Haftalık Burç Yorumları (11 – 17 Ekim 2021)

Haftaya Satürn’ün düz harekete geçişi ile başlıyoruz. Bazı sınavlar ve yüzleşmeler yaşandı. Şimdi gerçeklerin üstünün örtülemeyeceği, saptırılmış ya da yetersiz bilgiler ile ilerlenemeyeceği anlaşıldı. Artık buna göre herkes üstüne düşen görevi ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmek, emek harcamak durumunda kalacak. Tembellik ve kolaydan başarı sayfası kapanıyor.

Salı günü Merkür ve Uranüs açısı ile zihnen biraz huzursuzluk hissedilebilir. Bunun nedeni, içinizden geldiği gibi kendi özünüzü kattığınız düşünce ve kararlarınızı yerine getirmemeniz. Çarşamba günü, Venüs ile Satürn arasında olumlu bir açı var. İlişkileri somutlaştırmak, bir adım ötesine taşımak ya da mutluluk ve keyif getiren konularla ilgili somut adımlar atmak için güzel bir gün. Perşembe günü, hayaller ile gerçeklerin birbirinden farklı olduğunu ama gerçekleri ideallerinize göre şekillendirebileceğinizi idrak edebileceğiniz güzel bir gün. Cuma günü, Güneş ve Jüpiter üçgeni, iyilik, şans, bolluk bereket getirsin hepimize. Cumartesi günü, son zamanlarda oldukça zorlanan ilişkilerin şifalanması için oldukça uygun bir gün iken Pazar günü, Güneş Plüton karesi ile hedeflerde bazı radikal değişimler yaparak bu enerjiyi verimli kullanabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Bu dönemde ortaklardan, eşten ya da partnerden destek görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra arkadaşlar ve gelecek idealleri ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi kariyer alanınızdaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Boğa burcu

Bu dönemde çalışma arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra kariyer ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi eğitim alanındaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

İkizler burcu

Bu dönemde partnerden ya da çocuklardan destek görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra hayaller, yurtdışı, eğitim veya ticaret ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, bütçe hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Yengeç burcu

Bu dönemde ailenizden destek görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra radikal bir dönüşüm ya da finansal hayat ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, evlilik veya ortaklık hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Aslan burcu

Bu dönemde yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra evlilik veya ortaklık ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, çalışma hayatınızdaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Başak burcu

Bu dönemde yetenekleriniz ve sahip olduklarınızın katkısını görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra çalışma hayatı ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, spor, hobi veya aşk hayatınızdaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Bu dönemde inisiyatif sizin elinizde olacaktır. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra aşk hayatı, hobi, spor ya da çocuklar ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, ev ve aile konularındaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Akrep burcu

Bu dönemde sahip olduğunuz yeteneklerinizin katkısını görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra ev ve aile ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, eğitim ve yakın çevre konularındaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Yay burcu

Bu dönemde sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra arkadaşlar, kardeşler, eğitim veya taşınma ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, maddi geliriniz konusundaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Oğlak burcu

Bu dönemde otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra maddi gelirinizle ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Kova burcu

Bu dönemde inançlarınız ve hayalleriniz yol gösterici olacaktır. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra kendinizle ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, yeteneklerinizi sergileme konusundaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Balık burcu

Bu dönemde edindiğiniz geçmiş deneyimlerinizin katkısını görebilirsiniz. Satürn retrosu bu hafta başı bitiyor. Yüzleşmeler ve sınavlardan sonra manevi ihtiyaçlar ile ilgili somut hedeflere doğru yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeye devam. Son olarak Güneş-Plüton karesi, gelecek planlamalarınız konusundaki hedeflerinizde bazı radikal değişimler getirebilir.

Kaynaklar
astroloji, Haftalık Burç Yorumları 11 – 17 Ekim 2021