Haftalık Burç Yorumları (15 – 21 Ağustos)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 15-21 Ağustos haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, haftaya keyifli ve kendinizi şanslı hissederek başlayabilirsiniz. Girişimlerde bulunmak için güzel bir gün olabilir. Akşam saatlerinde tesadüfi bazı buluşmalar, görüşmeler, karşılaşmalar yaşanabilir. Salı günü, işleri toparlamak, görevleri yerine getirmek için uygun enerjiler var. Akşam saatlerinde ilham perileri yanınızda olacak. Değerlendirebilirsiniz. Ani kararlar alabilir, planlarınızı ani bir şekilde değiştirebilirsiniz. Hızlı ve spontane programların günü olacak.

Çarşamba günü, konfor alanında kalmak isteseniz de kendinizi ve becerilerinizi gösterme isteği daha baskın olacaktır. Kendinize aferin demeyi ve kendi kendinizi onaylamayı ihmal etmeyin. Yaptıklarınızın tadını çıkarın. Perşembe günü, güzel başlayan bir günün devamında ani duygusal çalkalanmalar yaşanabilir. Bu sizi karamsar düşünmeye itebilir. Tam tersi, göremediğiniz, hesap etmediğiniz başka konular olduğunu fark ederek planlarınıza bu konuları da dahil edebilir, planlarınızı daha uzun soluklu yapmaya ikna olabilirsiniz. Cuma günü, hızlı bir gün. Kararlar da eylemler de hızlı olabilir. Düşünmeden, tartmadan harekete geçmemekte fayda olacağı gibi haftanın yarım kalan işlerini tamamlamak için bu günün enerjisi kullanabilir.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, Mars, İkizler burcuna geçiyor olacak. Sözler ağızdan süzülmeden çıkabilir, tahminimizden sert ve sivri olabilir. Kendimizi ve düşüncelerimizi gösterebilmek, sunmak ve savunmak için çok güzel bir enerji iken kelimelerimizin acıtmamasına veya üzmemesine özen göstermek gerekiyor. Pazar günü, ne zamandır idealleştirdiğimiz konulardaki mantık hatalarını görmeye başlayabileceğimiz bir gün. Varsaydığımız şeylerin gerçekte öyle olmadığını fark edebileceğimiz bir gün. Bu biraz kırıcı olsa da uzun vadede yardımı dokunacaktır.

Keyifli bir hafta dilerim…

İlgini çekebilir: Kova Burcunda Dolunay ve Burçlara Mesajları (12 Ağustos 2022)

15-21 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Sevgili Koçlar, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, iletişim, kısa seyahatler ve eğitim konuları hareketleniyor. Kardeşler ile hararetli görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Bol iletişimli bir döneme girerken sözlerinizin sert olmamasına dikkat etmenizde fayda var. Bununla birlikte, sağlığınıza daha özen göstermeniz gereken bir zamandasınız. Yaşamınıza yeni sağlıklı rutinler katabilirsiniz. İlham perileri sizinle, bunu hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.  

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, parasal konularda mücadele söz konusu olabilir. Sahip olmak istediğiniz şeyler için tahmininizden biraz daha fazla efor sarf etmek durumunda olabilirsiniz. Pazarlık yetinizin oldukça güçlü olacağı bir dönem. Bununla birlikte, kendinize yapacağınız yatırımlardan arkadaşlarınız da yararlanabilecekler. Hobi olarak başladığınız süreçte edindiğiniz tecrübeleri etrafınızla paylaşarak bol bol yardımda bulunabilirsiniz.  

İkizler burcu

Sevgili İkizler, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, daha hareketli, biraz da fevri bir kişi haline gelebilirsiniz. Zaten hızlı olan düşünceler, kararlar biraz daha hız kazanıyor olacak. Dolayısı ile sonunu düşünmeden atılan adımlar, verilen kararlar istenilen sonuçları vermeyebilir. Dikkat etmekte fayda var. Bununla birlikte aileniz için işiniz ile ilgili konularda bazı fedakarlıklar yapmak durumunda olabilirsiniz. Diğer yandan, hayatınızın kahramanı olabilmek için ailenizden destek alabilir, planlarınızı gerçekleştirirken onların görüşlerine başvurabilirsiniz.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, iç sesinizin ne kadar çenesi düşük olduğunu fark edebilirsiniz. Kesik kesik düşünceler, endişeler, biraz huzursuzluk verebilir. Bu dönemi zihni olabildiğince disipline edici çalışmalar yaparak geçirmekte fayda var. Bununla birlikte, rüyalarınızı gerçekleştirmek için planlar programlar yapabilirsiniz. İdeallerinize giden yolda gerçekçi kararlar almanız gerekebilir. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, sosyal çevrenizle iletişiminiz artıyor. Kendinizi yoğun bir sosyalleşme içerisinde bulabilir, üye olduğunuz topluluklar için çalışmalara başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, gelir-gider konularında daha farkındalıklı ve dikkatli olmakta fayda var. Ne kadar gelir elde ettiğiniz ve ne kadarını harcadığınızı, dolayısı ile birikim ya da borç durumlarını kestirmekte zorlanabilirsiniz.  

