Haftalık Burç Yorumları (26 Aralık 2022- 1 Ocak 2023)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 26 Aralık – 1 Ocak haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, özellikle sabah saatlerinde; sakarlıklara, kazalara dikkat etmekte fayda var. Akşama kadar zaman; ne yapıyorsunuz, neredesiniz, pek anlamadan geçebilir. Mümkünse günün planını sabahtan yaparak ilerleyin. Bu daha verimli olmanızı sağlayacaktır. Akşam ise kendinize gelebilirsiniz. Salı günü, oldukça verimli bir gün. Kendinizi ve işlerinizi ortaya koymak için en azından bununla ilgili girişimlerde bulunmak için güzel bir gün. Sezgileriniz oldukça kuvvetli olacaktır. O yüzden iç sesinizi dinlemekte fayda var.

Çarşamba günü, Venüs ve Neptün arasında güzel bir görünüm var. Niyetlerinizi belirlemek, yeni yıl panoları yapmak için gayet uygun bir gün. Bugünü, kendinizi yoracak bir program yapmak yerine daha sakin ve bakımınıza da vakit ayırdığınız bir gün olarak planlayabilirsiniz. Perşembe günü, yılın son Merkür retrosu başlıyor. Şimdiye kadar hayatınızda düzene soktuğunuz konuları, aldığınız kararları, gelecek planlarınızı gözden geçirmek ve değerlendirebilmek için uygun bir zaman olacaktır. Bu şekilde, bu retroyu güzel değerlendirebilirsiniz. Venüs de bu konuda yardımcı olacaktır. Cuma günü, acele etmeye meyilli olsanız da gün sonunda koşturup koşturup hiç bir şey yapmadığınızı görebilirsiniz. O yüzden günü, farkındalıklı bir şekilde geçirmeye çalışın. Enerji israfını plan yaparak önleyebilirsiniz.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, her şey gözünüze batabilir. Bir önceki gün çok mantıklı gelen şeyler şimdi mantıksız gelebilir. Aksi, huysuz bir halde olabilirsiniz. O yüzden bugünü bol bol doğada geçirmekte fayda var. Akşam saatlerinde ise modunuz değişiyor olacak. Yeni yıla keyifli bir şekilde girebilirsiniz. O yüzden keyifli bir akşam planı yaptığınızdan emin olun. Ay, Boğa burcunda olacağı için yemeyi, içmeyi abartmamakta fayda var. Pazar günü, yılın ilk günü Venüs-Plüton kavuşumu ile başlıyoruz. Bazı ilişkiler bitecek, yenisine yer açılacak. Bazılarımız daha keyifli bir yaşam için rutinlerini, düzenini değiştirecek. Bazılarımız ise maddi konuları düzenleyebilmek için iş değişikliği yapıyor olacak.

Keyifli bir hafta dilerim…

26 Aralık Haftalık Burç Yorumları 

Koç burcu

Sevgili Koçlar, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. Kariyerinizde ne kadar ilerlediğinizi, nereden nereye geldiğinizi düşünme zamanınız geldi. Hazır yıl sonu gelmişken hedeflerinizin ne olduğunun, ne kadarına ulaştığınızın muhasebesini yapmak için çok uygun bir dönem. Bununla birlikte, retro bittiğinde nasıl bir yol izleyeceğinizi belirleyebilir, planlarınızı derleyip toparlayabilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, geleceğiniz ile ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bu; bir ilişkiyi bitirmek, yeni bir ilişkiye başlamak, kariyer değişikliği yapmak olabilir.

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. Yeni yıl hayallerinizi tekrar gözden geçirme zamanı geldi. Hayatınızı nasıl daha anlamlı kılacağınız ile ilgili cevaplar bulabilirsiniz. Bununla birlikte, hep gitmek istediğiniz yere gitme hayallerinizi tozlu raflardan çıkarabilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile hayata bakış açınız değişiyor olacak. Keyif aldığınız şeyleri, mutluluğu aradığınız yeri değiştirebilirsiniz. Kendinizi; başka değerlerle, başka kişilerle ve başka yerlerde bulabilirsiniz. 

İkizler burcu

Sevgili İkizler, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. 2022’den son bir dönüşüm evresi kaldı. Bu sene yaşanan değişim rüzgarı, sizi bile sarsmış olabilir. Kendinize güvenli liman aramış olabilirsiniz. Hayatınızda yolunda gitmeyen bazı şeyler olabilir. Onları da düzene sokmak için çok yakında bir fırsat geliyor. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, finansal alanda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir para varsa bu zamanlarda elinize geçebilir. Yine de fazla harcamalardan uzak durmakta fayda var. 

