Haftalık Burç Yorumları (6 – 12 Eylül 2021)

Haftaya enerjik ve gayet çalışkan bir öğrencinin enerjisi ile başlıyoruz. Atılacak adımlar, yapılacak işler peşinde olacağız. Salı günü Başak burcunda bir yeni ay bizi karşılıyor. Hem fiziksel hem enerjetik sağlığımızı düzenlemek ve hayatımızda yeni ekimler yapabilmek için güzel bir gün. Bu enerjiyi üretken ve verimli bir şekilde kullanırsak sonuçlarını başarı olarak alabiliriz.

Çarşamba günü kendimizi tam olarak gösteremediğimiz, yara aldığımız konuları düşünmek ve çözüm üretmek adına uygun bir gün. Perşembe günü görüşmeler, anlaşmalar, projeler üretmek için güzel bir gün. Cuma günü Venüs, Akrep burcuna geçiyor. İlişkiler derinleşebilir. Kötüye giden ilişkiler iyileşebilir. Gizli saklı konular ortaya dökülüp, sırlar açığa çıkabilir. Bunun dışında bu göstergeyi keyif aldığınız konuları, beceri ve yeteneklerinizi fark ederek verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İlişkilerin boyutu değişebilir. Cumartesi ani harcamalar, fazla harcamalardan kaçınmak gerekebilir. Son olarak Pazar günü, gezmek, okumak, araştırma yapmak, yeni kişiler ile tanışmak için güzel bir gün.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım!

Koç burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, ilişkilerde susan taraf olmaktan değil, kendi görüşlerinin de ne kadar önemli olduğunu fark ederek ifade etmenin önemli olduğu bir dönemi anlatır. Venüs-Plüton karesi ile birlikte, yeni bir ilişkiye başlama, ilişkiyi bir sonraki adıma taşıma gibi ilişkisel durumlardan kaynaklı radikal bir değişim söz konusu. Güneş-Uranüs Üçgeni ile, farklı gelir alternatifleri bulabilir ya da çalışma hayatınızdaki özgünlüğünüzü lanse ederek gelirinizde artış sağlayabilirsiniz.

Boğa burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, çalışma hayatında fikirlerinizi daha fazla ön plana çıkarmanız gerektiğini vurguluyor. Venüs-Plüton karesiyle birlikte, iş ile ilgili yurtdışı bağlantıları kurabilir, yurt dışına çıkabilir ya da yurda geri dönebilirsiniz. Bununla birlikte hayata bakış açınızda radikal değişimler yaşanabilir. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile, yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz çok daha verimli ve üretken bir döneme giriyorsunuz. Aşk hayatında ani başlangıçlar yaşanabilir.

İkizler Burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, hayatınızdaki kişi ile düşüncelerinizi ve taleplerinizi makul bir şekilde paylaşmanız gerektiğine işaret ediyor. Venüs-Plüton karesi ile birlikte, keyfi harcamalardan ötürü finansal açıdan zorlanabilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilir, spora başlayabilirsiniz. Aşk hayatınız ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile, aile geçmişiyle ilgili aydınlatıcı bazı olayları öğrenebilir, kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Duygularınızı rahatlıkla paylaşabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Yengeç burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, burada kendi taleplerinizi makul bir şekilde ifade etmeniz gerektiğini vurguluyor. Bu sırada kariyerinizi ihmal etmeyi unutmayın. Venüs-Plüton karesi ile birlikte, partnerinizle eviniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar taşınma, tadilat, dekorasyon ya da ev alım-satımı ile ilgili olabilir. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile gelecek planlarınızı karakterinize daha uygun bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Aslan burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı ile bakış açınızı ve düşüncelerinizi analiz edip hayat görüşlerinizi netleştirebilirsiniz. Bu konuda yakın çevreniz ile fikirsel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Venüs-Plüton karesi ile birlikte iş değişikliği, çalışma ortamı ya da çalışma arkadaşlarında bir değişim söz konusu olabilir. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile kariyer hayatındaki değişiklikler sonucu maddi gelir artışı yaşanabilir. Terfi, iş değişikliği ya da sektör değişimi gerçekleşebilir.

