derece uygun bir dönem. Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisiyle ailenizden beklediğiniz desteği görebilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Bu dönemde, duygusal olarak bazı radikal kararlar alabilirsiniz. Kararlarınızı etraflıca düşünmenizde fayda var. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, anlaşmalar, görüşmeler, toplantılar sizin için oldukça olumlu geçecektir! Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisi ile bu dönemde yakın çevreniz ile güzel diyaloglar kurabilir, özlem giderebilirsiniz.

Oğlak burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. İlişkileriniz ile ilgili sorunlar ya da atılacak adımlar bu dönemde netlik kazanacaktır. Uzun zamandır süregelen sürünceme hali bitecek! Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, gelir alanında olumlu gelişmeler söz konusu. Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumu ile kendinizi çok daha sağlıklı ifade edebileceğiniz zaman dilimi. Seminer vermek için uygun bir hafta.

Kova burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Sağlığınız ile ilgili ertelediğiniz ya da ihmal ettiğiniz durumlar varsa ilgilenme zamanı geldi. Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, oldukça popülerleşeceğiniz bir dönem olmakla beraber yaptıklarınız hep göz önünde olacak! Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisi ile fikirlerinizi tam da istediğiniz gibi aktarabilir, bozulan ilişkilerinizi toparlayabilirsiniz.

Balık burcu

Haftanın en önemli olayı Yengeç burcundaki Dolunay. Bir ilişkiye başlama arifesindeyseniz bu süreci atlatıp durumu netleştirebilirsiniz. Oldukça romantik bir haftadasınız! Güneş’in Kova burcuna geçmesi ile birlikte, bu dönemde kendinizi ortaya koyma konusunda çekingen hissedebilir, biraz daha izole olmak isteyebilirsiniz. Son olarak, Güneş-Merkür kavuşumunun etkisiyle doğruluğundan emin olmadığınız bazı fikirlerinizi netleştirebilirsiniz.

astroloji, haftalık burç yorumları
Kaynaklar