Haftalık Burç Yorumları (31 Ocak – 6 Şubat 2022)

Şubat ayının ilk haftasına Kova burcundaki Yeni ay ile başlıyoruz. Öncesinde Pazartesi günü kendini biraz asi hissedebilirsin. Bu asiliği, yapacağın her ne ise farklılığını, özgünlüğünü katarak çok verimli kullanabilirsin. Güzel işler çıkacaktır. Salı günü gerçekleşecek Satürnyen yeni ay ile birlikte alınması gereken sorumluluklar alınacak ve gelecek için çok daha sağlam adımlar atılmaya başlanacak.

Çarşamba günü, yeni ayın getirdiği özgürlük ve cesaretin yanı sıra sezgiler devreye giriyor. Kendini biraz daha kırılgan hissetsen de yapacakların ya da yapmak durumunda oldukların net olacak. Burada sadece kendine haksızlık etmemeye çalış ve modunu düşürme. Perşembe günü yine modun yükselecek, daha neşeli ve pozitif olacaksın. Ani adımlar atmaya meyilli olabilirsin yine de plan program yapmaktan geri durma.

Cuma günü, Merkür retrosu bitiyor. Önümüzdeki süreçte kendini daha iyi ifade edebildiğini göreceksin. Yaşanan bazı kararsızlıklar netleşecek ve bu süreçte tökezlenen ilişkilerin düzeltilmesi için fırsatlar gelecektir. Güneş’in Satürn ile kavuşumuyla birlikte kendin ve geleceğin için destek ve sorumluluk almaktan kaçınma. Bazı fırsatlar yakalayabilirsin. Cumartesi günü, ilişkilerde fevri davranmak ya da karşındaki kişiye kırıcı olmaktan çekinmelisin. Çünkü empati kurmak için zor bir gün. Pazar günü ise sakarlıklara, yanıklara, kesiklere, kazalara dikkat et.

Haftanın burçlara mesajlarına göz atalım.

Koç burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Gelecek planlarını derleyip toplamanın zamanı geldi. Sosyal çevrende bazı elemeler yapman daha hızlı ve sağlam adımlar ile ilerlemeni sağlayacaktır. Bazı dernek ve topluluklarda sorumluluklar üstlenebilirsin. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, kariyer ve idealler anlamında daha net olabilirsin. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, senden deneyimli ya da yaşça büyük kimselerden destek almayı deneyebilirsin.

Boğa burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Kariyerinde sağlam ilerleyebilmen ve terfi edebilmen için görev ve sorumluluklarını layıkıyla gerçekleştirmenin yanı sıra özgünlüğünü de işin içine katmalısın. Kendine yeni vizyonlar edinebilirsin. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, hayat amacını daha iyi bilerek ilerleyebilirsin. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, patronlarınla iyi geçinmeye bak; desteklerini göreceksin.

İkizler burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Sorguladığın bazı konular ile ilgili cevapları bulabilirsin. Yurtdışı bağlantılı konularda ya da platformalarda bazı düzenlemeler yapmak durumunda kalabilirsin. Evraklarının ve belgelerinin tam olduğundan emin ol. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, maddi anlamda zorlanmaların ve bazı kısıtlamaların azalacaktır. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, uzun vadeli planların için adım atma zamanın geldi.

Yengeç burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Harcamalarının ve gelirinin düzenini kurmak durumundasın. Bunun için kendinde ve hayat standartlarında düzenlemeler yapabilirsin. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, eş ve eşin maddi durumu konusunda iyileşmeler olabilir. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte sen de bazı konulardaki bakış açını değiştirebilir, radikal bir dönüşüme gidebilirsin.

Aslan burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. İlişkinin iki kişilik olduğunu ve karşındakinin bir adım atmasına karşılık senin de bir adım gitmen gerektiğini kabullenmelisin. Hayat müşterektir. Böylece iki taraf da olumlu etkilenecek. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, çalışma arkadaşların ya da işin ile ilgili anlaşmazlıklar durulacaktır. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, rekabet gerektiren ortamlarda daha disiplinli olmanda fayda var.

Başak burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Her konuda fazla fazla sorumluluk alıyorsun. Artık bunu dengelemenin zamanı geldi. Özel hayatında da iş hayatında da görev delegasyonu yapmalısın. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, aşk hayatında ya da çocukların ile olan iletişim problemlerin bitecektir. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, kendine günlük rutinler oluşturmanın zamanı geldi.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Uyumlu olmak adına fazlaca verici davranıyor olabilirsin. Artık bir yetişkin olarak davranışlarının sonucunu görme zamanın geldi. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, ev, gayrimenkul ve aile ile ilgili pürüzler çözülebilir. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarabilirsin. Uzun yıllar devam edeceğin bir hobiye başlayabilirsin.

Akrep burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Kendine ve ailendeki herkese eşit davrandığından emin ol. Seni aşağı çeken bazı konulardan özgürleşebilirsin. Kendini çok daha iyi hissedeceksin. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, genel anlamda anlaşılamadığına dair hissin azalacaktır. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, geçmişte takılı kaldığın bazı konuları aydınlatıp üzerindeki yükü atabilirsin.

İlgini çekebilir: Akrep Burcunu Tanıyalım: Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Yeni bir eğitim, yeni bir yön çizmek için güzel bir dönem. Belki de artık senin sahneye çıkma zamanın gelmiştir. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, maddi anlamda sana iyi gelen sonuçlar alabilecek görüşmeler yapabilirsin. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, uzun soluklu arkadaşlıklar başlayabilir.

Oğlak burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Maddi anlamda zor zamanlardan geçtin. Şimdi sefasını sürme zamanın geldiyse bile yine de dikkatli olmakta ve harcamalar konusunda eli bol olmamakta fayda var. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, karasızlıkların diniyor olacak. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, yeteneklerini ortaya çıkarıp gelirini sağlamlaştırabilirsin.

Kova burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Senin dönemin başlıyor. Hayatına istediğin yönde şekil verebilirsin. Adımlarını sağlam atacağından emin ol. Bugün yapacağın eylemler hayatını şekillendiriyor olacak. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Çokça düşündün, biriktirdin artık onları anlatma, aktarma zamanın geldi. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, atacağın adımların seni sen yapacak aksiyonlar olduğundan emin ol.

Balık burcu

Haftanın önemli olaylarından biri Kova burcunda yaşanacak yeni ay. Korkularınla yüzleşme vaktin geldi. Kendine biraz dışarıdan bakmayı denediğinde korktuğun veya eksiklik olduğunu düşündüğün şeylerin aslında senin gücün olduğunu göreceksin. Merkür’ün geri hareketi bitiyor. Önümüzdeki süreçte, arkadaşlarınla olan bazı küslükler bitecektir. Son olarak, Güneş ve Satürn’ün kavuşması ile birlikte, biraz izole kalmak ve deneyimlerin üzerinde düşünmek iyi gelebilir.

astroloji, haftalık burç yorumları
Kaynaklar