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. İlişkilerde bu aralar biraz fazla zorlanmış, yıpranmış olabilirsiniz. Son bir dokunuş, son bir soru, son bir gözden geçirme için uygun bir dönem. Beklediklerinizi ve bulduklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, “tamam” ya da “devam” deme cesaretini kendinizde bulabilirsiniz. Bununla birlikte, kendinizi ilişkiler aracılığı ile artık daha iyi tanıyor olabilirsiniz. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. Emeklerinizi ve emeklerinizin karşılığını gözden geçirin. Ne ektiniz, ne biçtiniz, hangi meyveyi vermek istiyorsunuz? Dolayısıyla hangi tohumu ekmeniz gerektiği ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, rutinlerinizi yeniden düzenleyebilir, günlerinizi daha keyifli hale getirmeye çalışabilirsiniz. Bununla birlikte, yeme içmenize dikkat etmenizde fayda var. 

Başak burcu

Sevgili Başaklar, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. Sizin için bir şey üretiyor olmak çok önemli. Bu senenin muhasebesini yapmak için çok uygun bir dönem. Elinizden gelenler nelerdi? Neleri başardınız? Bundan sonraki hedefleriniz neler olabilir? Bununla birlikte, çocuklarınızla ya da partnerinizle iletişim problemleriniz varsa nelerden kaynaklı olduğuyla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, bazı hobilerinizden vazgeçebilir ama yenilerine yer açabilirsiniz. Bu görünümü, yeni bir şeyler denemek için kullanabilirsiniz.  

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. “Hayatınızda neleri oturttunuz?”, “Hangi konularda fazlaca fedakarlık yaptınız?”, “Aileniz için ne gibi özverilerde bulundunuz?” gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir dönem. Hayatınızı bundan sonra nasıl şekillendirmek istediğiniz ile ilgili netleşebilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, yeni bir eve taşınma ya da evinizde, odanızda dekoratif ama köklü değişimler yapabilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı gelişmeler olabilir. 

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. Şimdiye kadar bazı konularda çok karar değiştirdiniz. Şimdi ise bu karar değişikliklerinin doğru olup olmadığı ile ilgili düşünebilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, seyahate çıkmaya, eğitim sürecine girmeye karar verebilirsiniz. Yakın çevrenizden bazı kişiler ile görüşmeyi bırakabilirsiniz. Hayatınızda daha uyumlu kişileri tutma kararı alabilirsiniz. 

Yay burcu

Sevgili Yaylar, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. İşiniz, gelir kaynağınız ile ilgili çok gitgeller yaşamış olabilirsiniz. Şimdi son bir kez gözden geçirme zamanınız geldi. İşten beklentileriniz neler? Çalışırken ön planda tuttuğunuz değerleriniz neler? Fikirlerinizin önemsendiğini düşünüyor musunuz? Buna uygun bir yerde misiniz? Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, iş değişikliği söz konusu olabilirken, fazla para harcama durumu da olabilir. Gelir-gider dengenizi korumaya çalışmalısınız. Hediye alırken pahalı olanları değil de bütçenize daha uygun olanları tercih etmelisiniz. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. Bu sene kendiniz için planlar yaptınız, adımlar attınız. Şimdi hangilerinin doğru, hangilerinin düzeltilmeye ihtiyacı olduğunu gözden geçirmek için uygun bir döneme giriyorsunuz. Düşüncelerinizi ve kararlarınızı revize etmek isteyebilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, kendinizi aşka açabilir ya da size iyi gelmeyen ilişkilerden uzaklaşabilirsiniz. Keyif aldığınız konuların, alanların değiştiğini gözlemleyebilirsiniz. 

Kova burcu

Sevgili Kovalar, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. Yeni yıla endişelerle, vesveselerle girmek istemezsiniz. O yüzden dırdır eden iç sesinizin sesini biraz kısmaya çalışmak, endişelerinizi yakın çevrenizle paylaşmak iyi gelebilir. Bu aralar bol aksiyon içeren rüyalar görebilirsiniz. Yazı yazmak size iyi gelecektir. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, platonik bir aşka yelken açabiliriz. Açılmak için doğru zamanı kollayıp ondan sonra harekete geçebilirsiniz. 

Balık burcu

Sevgili Balıklar, yılın son merkür retrosu bu hafta başlıyor. Gelecek planlarınızı gözden geçirmek, revize etmek için çok uygun bir dönem. Ne zamandır bu konu zaten gündeminizde olabilir. Ertelediğiniz konuşmaları ve başvuruları yapabilirsiniz. Venüs-Plüton kavuşumu etkisi ile, arkadaş çevrenizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı kişileri hayatınızdan çıkarırken yenilerine alan açabilirsiniz. Bununla birlikte tazminat gibi toplu bir para elinize geçebilir. 

astroloji, burç yorumları, burçlar, haftalık burç yorumları
Kaynaklar