Haftalık Burç Yorumları (20 – 26 Haziran)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 20-26 Haziran haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, Merkür-Jüpiter arasındaki ılımlı açı ve Ay-Neptün kavuşumu huzurlu bir haftaya başlayacağımızın işaretleridir. Bugün kendinize mutlaka vakit ayırın. Dua, meditasyon, enerji çalışmaları için arınma ve şifa çalışmaları için çok uygun bir gün. Bol bol hayal kurup, çekim yasasını çalıştırmayı ihmal etmeyin. Bugün bolca mesajlar ile karşılaşabilirsiniz. Salı günü, Venüs-Plüton ılımlı açısı ile hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilecek gücü bulabilirsiniz. Keyif aldığınız konuları hayatınıza daha çok yer açabilmek için adımlar atabilirsiniz. Bununla birlikte, özellikle akşam, kazalara ve sakarlıklara dikkat etmenizde fayda var. Aslında bugün yaşayacağınız olaylar, bazı farkındalıklar yaşamanızı sağlamak için gerçekleşecek.

Çarşamba günü, hızlı hareket etmeye, hızlı kararlar almaya meyilli olunabilir. Dolayısı ile yaptıktan sonra dönüp “Ben ne yaptım?” dememek için daha sakin ve yavaş olmaya çalışmakta fayda var. Perşembe günü, Venüs, İkizler burcuna geçiyor. Bol görüşmeli, konuşmalı, sohbetli bir dönem bizi bekliyor. Merak ettiğiniz konuları, hobilerinizi, araştırma meselelerinizi gündeme alabilirsiniz. İşinize yarayacak, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri, sosyal çevreniz aracılığı ile edinebilirsiniz. Cuma günü, gökyüzünde temel bir açı olmayacak. Bugün yeni işlere başlamak yerine, bitirme ve tamamlama için program yapabilirsiniz. Cumartesi günü, önceden planladığınız işleri, programları tamamlamak için uygun bir gün. Son olarak Pazar günü, haftanın başlangıcı gibi enerji çalışmaları için rahatlamak için çok uygun bir gün. Dingin enerjisiyle tam bir Pazar olacak.

İlgini çekebilir: Renk Astrolojisi: Doğduğun Günün Rengi Ne Anlama Geliyor?

Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Sevgili Koçlar, bu hafta aileniz, eviniz daha fazla ön planda olmaya başlayacak. Kendinizi aile bireyleri ya da aile gibi gördüğünüz kişiler arasında çok daha güçlü ve keyifli hissedeceksiniz. Ev alma, evlenme, gayrimenkul yatırımı gibi konular da gündeminizde olabilir. Aynı zamanda, kendinizi hayatınızın merkezine alarak yeni şeyler inşa etmek, köklü değişimler yapmak da söz konusu olacaktır. Bununla birlikte, çokça konuşmalar yapabileceğiniz, kısa süreli eğitimler alabileceğiniz ve verebileceğiniz bir döneme girdiniz. Şu sıralar bolca dedikoduya şahit olabilirsiniz. 

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, önümüzdeki bir ay boyunca fikirleriniz, sözleriniz, kararlarınızı sizi daha da popülerleştirecek ve istediğiniz şekilde ön plana çıkacaksınız. Kararsızlığınız, yerini net bir duruşa bırakacaktır. Daha önce söyleyemediğiniz, kendinize sakladığınız ya da doğru ve yeterli olmadığını düşündüğünüz konularda artık çok daha net olacaksınız. Bununla birlikte, el işi gibi uğraşlarla uğraşıp ortaya çok güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz. Denemeye değer.  

İkizler burcu

Sevgili İkizler, maddi anlamda rahat bir dönem sizi bekliyor. Gelirinizde bir artış, terfi veya iş değişikliği söz konusu olabilir. Kendi becerilerinizi daha fazla gösterebileceğiniz bir yerde veya alanda çalışmak isteyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için öncelikli olarak kendi yeteneklerinizi ve öz değerlerinizi çok daha bilinçli bir şekilde uygulamaya koymak isteyeceksiniz. Bununla birlikte, aşkın ve paranın gezegeni Venüs, burcunuza geçiyor. Aşk hayatı için keyifli bir dönem. Gizli duygular ortaya çıkabilir. 

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, bu hafta Güneş sizin burcunuzda konumlanıyor olacak. Bu size popülerlik, daha güçlü olma, iradenizi kullanabilme, basiretli olma gibi destekler getirecektir. Kendinizi rahatlıkla ortaya koyup başarılı sonuçlar alabileceğiniz bir döneme girdiniz. Geleceğinizi şekillendirmek, hedeflerinizi belirleyip o yönde harekete geçmek için oldukça uygun bir süreç. Bununla birlikte, keyif aldığınız bazı konuları arka plana atmaya meyilli olabilirsiniz. Bunun yerine, hiç kullanmadığınız yeteneklerinizi kullanarak bu enerjiyi verimli bir şekilde harcayabilirsiniz. Son olarak, arkanızdan bazı konuşmalar söz konusu olabilir. Sırlarınızı paylaştığınız kişilere dikkat edin. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, yönetici gezegeniniz Güneş, bu hafta 12. evinizi ziyaret ediyor olacak. İçinizdeki becerileri, gizli saklı olan cevherleri çıkarabileceğiniz bir dönem olmakla birlikte kendinize karşı objektif yaklaşamayabilir, yaptığınız iyi işleri göremeyebilirsiniz. Bu ay, yakın çevrenizden gelecek olan geri dönüşler, kendinizi değerlendirmenizde yararlı olacaktır. Bununla birlikte, bol sosyalleşmeli, bol sohbetli, bol programlı bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınız aracılığı ile bir sürü yeni bilgi edinebilir, ihtiyacınız olan desteği bulabilirsiniz.

