Haftalık Burç Yorumları (28 Kasım – 4 Aralık 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 28 Kasım – 4 Aralık haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, haftaya ne istediğinizi bilir bir şekilde başlamanız mümkün. Mars ile Satürn’ün olumlu açısı ile daha önceki yanlış anlaşılmaları ya da hatalı işlemleri düzeltmek için gayet uygun bir gün olacaktır. Aksiyonlarınızı sonuca ulaştıracak cesaret ve sabır sizinle olacaktır. Salı günü, riskli finansal işlemlerden uzak durmakta fayda var. Aynı zamanda ilişkilerde ön görülemeyen dönüm noktaları yaşanabilir. Bu enerjiyi sağaltmak için para harcamadan keyif alacağınız aktiviteleri bugün yapabilirsiniz. Bununla birlikte özellikle akşam saatlerinde konuşmalara, ifade biçimlerine dikkat etmekte fayda var. Aksi halde yanlış anlaşılabilir, kendinizi gereksiz tartışmalar içerisinde bulabilirsiniz.

Çarşamba günü, arka planda hassas ve duygusal olsanız da hedeflerinizi gerçekleştirmek için kararlılığa sahip olabilirsiniz. O yüzden; başvuru yapmak, görüşme ayarlamak veya görüş bildirmek için bugünü seçebilirsiniz. Perşembe günü ise Venüs-Mars karşıtlığını yaşayacağız. Bazılarınız aşık olacak bazılarınız ise ilişkisinde kendini tartışma içinde bulacak. Bu noktada sevgi için rekabete lüzum olmadığını unutmamak gerekecektir. Bugünü; ritim tutmak, dans etmek ve şarkı söylemek için belli bir vakit ayırarak geçirmenizi tavsiye ederim. Akşam üzeri ise dua, namaz, yoga, meditasyon için çok güzel bir enerji var. Niyetlerinizi kendinize hatırlatmak için uygun bir gün. Cuma günü, Neptün düz hareketine dönmeden Merkür ile sert bir açıya girecek. Kendinizi ifade etmekte, konsantre olmakta güçlük çekebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşamadığınızı düşündüğünüz için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Üzüldüğünüz konularda neyi çok idealleştirdiğinizi ve gerçeklerden uzaklaştığınızı görmeye çalışın. Günlük yazmak çok iyi gelecektir. Aynı zamanda yatırımlar için uygun bir gün.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, sabaha karşı gördüğünüz rüyalara dikkat… Size iyi gelecek ipuçları verebilir, içinize attığınız ve çözülmesi gereken yaralı olduğunuz konuları anlatıyor olabilir. Sosyalleşmek, gezip görmek için güzel bir gün olacaktır. Pazar günü, Neptün düz hareketine geçmek için hazırlanıyor olacak. Hayal kırıklıklarınız, yaralarınız olabilir ama artık iyileşme zamanı. Bundan sonra geleceğe dair daha net olabilirsiniz. Kayıp hissinden uzaklaşabilirsiniz. Bugün ilişkilerinizi çok zorlamamaya çalışın. Partnerinizin de bir insan olduğunu ve hata yapabileceğini unutmayın.

Keyifli bir hafta dilerim…

28 Kasım Haftalık Burç Yorumları 

Koç burcu

Sevgili Koçlar, planlarınızı, hayallerinizi gerçekleştirirken iletişim dilinizi kontrol altında tuttuğunuzdan emin olmanızda fayda var. Bununla birlikte, daha önce açıklamış olduğunuz konularda tekrar açıklama yapmanız gerekebilir. Bu sefer daha net olduğunuzdan emin olun. Bu aralar çok daha optimist olabilirsiniz. Bu durumun bazı gerçekleri görmenizi engellemesine izin vermeyin. Kendinize yeni hedefler belirleyecek bir dönemdesiniz. Sadece beklentilerinizin ütopik olmamasına özen gösterin. 

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, harcamalarınızı düzenlemek için bazı planlar yapabilirsiniz. Bu yaptığınız planların sizi fazla rahatlatmasına izin vermeyin. Çünkü kendinizi yeni, keyfi harcamalar içerisinde bulabilirsiniz. Sosyal planlarınız da bütçenizi zorlayabilir. Bu enerjiyi en iyi şekilde, sosyal yardım çalışmalarında aktif rol alarak kullanabilirsiniz.  

İkizler burcu

Sevgili İkizler, ilişkileriniz bu ara biraz zorlayıcı olabilir. Nedeni çok yüksek beklentiler inşa etmeniz ve her şeyin en iyi şekilde devam etmesini istemeniz. Fakat, karşı tarafa tepkilerinizi biraz yüksek gösteriyor olabilirsiniz. Daha makul olmanızda fayda var. Aksi halde kendinizi tekrar tekrar anlatmak durumunda kalabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Elinize fırsat geçtiğinde onu görmeniz, değerlendirebilmeniz önemli olacaktır.  

