Haftalık Burç Yorumları ve Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri (6-12 Ocak 2020)

Haftalık burç yorumunuza ve 10 Ocak’ta gerçekleşecek olan ay tutulmasının burcunuza olan etkilerine birlikte göz atalım!

Koç:

Beklemediğiniz yerlerden ve kişilerden kariyerinize yön verecek adımlar görebilirsiniz. Fırsatları görmek ve değerlendirmek için iyi bir haftadasınız. 10 Ocak’ta gerçekleşecek olan ay tutulması sizi ev ve aile konularında etkileyecek. Başkaları için fedakarlık yapmanız gerekebilir. Ayrıca bu hafta eski ilişkiniz kendini hatırlatabilir.

Boğa:

Bu hafta sizin için hızlı başlayacak, yerinizde duramayacağınız bir hafta sizi bekliyor. 10 Ocak’ta gerçekleşecek olan ay tutulması sizi yakın çevre konularında etkileyecek. Çeşitli duygusal kararlar almanız gerekebilir ve çevrenizdeki insanların hareketlerini tartıp biçmek isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

İkizler:

Haftaya yorgun ve kendi halinizde başlayabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra hareketli günler sizi bekliyor. 10 Ocak’ta gerçekleşecek ay tutulması parasal konularda sizi etkiliyor. Yeni bir işe girişmek ya da kariyeriniz için önemli adımlar atmak isteyeceksiniz. İkili ilişkilerinizde sabırlı olmanız gereken bir haftadasınız, karşınızdakilere daha ılımlı davranmak sorunlarınızı çözecektir.

Yengeç:

Sosyal çevrenizde oldukça hareketli bir hafta olacak. İkili ilişkilerde güzel kapıların aralandığı bir dönemdesiniz. 10 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulmasında önemli kararlar vereceksiniz. Sizi rahatsız eden ya da ikilimde kaldığınız konulara son noktayı koyacaksınız.

Aslan:

Bu hafta göz önünde olacaksınız. İş ve kariyer alanında aktif olduğunuz bir hafta. Bu konularla ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir. 10 Ocak’taki ay tutulması sizi kadersel olarak etkileyecek. Bu tutulma süresince ipleri elden bırakmanız gerekebilir. Kendinize yönelik bir döneme gireceksiniz; bu hafta kendinizi dinlemeniz gerekecek.

Başak:

Hızlı başlayan bir hafta! Yeni insanlarla tanışıp onlarla aynı ortamda olmaktan mutlu olacağınız bir hafta olacak. Bu dönemde ikili ilişkilerinizde bir iyileşme söz konusu… 10 Ocak’taki ay tutulması çevre alanınız ve arkadaşlarınızı etkileyecek. Ani bir çevre değişimi yaşayabilir ya da arkadaşlarınızın hayatlarında ani değişimlere şahit olabilirsiniz. Ayrıca maddi konulara dikkat etmeniz gereken bir hafta ile karşı karşıyasınız.

Terazi:

Aileniz ile beraber olacağınız ve onlara yardım edeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. 10 Ocak’taki ay tutulması sizin kariyer ve iş hayatınızda etkili olacak. Bu alanda önemli kararlar ve sorumluluklar almanız gerekebilir. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerde bir canlanma söz konusu olacak.

Akrep:

Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir hafta olacak. Sosyal ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Kendi hayatınızla ilgili duygusal kararlar vermeniz gerekebilir. Aynı zamanda sizin adınıza yaratıcı olacağınız bir hafta olacak. 10 Ocak’taki ay tutulması uzak ilişkilerinizi etkileyecek. Basit konularla ilgilenmek isterken hiç beklemediğiniz bir yerden haber alabilir ve odağınız değişebilir. Bu olayları çok iyi yöneteceksiniz.

Yay:

Koşturmalarınızın yüksek olduğu bir hafta olacak. Ailenizden yardım göreceğiniz bir hafta olacak. 10 Ocak’taki ay tutulmasını ortak para alanında göreceksiniz. Parasal olayları düzene sokacağınız bir hafta olacak ve harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Sevdiğiniz kişiler ile beraber olmak isteyeceğiniz bir hafta olacak.

Oğlak:

Kendinize ve sevdiklerinize odaklanarak başlayacaksınız haftaya. Fedakarlığınızın ve yardımseverliliğinizin yüksek olduğu bir hafta olacak. 10 Ocak’taki ay tutulması sizin özel hayatınızda gerçekleşecek. İlişikinize önem vereceğiniz bir dönem olacak ve önemli kararlar alabilirsiniz. Eğer özel hayatınızda birisi yoksa yeni bir insanla tanışabilir ve bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Kova:

Ailevi konularla ilgilenerek başlayacaksınız haftaya. Sosyal çevrenizdeki insanlarla sorun yaşayabilirsiniz; bu hafta yanlış anlaşılmamaya dikkat etmeniz gerekebilir. 10 Ocak’taki ay tutulması iş ve sağlık alanlarında gerçekleşecek. Hayal ettiğiniz ya da çok uğraştınız meselelerde hızlı sonuç alacaksınız. Ancak bu dönemde mide problemleri yaşayabilirsiniz, sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Balık:

İletişiminizin kuvvetli olduğu bir hafta olacak. Geleceğe yönelik planlarda güzel açılımlar yaşayacaksınız bu bağlamda sosyal çevrenizden destek göreceksiniz. 10 Ocak’taki ay tutulması hayatınızın aşkını size getirebilir. Eğer hayatınızda birisi varsa onunla beraber çok keyifli günler geçireceğiniz bir hafta olacak. Çevre ve özel hayatınızdaki dengeyi iyi kurmanız gereken bir hafta olacak.

Yazar: Ada Arıkanoğlu

Bunlar da ilgini çekebilir:

Kaynaklar
10 ocak ay tutulması, haftalık burç yorumları