Başak burcu

Sevgili Başaklar, sosyal olarak canlanacağınız bir dönem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bol bol program yapabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir yön vermek ya da hayallerinizin peşinden gitmek için gayet uygun bir dönem içindesiniz. Değerlendirmekte fayda var. Bu aralar şanslı olduğunuzu siz de hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, aşkın ve paranın gezegeni Venüs, size daha çok keyif alabileceğiniz bir gelecek inşa etmek için yardımcı olacaktır. Kariyer hayatı ile ilgili değişimler söz konusu. Evlilik veya çocuk konuları gündeminizde olabilir. 

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, spotlar tam da üzerinizde parlıyor. Bu bir ay içerisinde, terfi, iş değişikliği, sektör değişikliği fırsatları olacaktır. Bununla birlikte statü değişimi de söz konusu. Bu bir evlilik, ebeveyn olma durumları olabilir. Toplumsal anlamda kendinizi tam da olmak istediğiniz yerde görebilecek adımlar atabilirsiniz, hatta kendinizi orada görebilirsiniz. Bununla birlikte, yurtdışı tatilleri, seyahatleri gündemde olabilir. Ticarette iseniz, yoğun bir ticari hayat sizi bekliyor. Eğitimlere para harcamak isteyebilirsiniz. 

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, hayatın anlamını hatta kendini hayatınızın anlamını idrak edebileceğiniz, kendinizi bu anlamda daha huzurlu ve manevi anlamda dolu hissedebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yurtdışı ile bağlantılı süreçler, kendinizi daha büyük kalabalıklara duyurma, yazma, anlatma, gezme konuları sizin için ön planda olacaktır. Eğitim hayatında iseniz yine güzel gelişmeler olası. Maddi durumunuzu düzeltmek adına görüşmeler, konuşmalar, başvurular yapabilirsiniz. Eşinizin maddi durumunda da iyileşme söz konusu olabilir. Ortaklı işlerde oldukça güzel edinimler görünüyor!

Yay burcu

Sevgili Yaylar, sizin gibi bilge ruhların da dönüşüme ihtiyaçları var ve bunun zamanı geldi. Manevi olarak kendinizi güçlendirecek çalışmalar yapabilir hatta kendinizi bu tarz kişisel gelişim faaliyetleri içerisinde bulabilirsiniz. Sizin için maddi anlamda ferahlama söz konusu! Bu konuda dışarıdan destek alabilirsiniz. Bununla birlikte, aşkın ve paranın gezegeni tam da evlilik evinizde yer alıyor olacak. İlişki başlangıcı için keyifli bir dönem. Beraber keşifler yapabileceğiniz, maceralı bir ilişki söz konusu olabilir. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, Güneş tam karşıt burcunuza geçiyor olacak. Bu, kendinizi ilişkiler aracılığı ile daha iyi anlama, tanıma fırsatı verirken ilişki konularını gündeminize taşıyacaktır. Tanışma, ilişkiyi şekillendirme, evlenme gibi durumlar söz konusu olabilirken ortaklıklı işlerden yana da olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bununla birlikte, günlük rutinlerinizde yapacağınız ufak değişiklikler hayatınıza daha fazla renk katıyor olacak. Bu aralar yaşamınızdan çok daha fazla keyif alacaksınız!

Kova burcu

Sevgili Kovalar, bu hafta sağlık konusunu gündeminize taşıyabilirsiniz. Yeme-içme alışkanlığınızdan yaşam tarzınıza sadeleşmeye ve daha sağlıklı bir hayata adım atabilirsiniz. Bununla birlikte, çalışma hayatınız ile ilgili hak ettiğiniz ilgi ve desteği görebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeni günlük rutinleriniz ile yaşamın keyfini daha fazla çıkarabilme ve kendinizi daha mutlu hissedebilme durumları söz konusu. Dahası, aşkın ve paranın gezegeni tam da aşk evinizde yer alıyor olacak! Keyifli bir flört zamanına işaret eden bu gösterge, aynı zamanda hobilerinize zaman ayırabileceğinizi, keyfi harcamalarınızın artabileceğini söylüyor. Dikkat etmekte fayda var.  

Balık burcu

Sevgili Balıklar, aşk kendini sizin için hissettiriyor olacak! Bu, yeni bir aşk olabileceği gibi, hayatınızda olan kişi ile geçireceğiniz güzel anlar da olabilir. Bu aşk, verimli bir çalışma sonucu yaşanacak bir tatmin de olabilir. Oldukça şanslı ve verimli bir döneme giriyorsunuz! Projelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte, evi yeniden dekore etmek, boya-badana yaptırmak, ufak keyifli dokunuşlar yapmak için çok uygun bir dönem. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla evinizde çok güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Kaynaklar