Haftalık Burç Yorumları (26 Temmuz – 01 Ağustos 2021)

Ay’ın Balık burcuna geçmesi ile birlikte bu haftaya duygu yoğunluklu başlayabilir, ikili ilişkiler konusunda biraz daha hassas olabiliriz. Anlamak ve anlaşılmak konusunda beklentimiz yüksek olabilir. Salı gecesi ilginç rüyalar görebiliriz. Bu rüyalar, uymak istemediğimiz bazı durumlar ve devam ettirmek istemediğimiz bazı duygular ile ilgili olabilir.

Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor. Fikirlerimiz daha cesur olmaya meyilli, fakat bu durum sabit fikirliliği de beraberinde getirebilir. Düşüncelerimizin doğruluğundan çok daha emin bir halimiz olacak. Beklettiğimiz kararlarımızı sahneye taşımanın zamanı geldi. Bugün aynı zamanda Jüpiter bu yıl boyunca seyrettiği gibi tekrar Kova burcuna geçiyor. Gelecek senenin bir fragmanını yaşamış olabilirsiniz, şimdi ise gerçeklere dönme vakti geldi. Aşırı iyimser tavrınız, objektif ve realistliğe doğru geçiş yapacaktır.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Perşembe günü Mars, Başak burcuna geçiyor. Hassasiyetlerimiz konusunda biraz daha agresif tavırlar içerisinde olabiliriz. Bu enerjiyi, yaptığımız işe yaratıcılığımızı katarak ve sağlık bir yaşam tarzını benimseyerek verimli kullanabiliriz. Cumartesi günü bazı kararlarımızı değiştirmek durumunda kalabiliriz. Bazı kadersel müdahaleler söz konusu olacağı için değişime direnç göstermek yerine adapte olmaya çalışın.

Son olarak, Pazar günü Güneş ile Merkür kavuşumda olacak. Dilek dilemek için şahane bir gün.

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım!

Koç burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte çocuklarınızı tatlı dil ile yönlendirme yapmanız çok daha kolay olacaktır. Hobileriniz ya da spor faaliyetleriniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Bu konum, sosyal çevrede genişleme getirebilir. İdeallerinizi ve hayallerinizi daha kapsamlı bir çerçevede değerlendirebilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise çalışma hayatında daha titiz davranabilirsiniz ama çalışma arkadaşlarınız ile çatışmadan uzak durmanızda fayda var.

Boğa burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte aile fertlerini tatlı dil ile yönlendirme yapmanız çok daha kolay olacaktır. Ev, gayrimenkul gibi konularda bazı kararlar alabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise aşk hayatınızda daha titiz davranabilirsiniz. Küçük bir hatırlatma; partneriniz ve çocuklarınız ile çatışmadan uzak durmakta fayda var.

İkizler burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte akrabalar ya da kardeşlerle iletişiminiz yoğunlaşabilir. Yeni bir eğitimin kararını almak için güzel bir hafta. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Daha manevi, felsefi, derin konulara yönelmek isteyebilir, bu konu ile ilgili bir eğitime başlayabilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise ev ile ilgili konularda daha titiz ama bir yandan da agresif olabilirsiniz. Aile bireyleri ile çatışmamaya özen göstermenizde fayda var.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Yengeç burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte maddi konular ile ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Eğitim için bütçe ayırabilirsiniz. Bu dönemde konuşma, yazma ve iletişim becerilerinizi kullanıp avantaj sağlayabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Bu zamana kadar gelir-gider dengesini tutturmakta zorluk çekmiş olabilirsiniz fakat şimdi bu durumu yıl sonuna kadar toparlama şansınız olacaktır. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise eğitim ile ilgili konularda daha titiz ama bir yandan da agresif olabilirsiniz. Akrabalar ya da kardeşler ile çatışmamaya özen göstermenizde fayda var.