Başak burcu

Sevgili Başaklar, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, kariyer hayatında değişiklik yapmak için ideal bir dönemdesiniz. Yeni bir iş, yeni bir sektör sizi bekliyor olabilir. Bu konularda inisiyatifinizin dışında adım atmak durumunda kalabilirsiniz. Diğer yandan, partneriniz ile olan ilişkinizde siz mantık iken karşı taraf duyguyu temsil edebilir. Bu sizde çatışma yerine tamamlanma hissini doğurabilirse, hayal kırıklığı yaşamazsınız. 

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, seyahatler, eğitim ve ticari konularda başvuru görüşmeleri yaşanabilir. Fiziksel olarak gitmek yerine, sözel anlamda gerçekleştirilecek görüşmeler daha çok yaşanacaktır. Kendinizi ifade ederken daha ılımlı olmaya çalışmakta fayda var. Bununla birlikte, stresli bir hayatınız varsa bundan kaynaklı bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizin güçlü olduğundan ve bağırsaklarınızın sağlıklı olabilmesi için doğru beslendiğinizden emin olun. 

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, kararlarınız ve bakış açınızda değişimler yaşanabilir. Cerrahi operasyon olasılığı oluşabilir. Bununla birlikte, şimdiye kadar içinizde tuttuğunuz fikirleri ortaya çıkarmak için güzel bir döneme giriyorsunuz. Özel hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıkları artık sizi mantıklı bir gelecek planlamasına itiyor. İdeallerinizi ve planlarınızı gözden geçirmenin zamanı geldi. 

Yay burcu

Sevgili Yaylar, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, partnerinizin sert sözleri ve fevri hareketleri sizi şaşırtabilir. Aslında bu aralar biraz aceleci olduğu için tahammül seviyesi düşmüş olabilir. Anlayışla karşılayabilirsiniz. Yaşadığınız ailevi konulardaki kopukluklar sizi, geleceğinizi inşa ederken ayağınızı yere sağlam basmaya itiyor. Bu dönem, kariyeriniz ve bundan sonraki adımlarınız ile ilgili planlar yapabilir, patronlardan tavsiyeler alabilirsiniz. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, günlük koşturmacalar bir tık daha artabilir. Çalışma hayatında biraz daha fazla rekabet içinde kendinizi bulabilirsiniz. Stres seviyenizi kontrol altında tutmaya çalışın. Bununla birlikte, gözünüzü uzaklara dikme zamanınız gelmiş gibi görünüyor. Buralarda yaşadığınız hayal kırıklıkları sizi daha uzaklara, daha kalabalıklara, belki bir sonraki adıma taşımak istiyor olabilir. 

Kova burcu

Sevgili Kovalar, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatınızda ihtiras artışı yaşanırken gerilim dozu da artabilir. Varsa çocuklarınızla iletişim kurarken ılımlı olmaya gayret edin. Yeni bir hobi ve  spora başlamak için uygun bir zaman olabilir. Bununla birlikte, gelirinizi daha kontrollü kullanmak adına giderlerinizi derleyip toplayarak disipline etmelisiniz.

Balık burcu

Sevgili Balıklar, Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte, aile bireyleriyle sosyalleşmelerin artması sonucu bazı gerilimli görüşmeler yaşanabilir. Sakin kalmakta ve önce dinleyip sonra konuşmakta fayda var. Net olun. Bununla birlikte, karşınızdaki kişinin realistliği sizi şaşırtabilir. Siz de varsayım yapmak yerine kişinin davranışlarını objektif olarak yorumlamaya gayret edin.  

astroloji, burç yorumları, haftalık burç yorumları
Kaynaklar