İkizler Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Mesajları (6 Haziran 2024)

pembe gökyüzü ve yeni ay

Zamanın lineer olmadığını artık biliyoruz. Her an bir oluştur. Geçmiş, gelecek ve şimdi şu andadır. 6 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşecek bu yeni ay, aslında geleceği hatırlamak ile alakalı. Bir uyarı niteliğinde adeta. Şimdiyi değiştirdiğimizde hem geçmişi hem geleceği değiştirebileceğimizi hatırlatacak bize.

6 Haziran Yeni Ay temaları neler olacak?

Öncelikle gökyüzü, duygusal dramaların içinde boğulmamak gerektiğini söylüyor. Elbette hissettiğimiz duyguları sonuna kadar yaşamalıyız. Ancak her şeyin bir sonu olduğu gibi, belirli bir duygu içinde kalmanın da bir sonu var. Bu yeni ay, dramaları uzatmamak için direnç göstermemiz gerektiğini bize hatırlatacak. Çünkü fırsatları kaçırabiliriz.

Aynı zamanda, bu yeni ay, şimdiye dek neler öğrendiğimizi düşünmemiz gereken bir dönemi işaret ediyor. Olanlara birer tecrübe olarak baktığında, aslında yerinde saymadığını göreceksin. Hep aynı yerdeymiş gibi davranıyorsan, kendini geçmişteki bir ana hapsettiğini ve asla ilerleyemediğini fark edeceksin.

İlerlemek şimdide başlar. O halde, ertelediğin, üstünü örttüğün, görmezden geldiğin ne varsa ortaya çıkar. Piknik sepetindeki meyveleri saklama, ortaya koy ve keyfini sür. Yapabildiğin şeyleri şikayetlerle, olmazlarla engellemeyi, yarını beklemeyi bırak ve anın tadını çıkar.

Son olarak, bilginin, düşüncenin, kararların ve duyguların önemlisi-önemsizi; iyisi-kötüsü olmadığını hatırla. Kendini yargılamayı bırak ve başkalarının da seni yargılamasına izin verme. Doğru yerde, doğru zamanda olmanın keyfini sür. Zamanında olmamış olan her şey, aslında tam da olması (veya olmaması) gerektiği gibiydi. Bundan sonra da öyle olacak. Farkı yaratacak olan, senin ona verdiğin yorum olacak.

Bol teşekkürlü, bol huzurlu, neşeli ve aydınlanmalı yorumlar dilerim.

6 Haziran Yeni Ay Burç Yorumları

Koç Burcu

Zihnin o kadar hızlı ki ayak uydurmak oldukça zor. Aklında çok fazla düşünce, fikir, proje ve yapılacaklar listesi var. Bu dönemde zihnini disipline etmek önemli olacak. Konsantre olabilirsen, güzel sonuçlar alacaksın.

Boğa Burcu

Bu yeni ay ile birlikte adeta bolluk bereket sana doğru yağıyor. Fırsatlar ayağına geliyor olacak. Seçimlerinin sonuçlarını çok hızlı bir şekilde alabilirsin. O yüzden ne istediğine dikkat et, gerçek olabilir.

İkizler Burcu

Her şey olduğundan daha hızlı geliyor değil mi? Endişeye gerek yok; aynı anda birden fazla konu ile ilgilenmek senin çok iyi üstesinden gelebildiğin bir şey. Şimdi de o zamanlardan bir tanesi. Merak etme, destekleniyorsun.

Yengeç Burcu

Dedikodunun enerjisi oldukça düşüktür. Fazlaca dedikodu duyabilirsin. Sen yapanlara da yapılanlara da aldırma. Zihnindeki vesveselerin de sesini kıs. Oh mis! Bu dönemde bol bol yaz. Ne istediğinle ilgili enteresan keşifler yapabilirsin.

Aslan Burcu

Bazen çok fazla insan, çok fazla bağlantı, çok fazla diyalog kafa karıştırıcı olabilir. Planlarını başkalarının yönlendirmesi ile bulandırma. Sen en iyi bildiğini yap; olayları kendin şekillendir.

Başak Burcu

Aynı anda birden fazla iş yapabilirsin evet; ancak abartmamak iyi olacaktır. Her şeyi aynı anda halletmeye çalışma. Teker teker ilerle. Bu dönemde kariyerin ve geleceğin ile ilgili çok farklı seçenek önüne gelecektir. Nihai karar, senin doğru değerlendirme yeteneğin ile verilecek.

Terazi Burcu

Senin için gidilecek çok fazla yer, düşünülecek çok fazla konu, hayal edilecek çok fazla şey var. Önem ve aciliyet sırasına göre plan, program, seyahat yapmak iyi gelecektir. Böylece zihnini de dinginleştirebilirsin.

Akrep Burcu

Bu aralar çok fazla zihinsel değişim içindesin. İşine yaramayan, seni sonuca götürmeyen bakış açılarının, düşüncelerin dönüşme zamanı geldi. Ayrıca bu dönemde maddi çıkışlarına dikkat etmeni öneririm. Para saçma enerjisinde olabilirsin.

Yay Burcu

Yüzleşmek bazen zordur, ancak iyidir. Seni olman gereken noktaya getirir. Şimdi senin için bazı yüzleşmelerin zamanı geldi. İkili ilişkilerde karşı tarafı dinlemek, anlamaya çalışmak, konuşmasına izin vermek, aynı yerde olup olmadığınızı anlamanı sağlayacaktır.

Oğlak Burcu

Her şeyin en iyisi olsun derken yaşadığın stres seni yıpratmış olabilir mi? Şimdi bazı işlerini, seni yoran küçük rutinlerini devretme zamanı. Senden beklenenden fazla yardımı, işi yapmak zorunda değilsin. Bırak kendi kendilerine öğrensinler.

Kova Burcu

Durmayı sevmezsin biliyorum; ancak bu dönem ertelemek, yavaşlamak, durmak için hiç mi hiç uygun değil. İnanılmaz üretken bir dönemdesin, ne yapacaksan çok güzel yapacaksın. Aşk konusunda da rüzgar senden yana esiyor!

Balık Burcu

Bu yeni ay ile birlikte aileyle ilgili konular oldukça gündeminde. Ev ile ilgili değişiklikler, taşınmalar söz konusu olabilir. Yakın çevren, kardeşler, kuzenler güzel bir aile toplaşması ne iyi gelir.

Kaynaklar
6 haziran, astroloji, burç yorumları, ikizler, yeni ay