Haftalık Burç Yorumları (22 – 28 Kasım 2021)

Pazartesi gününe Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile başlıyoruz. Güzel günler bizi bekler. En azından olaylara çok daha olumlu bir şekilde bakabileceğiz. Önümüzdeki bir ayı hayat amacımızı, hayatta nasıl ve ne şekilde ilerlediğimizi aslında neler istediğimizi düşünerek geçirebiliriz. Olaylara daha filozof havasında, daha derin bir perspektif ile yaklaşabiliriz. Salı günü Güneş, Ay Düğümleri ile birlikte olacak. Kadersel bazı olaylar yaşanabilir, yani inisiyatifinizin dışında kendinizi biraz daha ön plana almak, hayat amacınız, geleceğiniz için iş başına geçmek durumunda kalabilirsiniz. Bunu evrenin desteği olarak görmenizde fayda var.

Çarşamba günü ise Merkür, Yay burcuna geçiyor. Düşüncelerimiz biraz daha pembe gözlük arkasında olacak. Her şeyin olumsuz yönünden ziyade olumlu taraflarını görmeye meyilli olacağız. Bu da kararlarımıza ve iletişimimize yarayacak. Şüphelerimizden ve endişelerimizden sıyrıldığımız bir dönem olacak. Perşembe günü de Merkür’ün Ay Düğümleri ile birlikte hareket edeceğini görüyoruz. Düşüncelerinizde, kararlarınızda değişim olabilir. Daha doğrusu değiştirmek durumunda olabilirsiniz. Bunlar, yine güzel kapılar açılması için bazı müdahalelerdir.

Cuma günü, biraz daha bireysel olma dürtüsü ile kalabalıklardan kaçmak, daha doğrusu sıyrılmak isteyebilirsiniz. Kendinize güzel bir aktivite planlayın. Cumartesi günü sanki hafta içi gibi bol çalışmalı, kendinizi yormalı, tamamlanacak işlerin peşinde koşmalı bir gün. Hafta sonundan keyif almaya bakın. Son olarak Pazar günü, yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz, hobilerinize ayırabileceğiniz güzel bir gün.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Haftanın burçlara mesajlarına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile hayatınızı koşturmacası yanında pembe gözlükler ile olaylara bakmaya da başlayabilirsiniz. Hayatınızı daha anlamı hissedebilir ya da daha anlamlı hale getirmek için nelerin olması gerektiğine dair bazı fikirler yürütebilirsiniz. Kalabalık kitlelere ulaşabileceğiniz bir dönem. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Yeni seyahatler ya da eğitimler gündeminize gelebilir. Uzmanlaşmak istediğiniz konuları ön plana alabilirsiniz. Hayatınıza olan bakış açınız çok daha olumlu olacaktır.

Boğa burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile finansal olarak rahatlayabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yine de harcamalara dikkat etmekte fayda var. Parasal çıkışa değil, girdilere konsantre olmalısınız. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Bakış açınızı, bazı yargılarınızı hatta peşin hükümlerinizi dönüştürebileceğiniz güzel bir zaman dilimi. Kendinize olan bakış açınız maddi hayatınızı da etkiliyor, unutmayın.

İkizler burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte ilişkiler anlamında güzel bir dönem başlıyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkinizi evlilik ile taçlandırabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar ya da varsa dava süreciniz ile ilgili bol konuşmalar yapabilirsiniz. Partneriniz ile ilgili düşünceleriniz olumlu yönde değişebilir.

Yengeç burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte çalışma hayatında kendinizi çok daha rahat bir şekilde gösterebilir, hak ettiğiniz konum ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Günlük rutinlerinizi değiştirebilir, hayatınıza ve yaptığınız işlere daha farklı bir açıdan bakabilir, planlarınızı revize edebilirsiniz.

Aslan burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte aşk hayatınız parlıyor. Yeni bir ilişki, yeni bir heyecan sizi bekliyor olabilir. Çocuklarınız ile daha çok vakit geçirebilir ya da yeni bir çocuk sahibi olabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Bol hareketli, bol sosyalleşmeli aktiviteler yapabilir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Başak burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte ailenizin göz bebeği gibi hissedebilir ya da ailede otorite figürü olarak yönlendirmeler yapabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Aile geçmişi ile ilgili bazı bilgiler edinebilir, onlardan size yansıyan bazı görüşleri fark edip kendi özgünlüğünüzü oluşturabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile yakın çevreniz nezdinde popülerleşebilirsiniz. Kardeşleriniz ya da arkadaşlarınız arasında küslük varsa bitirebilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Bol bol telefonlaşma, yeni yeni haberler söz konusu olabilirken, yeni eğitimler, planlar da ani bir şekilde ortaya çıkabilir.

Akrep burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte maddi anlamda rahatlama ve ekstra para girişleri söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için güzel bir dönem. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Elde edeceğiniz gelirler ya da satın almalar ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. İş görüşmeleri bu dönemde gündeminizde olabilir.

İlgini çekebilir: Akrep Burcunu Tanıyalım: Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte popülerliğiniz artarken sağlığınız da olumlu etkilenecektir. Bu dönemde içiniz içinize sığmayacak, gezmek tozmak, keşfetmek isteyeceksiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi aktarmak, kendinizi anlatabilmek için bir fırsatınız var. Bunu değerlendirmek sizin için faydalı olacaktır.

Oğlak burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile, bazı endişe ve korkularınız ortaya çıkabilir. Bunu olumsuz olarak değil, var olan sıkıntılarınızı adlandırabileceğiniz için bir fırsat olarak görüp direkt çözüme odaklanabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Kendinizle baş başa kaldığınız anlarda bol bol yazın, konuşun, şarkı söyleyin. İçinizde biriken her duygu ve düşünceyi ortaya çıkarın; rahatlayacaksınız.

Kova burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile, sosyal çevreniz içinde oldukça popülerleşebilir, yeni dernek ve kulüplere üye olabilir, sosyal çevrenizi daha fazla genişletebilirsiniz.  Merkür de Yay burcuna geçiyor. İdeallerinize bir adım daha yaklaşmak için gerekli ve ihtiyacınız olan görüşmeleri rahatlıkla yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Balık burcu

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile geleceğinizi şekillendirmek için çok uygun bir dönemdesiniz. Statü değişikliği yaşayabileceğiniz zamanlar geldi. Merkür’ün de Yay burcuna geçişi ile birlikte, iş değişikliği, kariyerde değişim ya da evlilik, ebeveynlik gibi sosyal statü değişiklikleri söz konusu olabilir. Bu dönem, içinde bulunduğunuz ortamda çok daha ön planda olacaksınız.

Kaynaklar
astroloji, haftalık burç yorumları