Haftalık Burç Yorumları (19 – 25 Aralık 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 19 – 25 Aralık haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, karmaşık rüyalardan sıyrılıp haftaya başlamakta zorluk çekebilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli olacağı için iç sesinizi dinleyerek adımlarınızı atabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde, ilişkiler ile ilgili bazı zorlanmalar yaşanabilir. Akşam saatlerini kendinize ayırarak, dans ederek geçirebilirsiniz. Turuncu rengi ve bakır takı takmayı tercih edebilirsiniz. Salı günü, Jüpiter, Koç burcuna geçiyor olacak. Enerji düzeyimiz artacağı gibi Mars’ın retro hareketinin etkileri de canlanabilir. Gereksiz yükselmelerden, gerilimlerden ve sözlü tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Sahtekarlıkların gün yüzüne çıkmaya devam ettiğini görüyor olacağız.

Çarşamba günü, haftanın en neşeli günlerinden bir tanesi. Bugünü sosyalleşmek için kullanabilirsiniz. İçinden çıkamadığınız konularda daha önce göremediğiniz alternatifleri görebilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek için güzel bir gün. Perşembe günü, Güneş Oğlak burcuna geçiyor olacak. Önümüzdeki bir ay; geleceğimizi, kariyerimizi ve yapılacak işleri daha ciddiye alabilir, uzun vadeli planlar yapmaya meyilli olabiliriz. Ektiklerimizi biçtiğimiz bir dönem olacaktır. Terfi, kariyer değişikliği, statü değişiminin yaşanabileceği bir ay bizi bekliyor. Cuma günü, Kiron düz harekete geçerken Oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni yıl için ayağı yere sağlam basan planlar yapmak için çok uygun bir dönem. Daha çok kendi isteklerimize ve hedeflerimize odaklanabileceğiz.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, kazalardan, sakarlıklardan uzak durmaya çalışmakta, daha dikkatli davranmakta fayda var. Bugün; sosyalleşmek, yakınlarınız ile sohbet etmek, fikir alışverişi yapmak için uygun bir gün. Pazar günü, kitap okumak, sosyalleşmek, gelecek planlarınızı gözden geçirmek için uygun bir gün. Keyfiniz yerinde olacaktır.

Keyifli bir hafta dilerim…

19 Aralık Haftalık Burç Yorumları 

Koç burcu

Sevgili Koçlar, Jüpiter’in burcunuza geçmesi ile birlikte, şanslı bir döneme giriyorsunuz. Hedeflerinize ulaşabilmek için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz iyi olacaktır. Bununla birlikte Jüpiter’in genişletme huyu ile kilo almaya meyilli olabilirsiniz. Sporu aksatmamakta fayda var. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. İş hayatında kendinizi gösterebilir, üstlerinizden destek görebilirsiniz. Daha görünür olacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz. Değerlendirmekte fayda var. 

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, vesveseleriniz artabilir. Bunun yanı sıra içsel olarak daha güçlü olabileceğiniz bir dönem. Rüyalarınız yol gösterici olacaktır. Kronik bir rahatsızlığınız varsa tedavinizi aksatmamakta fayda var. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Bu ay adeta bir filozof gibi olayların nedenini araştırmak isteyebilirsiniz. Hayatınızı anlamlı kılacak adımlar atabilirsiniz. Eğitim ve yurt dışı konuları gündeminize gelebilir. Kendinizi, girdiğiniz kalabalık ortamlar içerisinde daha rahat hissedebilirsiniz. 

İkizler burcu

Sevgili İkizler, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, sosyal çevrenizin genişleyeceğini söyleyebiliriz. Arkadaşlarınızdan maddi, manevi destek görme olasılığınız yüksek. Kulüp, dernek gibi organizasyonlarda önemli roller üstlenebilirsiniz. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Maddi olarak kendinizi toparlayabilir, geliriniz ile giderinizi denkleştirebilirsiniz. Sezgilerinizi günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. 

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, iş hayatınızda yükselme söz konusu. Kendinizi daha güçlü pozisyonlarda bulabilirsiniz. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. İlişkilerinizde yaşayacağınız olaylar, kendinizi ve beklentilerinizi anlamanız açısından yol gösterici olacaktır. Evlilik ya da yeni ilişki konuları gündeminize gelebilir. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, eğitim hayatınızda gelişmeler söz konusu olabilir. Akademik çalışmalar için uygun bir dönem. Yurt dışı seyahatleri gündeminize gelebilir. Varsa ticari faaliyetlerinizde artış söz konusu olabilir. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Çalışmalarınızla, iş hayatınızda kendinizi gösterebileceğiniz bir aya giriyorsunuz, değerlendirmekte fayda var. Çalışma arkadaşlarınıza öncülük, liderlik edebilirsiniz.  

Başak burcu

Sevgili Başaklar, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Bununla birlikte, partnerinizin gelirinde artış söz konusu olabilir, ortaklıktan gelecek maddi destek sizi rahatlatabilir. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Çocuklar ile ilgili güzel anlar yaşanabilir. Hobileriniz için vakit ayırabilir, spor ya da sanatsal faaliyetlerde kendinizi bulabilirsiniz. Üretken bir dönemdesiniz. 

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, ilişkilerden yana şanslı bir döneme giriyorsunuz. İşlerinizde ve gelirinizde artış söz konusu olabilir. Partnerinizden alacağınız tavsiyeler, sorunlarınızın çözümü konusunda size yardımcı olacaktır. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Ev ve aile ile ilgili konularda liderlik rolüne bürünebilirsiniz. Gayrimenkul yatırımı düşünebilirsiniz. Evde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. 

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, çalışma hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabileceği gibi yaptığınız işlerde artış söz konusu olabilir. Günlük rutinlerinize yenilerini ekleyebilirsiniz. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve kararlarınızı daha fazla dile getirebilir, bu anlamda yol gösterici olabilirsiniz.  

Yay burcu

Sevgili Yaylar, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatınızda canlanma söz konusu olabilir. Birkaç alternatif arasında kalabilirsiniz. Eğlenceli aktiviteler yapmak için uygun bir döneme giriyorsunuz. Hobileriniz ile ilgilenebileceğiniz bir dönem. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Gelir artışı söz konusu olabilir. İş arayışınız varsa sonuçlanabilir. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, gayrimenkul alanında şanslı bir dönem. Ev ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmakta fayda var. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek, ertelediğiniz şeyleri hayata geçirmek için güzel zamanlar… Evlenmek için de uygun bir aya giriyorsunuz. 

Kova burcu

Sevgili Kovalar, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, kafanızda binbir düşünce ile başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar söz konusu olabileceği gibi, taşınma, yer değişikliği de söz konusu olabilir. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Önemli kararlar alırken yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendi kendinize kaldığınız anlarda çok daha verimli olduğunuzu fark edebilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmaları için uygun bir dönem. 

Balık burcu

Sevgili Balıklar, Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, harcamalarınızda artış söz konusu olabilir. İhtiyaç dışında gereksiz harcamalar ve hediyeleşmelerden uzak durmanızda fayda var. Bu hafta aynı zamanda Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde çok daha popüler olduğunuzu görebilirsiniz. 

Kaynaklar
astroloji, burç yorumları, burçlar, haftalık burç yorumları