Haftalık Burç Yorumları (12 – 18 Eylül 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 12 Eylül – 18 Eylül haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, haftaya enerjik başlayabilirsiniz ama yine de kendi isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı aktardığınızdan emin olun. Bazılarınızın kronik baş ağrısı, migreni kendini hatırlatabilir. Bol su içmekte fayda var. Akşama doğru ise enerji yerini endişeye bırakabilir. O yüzden akşam saatlerinde yeni kararlar almayın. Gelip geçici bir düşük modda olabilirsiniz. Salı günü, sabah saatlerinde yavaş işleyen bazı süreçler, aceleci iç dünyanıza ayak uyduramadığı için daralabilirsiniz. Acele iş yapmanıza gerek yok. Anın keyfine varın. Zaten öğleden sonra modunuz tam da keyif almaya uygun hale gelecek. Renkler daha bir canlı görünecek. Akşam saatlerinde; şöyle güzel, keyifli bir program ayarlayabilirsiniz.

Çarşamba günü, öğlene kadar kararsızlık içerisinde olabilirsiniz. Görüşmeleri, toplantıları, kararları öğle saatleri itibari ile yapabilirsiniz. Günün geri kalanında, beklediğiniz ya da ihtiyacınız olan bazı fırsatlarla karşılaşma olasılığınız var. Perşembe günü, kendinizi gösterebileceğiniz, kanıtlayabileceğiniz bir gün. Başkalarını ikna etmek oldukça kolay olabilir. İş görüşmeleri için güzel bir gün. Yine de üzerinizde biraz tembellik olabilir. Bunu sakinliğinizi korumak adına kullanabilirsiniz. Cuma günü, Venüs-Mars karesi var. Kiminiz aşık olacak, kiminiz partnerine karşı biraz acımasız olacak, kiminiz ise oldukça yaratıcı olacak. İçindeki hem erili hem dişili kullanabilenler; işleri için ya da hayatları için güzel adımlar atabilir, güzel projeler ortaya koyabilir. Bununla beraber, ilişkilerde kaba olmamak, sert konuşmamak, sivri imalarda bulunmamak önemli olacaktır. Kavgaya, kırgınlığa gerek yok. Bu demek değil ki kırgınlığınızı içinizde tutun. Sadece dengeli olduğunuzdan emin olun.

Cumartesi günü, Güneş-Neptün karşıtlığı var. Mağdur edebiyatından kurtulmak, gözdeki perdeyi kaldırıp kendi gerçekliğinizi yaşamak adına sert ama yararlı bir etkidir. Kendinizi kandırmaktan vazgeçebileceğiniz bir hafta. Pazar günü ise, haftanın sert etkilerinden kurtulmak adına dingin bir gün geçirmek iyi olacak gibi. Aşırı yorucu aktivitelerden ya da aşırı sosyalleşmelerden ziyade daha durgun, huzurlu bir gün geçirmeyi tercih etmek sağlıklı olacak gibi görünüyor.

Keyifli bir hafta dilerim…

İlgini çekebilir: Balık Burcunda Dolunay ve Burçlara Mesajları (10 Eylül 2022)

12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Sevgili Koçlar, çalışma hayatınızı daha keyifli kılmak için fikirlerinizi ve adımlarınızı korkusuzca savunmanız ve sunmanız gerekiyor. Bu aynı zamanda günlük rutinlerinize de renk katacak. Bunu yaparken, kendinizi iyi değerlendirmeniz, yeteneklerinizi sergilediğinizden emin olmanız gerekmektedir. Ayrıca dışarıdan bir kahraman aramak yerine, her zamanki gibi kendinize kahramanlık yapmalısınız. Sezgilerinize güvenmeyi ihmal etmeyin. 

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, yapmak zorunda olduğunuz işler ile keyfi yapacağınız işlerin zamanını ayarlamakta zorluk çekebilirsiniz. Bu sefer bir yere yetişemiyor gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta öncelik belirlemek ve aciliyet sırasına göre harekete geçmek önemli olacaktır. Bu koşturmaca içerisinde gelecek planlarınızı pas geçmemeye özen gösterin. Neyi ne için istediğinizi kendinize hatırlatmanızda fayda var. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir hafta. 

İkizler burcu

Sevgili İkizler, bir yanınız otur ailenle hoş vakit geçir derken diğer yanınız ohoo yapacak bir sürü şey var diyebilir. Ailenizle de güzel anılar biriktirmeyi ihmal etmeyin. Bu arada sözlerinizin keskin olmadığından emin olmanızda fayda var. Bu hafta geleceğinizi nasıl şekillendirdiğiniz ya da nasıl şekillendirmek istediğiniz ile ilgili gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Kendinizi ve yeteneklerinizi görmezden gelmeden ama çok da ütopik yaklaşmadan göz önüne alarak planlarınızı şekillendirebilirsiniz. 

