Haftalık Burç Yorumları (25 – 31 Ekim 2021)

Haftanın ilk günü, Pazartesi sendromuna inat enerjik, hızlı ve işleri halledebileceğimiz bir motivasyonda olacağız. Salı günü ise biraz daha duygusallaşabiliriz. Farkında olmadan bizim inisiyatifimizin dışında gelişen bazı olaylar olacaktır. Bunlardan endişe etmek yerine bize nasıl bir güzellik getireceğini gözlemlemek ve değişimleri fırsata dönüştürmek sergilenecek en iyi tutum olacaktır.

Çarşamba günü Venüs ve Neptün kare açısı ilişkilerde ya da para konularında hayal kırıklığı getirebilir. Burada yeni idealleştirdiğinizi ya da gerçekleri görmek yerine hayalinizdekilerle nasıl devam ettiğinizi görmeniz bundan sonrası için önemli olacaktır. Ayrıca bazı bakış açınız, yargılarınız, peşin hükümleriniz yanlış yapmanıza neden olmuş veya olacak olabilir. Perşembe günü, duygusallıktan, hassaslıktan eser kalmıyor; kendimizi öne çıkarabileceğimiz, gösterebileceğimiz bir gün. Venüs ve Jüpiter’in olumlu açısı bolluk ve bereket getirsin.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Cuma günü, biraz değişik davranışlar sergileyebilirsiniz; hiç yemediğiniz yiyecekleri tüketmek ya da hiç yapmadığınız davranışlar sergilemek gibi… Bunun nedeni kırılabileceğiniz, incinebileceğiniz olayların olma olasılığına karşı kendinizden yabancılaşmaya çalışmanız. Bu olayları değiştirmez. Olaylara bakış açınızı değiştirebilirseniz etkilerini değiştirebilirsiniz. Cumartesi günü Mars, Akrep burcuna geçiyor. Sezgiler artıyor. Metafizik konulara ilgi, gizemli konuları ortaya çıkarmak için efor sarf etme başlıyor. Cinsellik enerjisi de artacaktır. Bu aynı zamanda yaratıcılığın artacağı anlamına da gelir. Pazar günü, Venüs ile Junu’nun kavuşumu kimimize para kimimize aşk kimimize anlaşma, sözleşme olarak geri dönebilir.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi, radikal kararlar alabilmek için güç ve cesaret verecektir. Ameliyat vb. operasyonlar söz konusu olabilir. Metafizik, okul ve gizemli konulara merakınız daha da artabilir. Venüs-Juno Kavuşumu, hayat amacınızı destekleyecek; yapmanız gereken en keyif aldığınız aktiviteleri sürdürmek olacaktır. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, kendinizi çok daha pozitif ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Üstünüzden adeta kara bir bulut geçip gitmiş gibi olacaksınız.

Boğa burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, ilişkilerde güç mücadelesi ya da manipülasyon söz konusu olabilir. Açık ve net olmakta fayda var. Venüs-Juno Kavuşumu, borçlarınızın tamamlanması, hafiflemesi için bazı görüşmelere ve bu konularda destek alabileceğinize işaret edebilir. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, maddi destek vurgusu tekrarlanıyor. Bununla birlikte, önemli bir yatırım yapabilirsiniz.

İkizler burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, çalışma hayatında daha çok sözünüz geçmeye başlayabilir. İş arkadaşlarınızı rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Venüs-Juno Kavuşumu, evlilik, ortaklık gibi birleşme süreçleri için çok uygun bir hafta getiriyor. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, ortaklıklı bir iş kurabilirsiniz. Kariyeriniz ile alakalı olumlu görüşmeler yapabilirsiniz.

Yengeç burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, çocuk düşünenler için harekete geçme zamanı. Bununla birlikte yaratıcılığınız oldukça kuvvetlenirken aşk hayatınız da oldukça renklenecektir. Venüs-Juno Kavuşumu, çalışma hayatında güzel gelişmelerin yaşanabileceğini ifade edebilir. Günlük rutinlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, iş gereği de olsa yurtdışına çıkabilir, seyahat edebilir ya da kendinizi kalabalıklara açabilirsiniz.

