Haftalık Burç Yorumları (9-15 Kasım 2020)

Bu hafta gökyüzünde dönüşüm haftası!

Öyleyse gelin bu haftanın bizlere neler getireceğine birlikte bakalım.

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Partnerinizle ilişkiniz bu hafta daha hareketli olabilir. Eğer bir partneriniz yoksa da bu hafta bir ilişkinizin olma şansı var gözüküyor. Gözünüzü fırsatlara karşı açık tutun. Bu hafta fikirlerinizde köklü değişimler yapabilirsiniz. Kendinizi yeni düşüncelere açın. Kariyer anlamında bazı değişiklikler isteyebilirsiniz ya da değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Radikal değişimlere adım atmak için iyi bir zaman olabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta etrafınızdaki kişilere çokça yardımınız dokunabilir. Onlara yarayacak fikirler ortaya koyabilirsiniz. Partnerinizle ilgili ya da ilişkilerinizle ilgili bazı şüpheci yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. Uzmanlığınız ile ilgili değişimler yaşayabilir, rotanızı başka alanlara çevirebilirsiniz. Ortaklıklar kurmak isteyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yaşadığımız Dönem Astrolojik Olarak Ne Anlama Geliyor: Mevcut Sistem Değişiyor!

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

Arkadaşlarınızla farklı aktiviteler planlayabilir, farklı hobiler deneyebilirsiniz. Bu hafta gündelik rutinlerinizde değişiklikler yapmak isteyebilir, yapacağınız değişimler ile hayatınızda köklü dönüşümler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda gündeminizde iş değişikliği de söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)

Ev ve iş dengesini tutturma anlamında bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Evinizde yapacağınız dekoratif değişiklikler bu gerginliğin azalmasını sağlayacaktır. Bu hafta sevgilinize karşı kıskanç tavırlarda bulunabilirsiniz, düşüncelerinizi açıkça ifade etmenizde yarar var. Tıkalı ilişkileri bitirme kararı alabilir, iyi giden ilişkilerinizi de bir sonraki aşamaya geçirmeye karar verebilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Seyahat planlarınız varsa farklı rotalar deneyebilir, eğitim almak istiyorsanız daha önce denemeye cesaret edemediğiniz bir alana yönelebilirsiniz. Aileniz ile ilgili bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz. Çalışma hayatınızda ya da çalışma arkadaşlarınızda değişiklikler yaşanabilir. Geçmişte kalan defterleri kapatabilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Maddi açıdan problemler yaşayacağınızı düşünerek gerilebilirsiniz, ama yapacağınız akıllı hamleler ile sıkıntı yaşamanızın önüne geçeceksiniz. Hayatınızda farklı yollar denemek isteyebilir, başka yönlere gitme arzusunda olabilirsiniz. Yeni bir aşka yelken açabilir, var olan ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Fikirsel olarak anlaşmak, sizin için bu aralar çok daha önemli hale gelecektir.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Karşınızdaki kişinin öfke ve heyecanı karşısında gerginliğin artmaması için alttan almaya özen göstermelisiniz. Maddi güvence ihtiyacınız ön plana çıkabilir. Gayrimenkul yatırımı yapabilir ya da yaptığınız yatırımları paraya çevirmek için harekete geçebilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Çalışma hayatınızda yaşayabileceğiniz gerginlikleri ılımlı yaklaşımlarınızla bertaraf edebilirsiniz. Kendiniz ile ilgili bilinçaltınıza ittiğiniz bazı düşünceler, korkular ve travmalar ile yüzleşmenizin zamanı geldi. Olaylara bakış açınız ve kurduğunuz mantık alanında değişimler söz konusu.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta tek başına olmaktansa arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Şimdiye kadar çok üzerinde durmak istemediğiniz, her fırsatta üzerini örttüğünüz fikirlerinizin ortaya çıkacağı bir hafta olacak. Maddi kazancınızı artırmak adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu konuda sizi destekleyen kişilerin samimiyetinden emin olmanızda fayda var.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Geçmişte takılı kaldığınız bazı konuların gelecekle ilgili planlarınızı engellemesine izin vermeyin. Bu hafta hayallerinizi daha yoğun hissedebilirsiniz. Onların gerçekleşmesi için hayallerinizi sesli olarak sık sık tekrar etmenizde fayda var. Estetik yaptırma gibi bir niyetiniz varsa bu hafta uygun bir hafta olacaktır. Onun dışında yeni bir diyete başlayabilir, daha sağlıklı bir yaşam sürdürmek için motive olabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Kova Burcu (22 Ocak – 18 Şubat)

Ne zamandır merak ettiğiniz konularla ilgilenme zamanınız geldi. İş yerindeki performansınız ile ilgili bazı yorumlar alabilir, siz de kendinize sakladığınız bazı düşüncelerinizi karşı tarafa iletebilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi rafine etmek adına inzivaya çekilebilir, spiritüel çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Yapacağınız yatırım öncesi, borçlanma yoluna gitmeyi tercih edebilirsiniz. Sizi aşağı çeken bazı düşünce kalıplarınızda revizeler yapmanızın zamanı geldi. Şimdiye kadar sahip çıktığınız hayallerinizde ve dileklerinizde köklü değişiklikler yapabilirsiniz.

Kaynaklar
burçlar, dönüşüm haftası, haftalık burç yorumları