Burçlara Göre Etkinlik Önerileri (Mayıs-Haziran 2024)

Unutulmaz deneyimler yaşayabileceğin etkinlikler mi arıyorsun? Bubilet ile özel hazırladığımız bu rehberde, burçların kendine has enerjilerine uygun, yakın zamanlı tiyatro, festival, konser ve stand-up gösterilerini senin için derledik. İşte 2024 yılı Mayıs ve Haziran ayları için burçlara özel etkinlik önerileri!

Ateş Grubu Etkinlik Önerileri: Koç, Aslan, Yay

Özgüveni yüksek, sosyal ve enerjik ateş grubu burcunu bir festival alanına bırak ve eğlenceli kişiliğiyle herkesi büyüleyişini izle.

Dünya senin oyun alanın. İster kalabalığın önüne geçip, en sevdiğin şarkıyı coşkuyla söyle; ister eğlenceli workshop’lara katıl. Yeni deneyimler keşfetmenin seni nasıl heyecanlandırdığını biliyoruz. Bu yüzden bu festivaller tam sana göre!

Fade in Music Festival

25-26 Mayıs 2024 | Ankara CerModern

“Şehrin karmaşasından uzaklaşıp, müziğin büyülü atmosferine kapılacağınız Fade In Music Festival ile sizi unutulmaz bir müzik ziyafetine davet ediyoruz. Kendinize müzik dolu bir gün ayırın ve Cermodern’de gerçekleşecek bu büyüleyici müzik festivalinde enerjinizi yenileyin!”

Lazy Sunday Festival

9 Haziran 2024 | İzmir Arena

“Lazy Sunday Festival, 9 Haziran Pazar günü kapılarını İzmirli müzikseverlere açıyor. Lazy Sunday’in İzmir ayağında bu sene Mabel Matiz, Can Ozan ve Soft Analog sahne alıyor olacak. Hemen biletini al ve bu eşsiz festival için yerini ayırt!”

Main Fest “Island Edition”

7-9 Haziran 2024 | İstanbul The Roof Ada

“Büyükada’nın eşsiz atmosferi The Roof Ada’da Main Fest Island Edition için bir araya geliyoruz. Müziğin sesi adada yükseliyor, eğlence ve coşku dalgaları ile dolu unutulmaz anlar yaşamak için hazır mısın?”

Hava Grubu Etkinlik Önerileri: İkizler, Terazi, Kova

Özgünlüğü ve enerjisiyle her yere renk katan bir hava grubu burcu için, eğlenceli bir stand-up gösterisinden daha iyi ne olabilir?

Entelektüel, sosyal ve özgür ruhunla, orada tanışacağın kişileri büyülemeye, unutulmaz anılar biriktirmeye, eğlencenin coşkusuyla ruhunun kanatlarını özgürce çırpmaya hazır ol!

İlker Gümüşoluk Stand-Up

8 Haziran 2024 | Ankara Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu

“15 Yıldır Türkiye’nin her köşesinde 1000’den fazla gösteri yapan İlker Gümüşoluk, tek kişilik gösterisinde ikili ilişkiler başta olmak üzere, hayata dair birçok hikaye ve tespitini seyircisiyle buluşturuyor. Komedyen, özellikle YouTube kanalında yayınladığı Apartman Sohbetleri projesiyle ve Instagram hesabında paylaştığı skeçlerle ciddi bir seyirci kitlesine ulaştı. İlker Gümüşoluk aynı zamanda son iki yıldır YouTube Değişim Elçiliği görevini üstlendi. YouTube için özel projeler üretiyor.”

Özgür Turhan Stand-Up

8 Haziran 2024 | İzmir İstinyeArt %100 Performans Arena

“Özgür Turhan, tek kişilik stand up gösterisi ile seyirciyle buluşuyor.”

Deniz Göktaş Stand-Up

4 Haziran 2024 | İstanbul Beşiktaş Kültür Merkezi

“Deniz Göktaş, 4 Haziran akşamı BKM Tiyatro’da!”

Toprak Grubu Etkinlik Önerileri: Boğa, Başak, Oğlak

Bir toprak grubu burcu için, rahat bir koltukta sanatın tadını çıkarmaktan daha keyifli bir etkinlik olabilir mi? Sanmıyoruz.

Birlikte gideceğin kişi, her detayı dikkatlice izlemene ve oyundan sonra saatlerce karakterleri ve olayları analiz etmene hazırsa, işte senin için hazırladığımız öneriler!

Aşık Shakespeare

27-28 Mayıs 2024 | İstanbul Zorlu PSM Turkcell Sahnesi

“En İyi Film dahil 7 dalda Oscar kazanan kült film Aşık Shakespeare (Shakespeare in Love) Türkiye’de ilk defa tiyatro sahnesinde!”

Ölü’n Bizi Ayırana Dek Oyunu

29 Mayıs 2024 | Ankara Nazım Hikmet Kültür Merkezi

“Cansu ve Serdar; evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce, kendilerine düzenlenen bir “kutlama” partisi ardından, sabah uyandıklarında ise birbirlerini sızmış olarak aynı yatakta bulurlar. Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir. Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.”

Timsah Ateşi

31 Mayıs 2024 | İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

“Başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Hidayet Erdinç’in paylaştığı Timsah Ateşi, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla olan çalkantılı hikayesini konu alıyor.”

Su Grubu Etkinlik Önerileri: Akrep, Yengeç, Balık

Hisli bir konserin tadını, duygularını çok yoğun yaşayan bir su grubu burcundan kimse daha iyi çıkaramaz.

Duygularla derin bağlantılar kurmayı hepimizden iyi biliyorsun. Gözlerini kapat ve kendini melodilerin ritmine bırak. Müziğin tadı nasıl çıkarılır herkes öğrensin.

Melike Şahin

30 Mayıs 2024 | İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

“Melike Şahin, 30 Mayıs Perşembe akşamı Atlantis Yapım organizasyonu ile İzmir Kültürpark Açıkhava’da!”

Yalın

31 Mayıs 2024 | İstanbul BJK Tüpraş Stadyumu

“2004 yılında çıkardığı ‘Ellerine Sağlık’ albümünden günümüze kadar seslendirdiği ve bestelediği şarkılarla Türk pop müziğine unutulmaz eserler katan Yalın, profesyonel müzik kariyerinin 20’nci yılını Beşiktaş Stadyumu’nda vereceği dev bir konser ile kutlayacak.”

Gökhan Türkmen

6 Haziran 2024 | Ankara ODTÜ MD Vişnelik

“2005 yılında çıkardığı ‘Büyük İnsan’ şarkısıyla ismini geniş kitlelere duyurmayı başaran Gökhan Türkmen, ardından çıkardığı ‘Çatı Katı’, ‘Dön’, ‘Bir Öykü’ ve ‘Bitmesin’ şarkılarıyla ismini müzik dünyasına adını yazdırdı. 2005 yılında amatör olarak seslendirdiği “Büyük İnsan” adlı parçası ile video paylaşım sitesi Youtube’da beş milyondan fazla dinlenen Gökhan Türkmen, dinleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.”

Şehrindeki tüm keyifli etkinliklere bubilet.com.tr ile ulaşabilirsin. Yeni deneyimlerin tadını çıkarmak için hemen en sevdiğin arkadaşına ve kendine bir bilet kap deriz.

Kaynaklar
Bubilet, Burçlara Göre Etkinlik Önerileri, Festivaller, Haziran Etkinlikleri, Mayıs Etkinlikleri, Mayıs Konserleri, Yaz Etkinlikleri