Aslan burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte yapmak istedikleriniz ya da şimdiye kadar erteledikleriniz ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Evlilik, ortaklık gibi konular daha çok gündeminizde olabilir. Dava süreciniz ile ilgili bir gelişme yaşanabilir. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise maddi konular ile ilgili bazı mücadeleler verebilir, riskli harcamalar yapabilirsiniz. Dikkat etmekte fayda var. Yeteneklerinizi yaratıcı biçimde kullanabileceğiniz bir dönem.

Başak burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte yaratıcılığınızı kullanarak yazı ya da şiir için ilham perilerinizin esintisini hissedebilirsiniz. Kaynağını bilmediğiniz bazı vesveseleriniz olabilir, yazmak veya anlatmak size iyi gelecektir. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Gündelik işlerde yoğunluk artabilir. Sağlıklı yaşam konusunu gündeminize alabilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise sağlıklı yaşama adım atmak için çok uygun bir dönem. Rejiminizi ve spor programınızı gözden geçirebilirsiniz. Sakarlıklara dikkat.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte arkadaşlarınız ile iletişiminiz yoğunlaşabilir. Onlara bazı kararlarınızdan ya da fikirlerinizden bahsedebilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Aşk hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Şans oyunlarında oldukça şanslı olabilirsiniz! Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ani öfke patlamaları yaşayabilir, bu duygunuzu karşıya geçirmekte zorluk çekebilirsiniz. Yine de duygularınızı biriktirmemekte, sağlıklı bir şekilde dile getirmeye çalışmakta fayda var.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte yapacağınız bazı konuşmalar, görüşmeler kariyerinizde ilerlemeler sağlayabilir. Fikirleriniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Ailevi konular gündeminizde olabilir. Ev, gayrimenkul konularından yana şanslı bir dönem. Yatırım yapabilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise gelecek planları ile ilgili konularda daha titiz ama bir yandan da agresif olabilirsiniz. Arkadaşlar ile çatışmamaya özen göstermenizde fayda var.

Yay burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte bazı ön yargılarınız hatta peşin hükümlerinizi fark edebilirsiniz. Onları objektif bir süzgeçten geçirerek yeni bakış açılarına sahip olabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise kariyeriniz ile ilgili konularda daha titiz ama bir yandan da agresif olabilirsiniz. Otorite figürleri ile çatışmamaya özen göstermenizde fayda var.

Oğlak burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte sıkı sıkıya tutunduğunuz bazı düşüncelerinizin değişme zamanı geldi. Zihinsel dönüşümünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Maddi gelirde artış yaşanabilir ama bununla paralel harcamalarda da artış görülebilir. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise  hayata bakış açınız ve inançlarınız konusunda daha titiz ama bir yandan da agresif olabilirsiniz. Eğitim ve seyahat konularında bazı mücadeleli durumlar yaşanabilir.

Kova burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte partneriniz ile iletişiminiz daha da yoğunlaşabilir. Kendinizi çok daha net anlatabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Hayatınız ile ilgili bazı sorgulamalar yapmaya geri dönebilir, daha derinlikli bir bakış açısı edinebilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise finansal konularda daha titiz ama bir yandan da agresif olabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Cerrahi operasyon gündemde olabilir.

Balık burcu

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte çalışma arkadaşlarınız ile daha buyurgan konuşabilirsiniz, bu durum bazı gerginliklere neden olabilir. Dengeyi tutturmakta fayda var. Bu hafta Jüpiter tekrar Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla kadar burada kalacak. Arkanızdan iş çevrilmesi gibi durumların gün yüzüne çıkması olası. Mars’ın Başak burcuna geçmesi ile birlikte ise evlilik, ortaklık ile ilgili konularda daha titiz ama bir yandan da agresif olabilirsiniz. Partneriniz ile çatışmamaya özen göstermenizde fayda var.

Kaynaklar
astroloji, haftalık burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (26 Temmuz - 01 Ağustos 2021)