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, finans hayatınızla alakalı alacağınız bazı yatırım kararlarını, endişelerinizden ötürü ertelemeye meyilli olabilirsiniz. Olaylara gerçekçi yaklaştığınızdan ve gerektiği kadar risk aldığınızdan emin olun. Fikirlerinizi ve kararlarınızı uygulamaya geçmeden önce içinizin rahat olduğundan emin olun. Ne sadece mantıkla ne de sadece sezgilerle hareket edin. İki yönünüzü de devreye sokun. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, gelirinizi bu hafta dikkatli yönetmeye çalışmanızda fayda var. Yardım amaçlı haddinden fazla harcama yapabilirsiniz.  Şans oyunlarında şansınızı zorlamamaya çalışın. Giderlerinizin, gelirinize göre daha az olduğundan emin olun ve dışarıdan beklediğiniz bir para olsa da ona göre harcamalarınızı artırmaktan kaçının. 

Başak burcu

Sevgili Başaklar; dileklerinize, hayallerinize kavuşabilmek için özellikle bu hafta sıkı bir mücadele vermeniz gerekebilir. Gerektiği yerde kendinizi savunduğunuzdan, gerektiği kadar konuştuğunuzdan, fikirlerinizi ifade ettiğinizden emin olun. Size göre olmasa da biraz pazarlamanızı yapmanız gerekebilir. Bu sırada ilişkiniz varsa dengeler şaşabilir. Karşınızdaki kişi, kafanızdaki kişi olmayabilir. Ondan fazla şey beklemediğinizden emin olun. 

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, yaşadığınız ya da yaşayamadığınız bazı deneyimler; sizi, bakış açınızı hatta hayallerinizi değiştirmeye itiyor olabilir. Burada önemli olan, kendi yetilerinize ve size mutluluk veren şeylere göre hareket ediyor olduğunuzdan emin olmanız. Hayatınızda; sizin yerinize karar verecek, işleri düzeltecek, toparlayacak bir kahraman istiyor olabilirsiniz. Aslında o kişi sizsiniz ve bunu görmediğiniz müddetçe bağışıklığınız hassas olacak. 

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, bütçenizi toparlamak için yaptığınız ya da yapacağınız çalışmalar, sosyal hayatınızı etkileyecek olabilir. Bu aralar katılacağınız aktiviteleri daha dikkatli seçmenizde fayda var. Aşırılıklardan uzak durmaya çalışın. Diğer yandan çok fazla izole olmadığınızdan emin olun. Arkadaş ortamlarından oldukça destek görebileceğiniz, popülerleşebileceğiniz bir hafta. 

Yay burcu

Sevgili Yaylar, geleceğiniz ile ilgili gelişmeler yaşanırken özel hayatınızdaki kişilerin modunuzu düşürmesine, hızınızı kesmesine izin vermeyin. Bazı rekabet ortamları içinde olabilirsiniz. Bu sizi motive eden bir etken olsun. Böylece daha önce göremediğiniz fırsatları görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Sosyal statü değişimine hazır olun. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, günlük hayatınızdaki koşturmalar ya da iş hayatınızdaki yoğunluk, çıkmak istediğiniz seyahatlere engel olabilir. Bunu önlemek adına yapılacaklar listenizi başkaları ile paylaşmanızda ve görev delegasyonu yapmanızda fayda var. Bu ara yaptığınız başvuruların detayını iyi inceleyin. Belge eksikliği gibi durumlara dikkat edin. 

Kova burcu

Sevgili Kovalar, keyfi operasyonlarınızı bu haftadan sonraya bırakabilirsiniz, özellikle estetik ameliyatlarınızı. Zorlu açılardan etkilenmemek adına erteleyebiliyorsanız sonraki tarihlere almanızda fayda var. Bununla beraber, giderlerinizi toparlamak adına dışarıdan destek alabilirsiniz. Sanki bu aralar para ne kadar geliyor, ne kadar nereye gidiyor, farkında değilsiniz gibi. 

Balık burcu

Sevgili Balıklar, ilişkinizde problemler yaşıyorsanız ailelerin işin içine girip problemleri büyütmesini engellemenizde fayda var. Ailevi bir problem haline gelmeden kendi aranızda çözmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bununla birlikte, hayal kırıklığı olarak yaşadığınız şeylerin kaynağını partneriniz size yansıtıyor olacak. Onun sözlerini iyi değerlendirin. 

Kaynaklar
astroloji, burç yorumları, burçlar, haftalık burç yorumları