Haftalık Burç Yorumları (7-13 Haziran 2021)

Bu haftanın en önemli olayı perşembe günü gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Güneş tutulması. Kolay olmayan bir süreç var önümüzde. Çünkü hatalarımızın, yoldan sapmalarımızın düzeltilme zamanı geldi. Alınan hatalı kararlar, söylenen kırıcı sözler, hissedilen ama duymamazlıktan gelinen duygular, amacı ve varlığı geri plana atılmış ruhsal amaçlar… Cuma günü ise Mars, Aslan burcuna geçiyor. Hareketli günler bizi bekliyor. Kendimizi sahneye atmak, ön plana çıkarmak için fırsatları değerlendirmek gerek. Cumartesi günü Venüs’ün Kiron ile açısı, ilişkilerden alınan yaralar ve o yaraların şifalanması için aktif olacak. Pazar günü ise Venüs-Uranüs açısı yenilik beklentimizi tetikleyebilir.

İlgini çekebilir: Hangi Gezegen Neyi Temsil Eder? Gezegenlerin Gerilemesi (Retro) Ne Anlama Gelir?

Haftanın burçlara mesajı:

Koç burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, yakın çevrende değişiklikler yaşanabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsin. Taşınabilirsin. Hayatında yeni kararlar almak için uygun bir dönem. Bu senin isteğinle de olabilir kadersel dokunuşlarla da. Hayattan keyif alman için o keyfi senin yaratman gerekiyor. Mars’ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte adrenalin dolu sporlar ya da aktiviteler, heyecanlı flörtleşmeler söz konusu olabilir.

Boğa burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, hak ettiğin maddi kazanç için atılımlar, konuşmalar yapabilir ya da bazı kararlar alabilirsin. Olumlu sonuçlar için önce kendine adil davran; kendine, yaptıklarına objektif bak, ondan sonra ihtiyacın olanı ve hakkın olanı savun. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, aile içinde daha çok söz sahibi olmak isteyebilir, eril figürler ile bazı gerginlikler yaşayabilirsin.

İkizler burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, kendinle, kendi isteklerin ile ilgili ya da kurmak istediğin hayal, gitmek istediğin yol ile ilgili kararlar alman, planlar yapman olası. Konfor alanından çıkmak için uygun bir dönem. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, sarf edilen sözler daha etkili olacak ama burada çok nüktedan, kırıcı ve kaba olmamaya özen göstermek gerekir.

Yengeç burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, içinde biriken fikirler ve düşünceler artık içinde kalamayacak; unuttukların, bastırdıkların, gömdüklerin birer birer kendini hatırlatacaktır. Rüyalarını yazmanda fayda var. Böylece sonrasında dönüp senin için ne ifade ettiklerini anlayabilirsin. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, parasal konularda ipin ucu kaçabilir, lüks harcamalara meyil artabilir. Bütçeyi sarsmamaya dikkat etmekte fayda var. Para çıkışı söz konusu.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Aslan burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, bulunduğun grubun içinde parlama zamanın geldi ama nasıl anılmak istediğine dikkat et. Senin için olumlu ithamlar, herkes için olumlu olmayabilir. Umutların ve hayallerin tozlanmış olabilir, onları tekrar ele almanın zamanı geldi. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, daha hareketli ve hızlı bir döneme girebilirsin. Sakarlıklara dikkat.

Başak burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, yaptığın aksiyonların sonuçlarını alacağın bir dönemdesin. Nasıl bir karma yarattığın ile ilgili rahat veya zor bir süreç içerisinde bulabilirsin kendini. Yeni bir mevki, titr veya statü için gelişmeler yaşanabilir. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, öfke kontrolünde zorlanmalar yaşayabilirsin. Sakin kalmaya çalış. Kapalı mekanlarda bazı çalışmalar içine girebilirsin.

Terazi burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, uzakları ya da uzak olanı yakın etmenin zamanı geldi. Hayallerini toprakla, somutlaştır, hatta onlara hayal bile deme gerçekleşme oranını düşürüyorsa senin gözünde. Evrenin mükemmel yapısına inan. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, arkadaşlar ile ego tabanlı çatışmalar yaşanabilir. Grup aktiviteleri için ya da grup çıkarları adına harekete geçilebilir.

Akrep burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, dönüşüm zamanın geldi. Evet, elbette bundan önce de bazı sıçrayışlar yaşadın ama bu seferki zihinsel ve duygusal bir sıçrayış olacak. Radikal kararlar alabilirsin. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, kariyer hayatı biraz daha çekişmeli ve rekabetin kızıştığı bir alan haline gelebilir. Bunun dışında hızlı hareket etmek uğruna kazalara dikkat.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Yay burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, “Başkalarını mı ön planda tuttun yoksa kendini mi?” “Beraber olmayı mı yoksa yalnız olmayı mı daha çok deneyimledin?” gibi sorgulamalar yapabilirsin. İlişkilerin ve ilişki içerisinde iki tarafın da aldığı kararlar üzerinde durmakta fayda var. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, eğitim alanında ya da uzmanlaşılan konuda bazı aksiyonlar almak gerekebilir.

Oğlak burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, kendini hapsettiğin döngünün içinden çıkma zamanın geldi. Mutsuzluk veren ama tanıdık olduğu için devam ettiğin ne varsa onları yenilemelisin. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, finansal alanda bazı zorlanmalar yaşanabilir. Borç alma konularında bazı aksaklıklar yaşanabilir. Harcamalara dikkat.

Kova burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, “Hayattan ne kadar keyif aldın?” “Rol mu yaptın yoksa gerçekten mutlu muydun?” “Ne zaman, neye, kime sahte güldün?” gibi sorgulamaları yapmanın ve gerçek mutluluk kaynağını bulmanın tam zamanı. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, ikili ilişkilerde sürtüşme ve yapılan sorgulamalardan dolayı bazı gerginlikler yaşanabilir. Güç mücadelesi içine girmemeye çalışın.

Balık burcu

Perşembe günü gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte, ailen ve köklerin bir tarafta sen bir tarafta kalacaksın. Hangi bakış açısı sana ait, hangisi sana zerk edilmiş? Bu ayrımı yapmak için uygun bir dönem. Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte, günlük hayatınız daha hareketli ve bol aksiyonlu bir hale gelebilir. Sakarlıklara dikkat.

astroloji, haftalık burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (7-13 Haziran 2021)
Kaynaklar