Aslan burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, aile bireylerine sözünüzü geçirmekte zorlanmayacaksınız fakat sert ve kırıcı olmamaya dikkat edin. Ailenin bazı sırlarını ortaya çıkartabilirsiniz. Venüs-Juno Kavuşumu, aşk hayatınızın oldukça keyifli olabileceğine işaret eder. Bununla beraber çok güzel projeler ortaya çıkarabilirsiniz. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, keyif aldığınız aktivitelere daha çok zaman ayırabilirsiniz. Burada çok fazla harcama yapmamaya özen göstermelisiniz.

Başak burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, arkadaşlarınız ya da yakın çevreniz önünde karizmanız ve etkiniz artıyor. Kardeşler ile sürtüşmemeye özen göstermekte fayda var. Venüs-Juno Kavuşumu, ev alımı, gayrimenkul konularından yana size şans verebilir. Aynı zamanda gökyüzü sizin için evlenmek, yuva kurmak için ideal bir konumda. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, ev dekorasyonu için ev ile ilgili bazı alışverişler ya da dizayn çalışmaları yapmak için de çok uygun bir dönem.

Terazi burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, elde edilecek olan geliri ne yapıp edip alacaksınız ama hemen harcamamaya dikkat edin. Kendinizi çok daha güçlü ve özgüvenli, hatta çekici hissedebilirsiniz. Venüs-Juno Kavuşumu ile imza ve anlaşma öncesi görüşmeler söz konusu olabilir. Bu bir iş de olabilir, seyahat ya da eğitime başlamak da olabilir. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, iş ile ilgili olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Günlük hayatınıza renk katacak eğitimlere başlayabilirsiniz.

Akrep burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, kendiniz ile ilgili bazı aksiyonlar alacak, ertelediğiniz maddeleri tek tek gerçekleştirecek motivasyonu kendinizde bulacaksınız. Venüs-Juno Kavuşumu sizin için maddi gelirin artışı anlamına gelebilir. Yeni bir iş ya da terfi söz konusu olabilir. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, hobi olarak başladığınız bir konuda profesyonelleşerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yay burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, bilinçaltınızda sizi öfkelendiren, sıkan, hasta eden bazı konular ile ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Sakin kalıp akışa bırakmanızda, hangi duygu geldiyse onu yaşamanızda fayda var. Venüs-Juno Kavuşumu ile birlikte estetik ya da güzellik için harekete geçebilirsiniz. Evlilik ya da ilişkinin bir üst boyuta taşınması için uygun bir dönem. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, ev için para harcama söz konusu. Gayrimenkul yatırımı yapılabilir.

Oğlak burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, geleceğinizi şekillendirecek adımlar atabilir. Sosyal çevrenizi değiştirmek isteyebilir, arkadaş detoksu yapabilirsiniz. Venüs-Juno Kavuşumu ile platonik bir aşka yelken açabilir ya da duygularınızı bastırma eğiliminde olabilirsiniz. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, şimdiye kadar kullanmadığınız ya da haberdar olmadığınız yeteneklerinizi sergilemeye başlayabilirsiniz.

Kova burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, kariyerinizde ilerleyebilmek için yeterli motivasyon ve cesaretiniz olacak. Herhangi bir adım atmak için çok uygun bir dönem. Venüs-Juno Kavuşumu ile güzel arkadaşlıklar başlayabilir. Beklenen bir para varsa gelebilir. Sizin için oldukça şanslı bir dönem. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte, gelir artışı olasılığı arttırıyor. Arkadaşlar arasında hediyeleşme meseleleri yoğunlaşabilir.

Balık burcu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, yurtdışı, seyahat ya da yüksek eğitim konuları ile ilgili planları devreye sokabilirsiniz. Ticaret hayatına adım atabilirsiniz. Venüs-Juno Kavuşumu, size sosyal statü değişikliği getirebilir; evlilik, terfi, iş değişikliği, terfi değişikliği ya da çocuk sahibi olma gibi. Gökyüzünün iki iyicili Venüs ve Jüpiter’in olumlu açı yapması ile birlikte sizin için kariyeriniz ya da geleceğiniz adına güzel gelişmeler ve bolluk bereket vurgulanıyor.

astroloji, Haftalık Burç Yorumları (25 – 31 Ekim 2021)
Kaynaklar