Haftalık Burç Yorumları (04 – 10 Ekim 2021)

Yoğun bir ayın yoğun bir haftasına başlıyoruz; gündemimiz oldukça yoğun olacak. Öncelikle Pazartesi günü bazı gerçeklerin ortaya dökülmesi ile haftaya başlayabiliriz. Retro Merkür’e yakışır, yarım kalan işleri bitirmek için uygun bir gün. Salı günü, hangi düşüncelerimizi, kararlarımızı, sözlerimizi feda ettiğimizi görmek için güzel enerjiler var. Rüyalara dikkat, haberci olabilir.

Çarşamba günü Marsiyen bir Terazi yeni ayı var. Bu yeni ay’la birlikte yeni adımlar atılacak, ilişkileri rayına oturtmak için efor sarf edilecek. Kopmak üzere olan ipler tamamen kopacak, devam edilmesi gerekiyorsa barışılacak. Bu dönemde, işin içinden çıkamadığınız bir durum varsa ani çözümler geliyor olacak. Ayrıca, Plüton Nisan sonundan beri girdiği retro hareketinden çıkıyor ve durağan pozisyona geliyor. Değişmesi gereken ne varsa gördünüz, şimdi dönüşüm zamanı. Yıkım ardından yeniden inşaa başlıyor.

Perşembe günü Venüs Yay burcuna geçecek; ilişkilerde daha olumlu bir hava esebilir. Keyif aldığınız konuları keşfe çıkmak için çok güzel bir dönem başlıyor. Cuma günü, Güneş-Mars kavuşumu ile kendinizi ortaya koymak, parlatabilmek için ne zamandır pasif bir şekilde bekleyen işlerinize başlamak, cesaretinizi sergilemek, riskler almak için uygun bir dönem olacak. Bu sırada iç sesinizi dinlemeyi unutmayın. Aşırıya kaçmaya dikkat.

Cumartesi günü, hayatınızı anlamlı kıldığını düşündüğünüz konuda mutlaka dilek dileyin. Bol hayal kurun, hayaliniz olmuş gibi yaşayın. Pazar günü, bazı yüzleşmelerden dolayı gerilebilirsiniz. Bu yüzleşmeleri sinirlenmek için değil yeni adımlar atabilmek için yakıt, motivasyon olarak kullanın.

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım!

Koç burcu

Plüton bu hafta düz harekete geçmek üzere durağan pozisyonda olacak. Kariyeriniz ya da geleceğiniz ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir ilişki ve ortaklık için kolları sıvayabilirsiniz ya da bu alanda denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni eğitimler, seyahatler, keşifler ve bu konular ile ilgili harcamalar gündeminize gelebilir. Son olarak, ikili ilişkilerle ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

Boğa burcu

Bu hafta hayatınızı daha anlamlı kılmak ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir iş, patili dost ya da günlük rutinleriniz için kolları sıvayabilirsiniz ya da bu alanlarda denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, ekstra harcamalar gündeminize gelebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Son olarak, işiniz ve çalışma arkadaşlarınız ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

İkizler burcu

Bu hafta almanız gereken radikal kararları gözden geçirebilirsiniz. Değişime direnmeyin. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir aşk ve ya hobi için kolları sıvayabilirsiniz ya da çocuklarınız arasında denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni ilişkiler gündeminize gelebilir. Son olarak, aşk hayatınız ya da çocuklarınız ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

Yengeç burcu

Bu hafta ilişkiniz ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir ev ve ya tadilat, dekorasyon için kolları sıvayabilirsiniz ya da aile bireyleri arasında denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni rutinler ve bu konular ile ilgili harcamalar gündeminize gelebilir. Son olarak, aileniz ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

Aslan burcu

Bu hafta işiniz ya da rutinleriniz ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir eğitim ve ya seyahat için kolları sıvayabilirsiniz. Kardeşler, akrabalar, arkadaşlar arasında denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni hobiler ile ilgili harcamalar gündeminize gelebilir. Son olarak, kardeşler, akrabalar ya da yakın çevre ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Başak burcu

Bu hafta aşk hayatınız, hobileriniz ya da çocuklarınız ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir gelir kapısı için kolları sıvayabilirsiniz ya da bütçenizi dengelemek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni bir ev veya ev dekorasyonu ile ilgili harcamalar gündeminize gelebilir. Son olarak, işiniz, geliriniz ve öz değerleriniz ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

Terazi burcu

Bu hafta eviniz ve aileniz ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir sayfa için kolları sıvayabilirsiniz, yapmak istedikleriniz için adım atma zamanı.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni eğitimler, seyahatler ve bu konular ile ilgili harcamalar gündeminize gelebilir. Son olarak, kendiniz ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

Akrep burcu

Plüton bu hafta düz harekete geçmek üzere durağan pozisyonda olacak. İletişim becerileriniz ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Endişe ve vesveselerinizden sıyrılmak için efor sarf edebilir ve ilerleme kaydedebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, ekstra harcamalar gündeminize gelebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Son olarak, endişelerinizle ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

Yay burcu

Bu hafta geliriniz veya işiniz ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni gelecek planları için kolları sıvayabilirsiniz ya da sosyal çevrenizde denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni ilişkiler gündeminize gelebilir. Son olarak, gelecek planlarınız, sosyal çevreniz veya idealleriniz ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Oğlak burcu

Bu hafta olduğunuz hal ve yaşamınız ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir iş, yeni bir kariyer yolu için kolları sıvayabilirsiniz ya da bu alanda denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni rutinler ve bu konular ile ilgili harcamalar gündeminize gelebilir. Son olarak, kariyeriniz ve statünüz ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

Kova burcu

Bu hafta psikolojinizi olumsuz etkileyen neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni bir eğitim veya seyahat için kolları sıvayabilirsiniz ya da inançlarınız konusunda denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni eğitimler, seyahatler, keşifler ve bu konular ile ilgili harcamalar gündeminize gelebilir. Son olarak, hayatınız ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

Balık burcu

Bu hafta gelecek planlarınız ile ilgili değiştirmeniz gereken neler varsa gözden geçirebilirsiniz. Terazi burcunda Marsiyen bir Yeni Ay var. Yeni radikal kararlar için kolları sıvayabilirsiniz ya da bütçenizde denge tutturabilmek için efor sarf edebilirsiniz.

Venüs’ün Yay burcuna geçmesi ile birlikte, yeni eğitimler, seyahatler, keşifler ve bu konular ile ilgili harcamalar gündeminize gelebilir. Son olarak, değişim ve ya bütçeniz ile ilgili yüzleşmeler ve bunlardan doğan gerilimler yaşanabilir. Bu durumu iyi değerlendirmeli ve çözüme kavuşturmalısınız.

astroloji, Haftalık Burç Yorumları (04 – 10 Ekim 2021)
Kaynaklar