Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günler, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 28 Mart – 3 Nisan haftalık burç yorumları!

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Pazartesi günü ilişkilerde, finans alanında ya da sizi mutlu eden herhangi bir konuda netleşmek, gerekli sorumlulukları almak için uygun bir gün. Belki ilişkisinin gittiği yönü netleştirmek isteyenler vardır; bunun için son derece güzel bir zaman dilimindeyiz. Salı günü gökyüzü açıları itibariyle oldukça ilginç bir gün. Ay, Balık burcuna geçecek ve hep boşlukta olacak. Önemli işleri bugüne bırakmamakta fayda var. Günün nasıl geçtiğini anlamayabilir, içmeden sarhoş gibi hissedebilirsin. Unutkanlık, hülyalı haller, kararsızlık söz konusu olabilir.

Çarşamba günü, şanslı bir gün. Hareketli ve bazı olayların seyrinin değişebileceği bir Çarşamba geçiriyor olacağız. Perşembe günü, ataletten kurtulduğunuz bir gün olacak. Güç mücadeleleri, kendini göstermek arzusu olabilir. Bununla birlikte, Venüs’ün ay düğümleri ile açısı var. İlişkilere bazı kadersel dokunuşlar yapılabilir. Parasal anlamda bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

Cuma günü şahane bir Yeni Ay var. Yeni ayın hakkını veren Koç enerjisinde olacak. Yeni kararlar almak, yeni bir sayfa açmak için şahane bir dönem. Cumartesi günü, sana ait olmayan ama etkilendiğin her düşünceyi söküp, yerine yenilerini ekmek için çok uygun bir gün. Bunun için bir liste yapabilirsin ve inanç kodlarını kelimeleri değiştirerek yenileyebilirsin. Haftanın son günü ise Güneş ile Merkür kavuşuyor olacak. Evrene mesajlarını iletme zamanın. Mesajlarınızı mümkünse yazın ve sesli okuyun. Mutlaka sesiniz çıksın çünkü sesler evrende hiçbir zaman yok olmaz.

İlgini çekebilir: Yaşam Gücümüzün Kaynağı: Kök Çakra ve Mars Gezegeni

Haftalık burç yorumları

Koç burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. İlişkileri bir adım öteye taşımak ya da nasıl ilerleneceğine dair netleşmek için uygun bir dönem. Bununla beraber gelir kapılarınız ve kariyeriniz konusunda realist olmanız ve sorumluluk almanız gerekebilir. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Kendiniz için yeni bir sayfa açmanın vakti geldi. Artık ataletten kurtuluyorsunuz.

Boğa burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Geleceği etkileyecek aksiyonların zamanı gelmiş olabilir. Evlilik, terfi, kariyer değişikliği ve iş değişikliği söz konusu olabilir. Hayallerinizin peşinden gerçekçi bir şekilde gitme vakti. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Sizi ne zamandır rahatsız eden endişelerinizden sıyrılma zamanı geldi. Bakış açınızı değiştirdiğiniz an korkularınız da uçup gidecek.

İkizler burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Yurtdışı bağlantılı ya da eğitim konuları için netlik kazanacak durumlar olabilir. Bu dönem sizin için psikolojik olarak biraz zorlu bir dönem olabilir. Bu, sizi rahatsız eden endişelerinizin kaynağını anlamak için bir fırsat. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Bu yeniay ile birlikte şanslı bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevreden destek görebilirsiniz. Yine çevrenizden gelecek fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Finansal olarak gerçekçi adımlar atmanın zamanı geldi. Bu anlamda dışarıdan destek alma veya borçlanma söz konusu olabilir. Bu sırada partneriniz ya da ortağınız ile gelecek planlamaları da yapabilirsiniz. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Kariyerinizi ne yöne doğru çevireceğinizi netleştirdiyseniz bunun için aksiyon almanın zamanı geldi. Sizin için yepyeni bir sayfa başlıyor.

Aslan burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Sizin için, ilişkiniz ile ilgili somut adımlar atma, karar verme, yön belirleme zamanı. Ortaklıklı işlerde de sorumluluk almak gerekebilir. Bu hafta, işiniz ile ilgili fikirlerinizi, planlarınızı ortaya koymaktan çekinmeyin. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Yurtdışına gitmek ya da yurtdışı bağlantılı yeni işler, projeler söz konusu olabilir. Yeni bir eğitime başlamak için de gayet uygun bir dönemdesiniz.

Başak burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Hobi olarak başlayan faaliyetlerinizi işe dönüştürmek için uygun bir dönem.  Bunun için bazı sorumlulukların altına girmek isteyebilirsiniz. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Kendinizin daha iyi bir versiyonuna dönüşmek adına sizi strese sokan durumlardan sıyrılmak ve maddi koşulları düzeltmek için uygun bir dönemdesiniz.

Terazi burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. İlişkilerde uyumlu olmak adına elinizden geleni yapıyor olabilirsiniz ama bazı sınırlar çizmek bu süreçte daha sağlıklı bir ilişkinin kapısını aralayabilir. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Hayatın müşterekliğinin yanı sıra, kendi özel hayatınızı da keyifli bir şekilde devam ettirebileceğinizi deneyimlemek için uygun bir dönemdesiniz. Odağınızı kendinizde tutmaktan maksimum verim alacaksınız.

Akrep burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Evlilik ya da ev ile ilgili yapılacak bazı harcamalar söz konusu olabilir. Bu hafta, sahip olmak istediğiniz ama hayalini bile kurmaktan çekindiğiniz şeylerde cesaretli olmanızda fayda var. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Yeni bir iş, yeni bir koşturmaca için uygun bir zaman dilimi. Bu dönem sakarlıklara, düşmelere, yanıklara dikkat edin.

Yay burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Yakın çevrenizde, eğitim hayatınızda ya da iletişim tarzınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar, iş hayatınızı ve gelirinizi de etkileyecek olabilir. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Yeni bir aşka merhaba demek ya da mevcut ilişkinizin ateşini artırmak için çok güzel bir dönemdesiniz.

Oğlak burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Sizin için gelir-gider dengesini tutturmak için uygun bir hafta. İş hayatınız ile ilgili bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu dönem aşk kapınızı çalabilir. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Bu yeniayla birlikte hayatınıza yeni bir temel atmanın zamanı geldi; artık ipler sizin elinizde. Bununla birlikte, yeni bir ev, taşınma, yatırım söz konusu olabilir.

Kova burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Hayattan keyif almanızı sağlayacak olanların ne olduğu ile ilgili bazı düşünceleriniz ön plana çıkabilir. Onlar için hayatınızda yer açmanızda fayda var. Bununla beraber, bu dönem yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Yeni kararlar genelde yılbaşında alınır ama sizin için doğru zaman, şimdi. Hayatınızı şekillendirmek için uygun bir dönemdesiniz.

Balık burcu

Haftaya Venüs-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Hakkınızda bazı dedikodular, gizli saklı işler ortaya çıkabilir. Platonik aşklar söz konusu olabilir. Diğer taraftan, gelecek planlamaları yapmak için uygun bir dönem. Sonrasında ise yeni ayların en hareketlisi Koç yeniayı var. Yapabileceklerinizin neler olduğunu görüp bunları gelire çevirmek için çok güzel bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz işi yapmanın tadına varabilirsiniz.

Kaynaklar
28 Mart - 3 Nisan haftalık burç yorumları, astroloji