Başak burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, borçların ertelenmesi ya da taksitlendirilmesi için görüşmeler veya satın alımlar için kredi görüşmeleri yapılabileceğini anlatır. Venüs-Plüton karesi ile birlikte bu dönem, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz sanat, hobi ve spor dalları ile ilgilenebilirsiniz. Borsa gibi spekülatif alanlarda para kaybı yaşanabilir, dikkat etmekte fayda var. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurtdışı seyahati yapabilirsiniz ya da işin içinde yurtdışı ayağı olan işlerde yer alabilirsiniz. Popülerliğinizin artığı bir dönem olacak.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı ilişkilerde kendi görüşlerinin ne kadar önemli olduğunu fark ederek ifade etmenin önemli olduğu bir dönemi anlatır. Venüs-Plüton karesi ile birlikte sizin için, ev değişikliği, dekorasyon ve tadilat için çok uygun bir dönem. İçinde bulunduğunuz ortamı güzelleştirmek, daha keyifli hale getirebilmek için çabalayacaksınız. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile, bedensel ihtiyaçlarınızı karşılamak, arındırmak, detoks yapmak gündeminizde olabilir. Bağımlılıklardan, negatif alışkanlıklardan kurtulmak için bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, çalışma hayatında fikirlerinizi daha fazla ön plana çıkarmanız gerektiğini vurguluyor. Venüs-Plüton karesi ile birlikte, şimdiye kadar ertelediğiniz, ortaya çıkarmak istemediğiniz istek ve yeteneklerinizi sergilemenin, geliştirmenin zamanı geldi. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile ilişkilerdeki ani gelişimler dolayısıyla geleceğinizi daha farklı şekillendirme kararı alabilir, planlarınızı revize edebilirsiniz.

Yay burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı hayatınızdaki kişi ile düşüncelerinizi ve taleplerinizi makul bir şekilde paylaşmanız gerektiğine işaret ediyor. Venüs-Plüton karesi ile birlikte, sosyal yardımlaşmanın gündeminizde olacağı bir dönem. Öz değerlerinizi ve yeteneklerinizi dönüştüreceğiniz, bir hafta. Öz değerler mutluluğumuz için önemlidir, onları ikinci plana atmayın. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile kariyer hayatında değişim söz konusu. Sosyal statü değişikliği yaşanabilir. Terfi, iş değişikliği, sektör değişikliği, hatta evlilik ve ebeveyn olma durumları yaşanabilir.

Oğlak burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, burada kendi taleplerinizi makul bir şekilde ifade etmeniz gerektiğini vurguluyor. Bu sırada kariyerinizi ihmal etmeyi unutmayın. Venüs-Plüton karesi size, kariyerinizi artık mutluluk durumunuza ve isteklerinize göre şekillendirmenin zamanının geldiğini söylüyor. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile çocuklarınız, flörtünüz, hobileriniz, yaratıcılığınız ya da yaptığınız spor aracılığıyla hayat görüşünüzün değiştiğini gözlemleyebilirsiniz.

Kova burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, bakış açınızı ve düşüncelerinizi analiz edip hayat görüşlerinizi netleştirebilirsiniz. Bu konuda yakın çevreniz ile fikirsel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Venüs-Plüton karesi size, çok katı olan inanç kalıplarınızın ve yargılarınızın aslında atalarınızdan size aktarılanlar olduğunu anlatır. Onları esnetmeye başladığınızda kendinizi çok daha özgür ve hafiflemiş hissedeceksiniz. Son olarak Güneş-Uranüs Üçgeni ile, ev ve aile ile ilgili gelişmeler sonucu hayatınızda radikal değişimler yaşayabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Balık burcu

Merkür-Kiron karşıtlığı, borçların ertelenmesi ya da taksitlendirilmesi için görüşmeler ya da satın alımlar için kredi görüşmeleri yapılabileceğini anlatır. Venüs-Plüton karesi ile birlikte, sosyal çevrenizde değişiklikler yaşanabilir. Yeni kimseler hayatınıza girerken bazı kişiler çıkabilir. Arkadaş detoksu yaşayabilirsiniz. Son olarak, Güneş-Uranüs Üçgeni ile ilişkinize, ortağınıza ya da evliliğinize olan bakış açınızı tekrar gözden geçirebilir, bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

astroloji, burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (6 - 12 Eylül 2021)
Kaynaklar