Burcuna Göre Şubat 2019 Boyunca Aşk Hayatında Neler Olacak

Şubat; aşkın, sevginin, tutkunun ayı…

Peki şubat ayında aşk hayatınızı neler bekliyor? Bi’ göz atalım hadi!

Koç

(21 Mart – 19 Nisan)

Hem fiziksel hem duygusal olarak bu ay ilişkinde kendini oldukça yorgun, bitkin hissedebilirsin. Sınırlarını çizmen gereken bir dönemden geçeceksin. “Ben en iyisi çok riske girmeyeyim…” dersen tüm eforunu arkadaşlarına ayırabilir, onlara sahip olduğun için ne kadar minnettar olduğunu gösterebilirsin.

Boğa

(20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu ay boğalar için sıcak geçecek! Havada aşk kokusu var… Eğer hayatında biri yoksa bu dönem yeni biri girebilir. Evet, yeni şeyler senin için oldukça korkutucu; farkındayız. Lütfen sadece kendine inan ve akışa ayak uydurmayı dene. Katı olmak için doğru bir zaman değildir belki de…

İkizler

(21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu ayın oldukça sıcak geçeceği bir burç daha! Bu ay boyunca kiminle ne deneyimlersen deneyimle, bunun iyi bir deneyim olacağını ve gelecekte güzel şeylere sebep olacağını sakın unutma. Belki şu an senin için zorlayıcı bir durum gibi görünebilir, sakin ol ve sadece kendine biraz zaman ver. İçinden geçtiğin bu deneyim ruhuna iyi gelecek, biliyoruz!

Yengeç

(21 Haziran – 22 Temmuz) 

Bu ay yengeçlerin her türlü ilişkisi şiddetli fırtınalarla dolu olabilir. Ne tür bir ilişki olursa olsun beklemediğin bir anda bir farkındalık yaşayabilir ve bu deneyim seni bir şeyler yapmaya zorlayabilir. Hayattan bir şeyler istedin, çok uzun zamandır bekliyordun… Belki de hayattan cevabını alacağın o dönem bu dönemdir. İnancını koru ve etrafındaki mucizeleri görmeye hazırlan!

Aslan

(23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu ay aşk hayatında bir şeyler umduğundan çok daha hızlı ilerleyebilir; sakın korkma. Sadece duruma ayak uydur ve keyfini çıkar! Bu ay gökyüzü sana, senin için gerçekten çok şey ifade edecek birisini hayatına sokma şansı verecek. Bu sefer diğerlerine göre farklı olan şey, bunun gerçek olacağı. Her şeyin bir seçim olduğunu unutma; bu gücü ve yeteneği doğru kullan.

Başak

(23 Ağustos – 22 Eylül)

Sen, sen, sen ve sen! Kendinle ilgilenmen ve kendine öncelik vermen gerektiğini söyleyip duruyorsun fakat bunu asla yapmıyorsun! Bu ay bunu yapabileceğin çok fazla fırsat elde edeceksin. Hayat sana bunun için çok güzel bir alan tutacak. Sakın unutma, sen kendine ne kadar değer verirsen karşındakinden o kadar değer görürsün. Dolayısıyla sevgili başak, bu ay kendini şımartma şansını iyi kullanırsan bu sayede harika bir ilişkin olabilir. Çünkü karşındaki insan senin en iyi versiyonunu görecektir. Bir başak burcunun en iyi halinden daha iyi ne olabilir ki? 🙂

Terazi

(23 Eylül – 22 Ekim)

Ev gezegenin Venüs, romantizme odaklanmayı seviyor. 22 Şubat’ta, çalışkan Oğlak burcunda, Venüs karamsar Pluto ile birleşiyor. Bu yüzden yeterince sıkı çalışırsan romantik bir mutluluk elde edebililirsin.

Sence aşk sadece doğal olarak mı gerçekleşmeli? Her zaman değil Terazi…

Akrep

(23 Ekim – 21 Kasım)

Bu ay aşk seninle Akrep! Derin sohbetler, şehvetli ve duygusal anlar, belki çiçekler, çikolatalar… Sen almaya kendini layık gördüğün sürece hepsi senin olacak. Böyle fırsatlar sunulduğunda lütfen kabul etmekten çekinme. Kendini harika hissedeceksin, var bi’ bildiğimiz.

Yay

(22 Kasım – 21 Aralık)

Sana karşı oldukça yoğun hisler besleyen birisi seninle çok fazla iletişime geçiyorsa bu durum seni karar vermek konusunda zorluyor olabilir. Önyargılı olma; bu kişi kalbinin normalden daha hızlı atmasına sebep olabilir! Sadece kendini incinmekten nasıl koruyacağını hatırla ve yola devam et. Sıcak enerjiler yay burcunda geziyor, aman yanma! 🙂

Oğlak

(22 Aralık – 19 Ocak)

Hayal kurmayı seviyorsun bu aralar. Ve görünüşe göre, aşk hakkında çok fazla hayal kuruyorsun. Belki de tüm hayallerinin gün yüzüne çıkıp kendini gösterme vakti gelmiştir. Bu ay aşk hayatında birtakım sıcak enerjiler mevcut! Dikkat et, bu sıradan bir şey olmayacak. İnsanları etkilemekten çekinme; büyülü çekiciliğini göster onlara. Eğer olmasına izin verirsen, aşk senin tarafında.

Kova

(20 Ocak – 18 Şubat)

Bu ay aşkta ayakları biraz daha yere basacak kovaların. Her an ciddi bir şeyler hayatına girebilir; seni şaşkına çevirebilir. Eğer hala gönül eğlendiriyorsan tadını çıkar deriz! Belki de son çapkınlık günlerindir. Peki sen buna hazır mısın Kova?

Balık

(19 Şubat – 20 Mart)

Eğer ilişkine veya sevdiğin kişiye yeterince vakit ve enerji ayırırsan bu ay senin için oldukça romantik geçecek. Şubatta huzur seninle sevgili Balık! Bu ay kendine şunu sormak için çok doğru bir zaman; emek verdiğim, önemsediğim insanlar bunu gerçekten hak ediyorlar mı? Onlar bana ne kadar emek veriyor?

Sahip oldukların için bol bol şükretmeyi unutma!

Bunlar da ilgini çekebilir:

astroloji, astroloji aşk hayatı, burçlar aşk uyumu, burçların aşk hayatları
Kaynaklar