Haftalık Burç Yorumları (23-29 Ağustos 2021)

Haftaya Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile başlıyoruz. Daha analitik ve daha pragmatik bir enerjide olacağız. Önümüzdeki bir ay, sağlıklı yaşamı gündeme almak için çok uygun bir dönem olacaktır. Bugün ilişkileri bir üst boyuta taşımak için de uygun. Uzun soluklu bir ilişkiye başlayacak kimimiz.

Salı günü de ilişkiler ve imza için uygun bir gün. Akşam saatlerine kadar duygusallığımız yüksek olacak. Çarşamba günü Merkür-Neptün karşıtlığı ile beklentileri çok yüksek tutanlarımız gerçekler ile hayallerin aynı olmadığını görerek hayal kırıklığına uğrayabilir. Burada yapılması gereken, kalp ile beynin aynı dili konuşmasını sağlamak olacaktır. İlham almak ve şifa çalışmaları yapmak için ise çok uygun bir gün olacak.

İlgini çekebilir: Dünyaca Ünlü 8 Başarılı Kadının İlham Veren Sabah Rutinleri

Perşembe günü ilişkilerde benliğinizi göz ardı edip sadece partnerinizi mi yoksa kendi istek ve arzularınızı da göz önünde bulundurup bulundurmadığınızı değerlendirmek ve ilişkileri daha sağlıklı hale getirmek için güzel bir gün olacak. Cuma günü bazı yargılardan ve inançlardan kaynaklı fikirlerde dogmatik kalabiliriz. Toleranslı ve esnek olmaya çalışmak gerekir. Böyle olduğunda bazılarımız fırsatları görmeye başlayacak.

Cumartesi günü ilişkinizde size hizmet etmeyen bazı konuları dönüştürmek için uygun bir gün. Ani para çıkışlarına dikkat. Pazar günü özellikle eğitim, iletişim ve ticari konularda insiyatifin dışında olaylar gerçekleşebilir. Esnek olup fırsatları görmeye çalışma gerekebilir.

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım!

Koç burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile çalışma hayatında daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. İş hayatınızda bu yetkinlikleriniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor. Venüs’ün Kiron ile karşıtlığı ise ilişkilerde alma-verme dengesini tutturmanız gerektiğini anlatıyor. İlişkinizi ya da ilişki içerisinde kendinizi yaralayacak olan da iyileştirecek olan da sizsiniz.

Boğa burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile çocuklarınıza karşı ya da yaptığınız faaliyetlere karşı daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Aşk hayatınızda çok eleştirel olmamaya gayret etmenizde fayda var. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

İkizler burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile ev ile ilgili işlerde daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Ailenize karşı çok eleştirel olmamaya gayret etmenizde fayda var. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

Yengeç burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile iletişimsel faaliyetlerde daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Yakın çevrenize, özellikle kardeşlerinize karşı çok eleştirel olmamaya gayret etmenizde fayda var. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

Aslan burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile mali konularda daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Kendinize karşı çok eleştirel olmamaya gayret etmenizde fayda var. Yeteneklerinizi, becerilerinizi ve yaptıklarınızı önemsizleştirmeyin. Kendinizi takdir etmeyi, aferin demeyi ihmal etmeyin. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

Başak burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile kendinize ve yaşantınıza karşı daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Kendinize karşı çok eleştirel olmamaya gayret etmenizde fayda var. Yeteneklerinizi, becerilerinizi ve yaptıklarınızı gösterebileceğiniz bir dönem. Popülerliğiniz artabilir. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı ilişkilerinizde fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile zihniniz daha analitik, disiplinli ve eleştirel olabilir. Vesvese yapmak yerine düşüncelerinizi başkaları ile paylaşın. Yaratıcılığınız da yüksek olacak. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile içinde bulunduğunuz ortamlarda daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Gelecek planlaması için uygun bir dönem. Arkadaşlarınıza karşı çok eleştirel olmamaya gayret etmenizde fayda var. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

Yay burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile kariyer hayatınızda daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Terfi için uygun bir dönem. Kendinizi ve yaptıklarınızı gösterebileceğiniz, popülerleşeceğiniz bir dönem. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

Oğlak burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile eğitim hayatında daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Yeni bir eğitim, akademik kariyer, hayata yeni bir bakış açısı ile bakmak için uygun bir dönem. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

Kova burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile finansal alanda daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Harcamalarınızı disipline edip borçlarınızı kapatmak için detaylı planlar yapabilirsiniz. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

Balık burcu

Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile ilişkinizde daha analitik, disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Partnerinize karşı çok eleştirel olmamaya gayret etmenizde fayda var. Bununla beraber Merkür-Neptün karşıtlığı yine bu alanda fikirlerinizi çok idealleştirmemeniz gerektiğini, esnek olmanız gerektiğini vurguluyor.

astroloji, burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (23-29 Ağustos 2021)
Kaynaklar