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, bu aralar eller ve omuzlar hassas bölgeleriniz olacak. Zorlamamaya dikkat edin. Onun dışında, çalışma hayatında daha fazla iş ile uğraşma isteğiniz zihinsel olarak sizi zorlayabilir. İş paylaşımını doğru yaptığınızdan emin olun. Yurt dışı bağlantısı ya da eğitim ile ilgili hayallerinizi net bir şekilde çalışma arkadaşlarınıza ve ilgili kişilere iletmeniz önemli olacaktır. Yapılması gereken başvuruların tam olduğundan emin olun. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, bazı konulardaki bakış açınız arkadaşlarınızla tartışmanıza yol açabilir. Fikirlerinizi ve önem verdiğiniz konuları iletirken ifade biçiminize özen göstermenizde fayda var. Hobileriniz ya da aktiviteleriniz için yeterli miktarda bir bütçe ayırdığınıza emin olun. Aksi halde beklediğinizden çok daha fazla harcama yapabilirsiniz. 

Başak burcu

Sevgili Başaklar, aile kültüründen gelen bazı görüşleriniz, kariyer yaşantınızda zorluk yaşamanıza neden olabilir. Açık görüşlü olmakta fayda var. Diğer yandan bu görüşler, ikili ilişkilerde de bazı sınavlardan geçmenize neden olabilir. Kendi kırmızı çizgilerinizin ne olduğunu bulabilmek için uygun bir dönem. 

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, şimdiye kadar aşina olduğunuz bazı tavır ve tutumlar, yeni girdiğiniz ortamlarda uygun karşılanmayabilir. Adaptasyon burada önemli bir yeti olacaktır. İçinde bulunduğunuz yerlerin kültürünü öğrenmek işinize yarayacaktır. Diğer yandan aldığınız kararların, çalışma hayatınıza ya da çalışma alanınıza uygun olduğundan emin olmanızda fayda var. Aksi halde burada bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. 

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, finans hayatınızı düzene sokmak için dışarıdan destek alabilirsiniz. Boğaz, el, kol, omuz bölgelerine özen göstermenizde fayda var. Bu aralar oldukça hassas olacaktır. Borsa gibi spekülatif alanlarda edindiğiniz tüyolara çok dikkat edin. Aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşamamak adına karşı tarafa, değerlerinizle ilgili görüş bildirmeniz iyi olacaktır. 

Yay burcu

Sevgili Yaylar, her ne kadar makul davranıyor olsanız da karşı taraftan aynı şekilde bir geri dönüş alamıyor olabilirsiniz. Karşı taraf, duygularını dengeleyemediğinden dolayı sizden destek bekliyor olabilir. Hayat amacınızı gerçekleştirirken ya da hayallerinizle ilgili planlar yaparken kendinizi nerede nasıl görmek istediğinizi iyi düşünün. Geçmişin size engel olmasına izin vermeyin. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, yaşadığınız stres zihinsel olarak sizi zorlayabilir. Sağlığınıza ve bağışıklığınıza bu dönem çok daha fazla özen göstermenizde fayda var. Zihninizdeki karışıklığın doğru kararlar almanıza engel olmasına izin vermeyin. Bazı endişe ve vesveseleriniz adım atmanızı engelleyebilir, tembelliğe sürükleyebilir. Bu enerjiyi tam tersi, kendinize yeni idealler ve fikirler bulmak için kullanabilirsiniz. 

Kova burcu

Sevgili Kovalar, bireysel anlamda içinden çıkamadığınız durumları, arkadaşlarınızın farklı bakış açıları ile çözüme kavuşturmak çok daha kolay olacaktır. Onlardan gelen tavsiyeleri, itiraz etmeden önce bir dinleyin derim. Bu arada, henüz olgunlaşmamış olaylar ve projeler için hemen kesenin ağzını açmayın. Dolandırıcılığa, para kayıplarına karşı dikkatli olun. 

Balık burcu

Sevgili Balıklar, kariyer basamaklarında ilerlerken ya da geleceğinizi planlarken aile ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı net bir şekilde ifade etmeniz işe yarayabilir. Bununla beraber, planlarınızın gerçekten de hayalleriniz ile örtüştüğünden emin olun. Bu ara konsantre olmakta güçlük çekiyor olabilirsiniz ama iç sesinizi dinlerseniz doğru cevapları bulabilirsiniz. 

astroloji, burç yorumları, burçlar, haftalık burç yorumları
Kaynaklar