Haftalık Burç Yorumları (28 Haziran-04 Temmuz 2021)

Bu haftaya Mars’ın açıları damga vuruyor. Mars bizi harekete geçirendir; adrenalinimiz, enerjimizdir. Çarşamba günü Mars’ın Juno ile uyumlu açısı, güzel projelere, taze bir başlangıca işaret edebilir. Yeni adımlar, imzalar atılabilir. Perşembe günü ise Satürn ile karşıt açısı var. Otorite ile mücadele ve çatışma enerjisini, görevleri tamamlama enerjisine dönüştürmekte fayda var. Bloke olmuş, eliniz kolunuz bağlı hissedebilirsiniz. Tam da bu yüzden spor yapıp bedeninizi harekete geçirmeye çalışmak iyi gelebilir. Terfi almak, daha iyi bir pozisyona transfer olmak gibi güzel atılımlar için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Cuma günü ise Kiron ile olumlu açısı var. İstek ve arzularınıza ulaşabilmek için ideal bir gün. Tuttuğunuzu koparabilirsiniz. Pazar günü ise Uranüs ile kare açısı var. Herkesin biricik ve kendine has olduğunu unutmadan toleranslı olmaya çalışmakta fayda var. Teknolojik sakarlıklara, arızalara karşı dikkat. Son olarak Venüs’ün ay düğümleri ile açısı, ilişkilerin hala sınandığını, bazı kadersel dokunuşların gündemde olduğunu anlatıyor.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Haftanın burçlara mesajı:

Koç burcu

Bir koç olarak her ne kadar bireysel harekete alışkın olsanız da içinde bulunduğunuz grubun amaçlarına ve hedeflerine göre de hareket etmek durumunda olabilirsiniz. Bu sizi kısıtlanmış hissettirse de Mars-Satürn karşıtlığı size, topluluğa adapte olma yönünüzü de geliştirmenize yardımcı olacaktır. Mars-Uranüs karesi ise bazı hobisel faaliyetlerinizi yaratıcılığınız ile birleştirerek maddi kazanca dönüştürebileceğinizi işaret ediyor.

Boğa burcu

Mars-Satürn karşıtlığı ile kariyer hayatınızdaki bazı engellenmeler ailenize gerginlik olarak yansıyabilir. İş hayatındaki sıkıntıların sebebi ise inisiyatif alıp almamak ile ilgili olabilir. Kendi fikirlerinizi doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle paylaşın. Ev-iş dengesini koruyun. Mars-Uranüs karesiyle birlikte ev ile ilgili tadilat işlerini üstlenebilirsiniz.

İkizler burcu

Tutulmalardan sonra bir de Mars-Satürn karşıtlığının sınavı ile karşı karşıya olabilirsiniz. Eğitim, seyahat, yabancı ülkeler ile ilgili konularda bazı sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. Bunlar maddi zorunluluklardan kaynaklı olabilir. Yasal süreçler ile ilgili uğraş verebilirsiniz. Mars-Uranüs karesiyle birlikte ise ani bir şekilde kaynağını bilmediğiniz vesveselerin olduğunu fark edebilirsiniz. Bunları biriktirmek yerine yakın çevreniz ile paylaşmaktan çekinmeyin.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Yengeç burcu

Finansal borçlardan kaynaklı gelir-gider dengesinde sıkıntılar yaşanabilir. Bu ay harcamaların dozu biraz kaçmış olabilir. Ek kaynak yaratmanız gerekebilir. Mars-Uranüs karesiyle birlikte ise sosyal çevrenizdekiler harcamalarınızı tetikleyecek öneriler ile gelebilir. Dikkat olmakta fayda var.

Aslan burcu

Mars-Satürn karşıtlığı ile ikili ilişkilerin sorumluluğu sizde gerginlik yaratabilir. Kendinizi bazı konularda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Mars-Uranüs karesiyle birlikte ise bu yaşadığınız gerilimi kariyer alanında yaratıcılık olarak değerlendirebilirsiniz. Güneş-Satürn açısı bu gerilimin kaynağının geçmiş deneyimlerinizden kalan yargılar olabileceğine işaret ediyor.

Başak burcu

Mars-Satürn karşıtlığı ile birlikte çok fazla çalışmaktan kaynaklı bağışıklık sisteminiz zayıf düşebilir. Bu anlamda hastalıklara karşı kendinizi korumanızda fayda var. Mars-Uranüs karesi ise, bu dönemi bol bol uyuyarak bilinçaltı temizliği ile atlatabileceğinizi söylüyor. Güneş-Satürn açısı, bu kadar çalışmanızın nedeninin gelecek hedeflerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirme isteğiniz olduğunuzu anlatıyor.

Terazi burcu

Mars-Satürn karşıtlığı ile hayatın eğlencesini çıkarmak yerine bağlı olduğunuz çevrenin ortak çıkarı için mücadele edeceksiniz. Bireysel aksiyonlar yerine bir takımın parçası olmak bu hafta için iyi olabilir. Mars-Uranüs karesiyle birlikte ise ani finansal giderlerin artışı nedeniyle ekstra mali kaynak oluşturmaya çalışabilirsiniz. Güneş-Satürn açısı da aşk hayatınız ile ilgili bazı endişelerin üstesinden gelmek için kariyerinize odaklanabileceğinize işaret ediyor.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Mars-Satürn karşıtlığı ile aile veya ev ile ilgili alacağınız bazı sorumluluklardan dolayı kariyer alanında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ev-iş dengesi önemli olacaktır. Mars-Uranüs karesiyle birlikte ise, ilişkinizdeki ani gelişmeler kariyer hayatınızın etkilenmesine yol açabilir. Güneş-Satürn açısı sayesinde bu denge sağlama aşamasında kendinizi çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Yay burcu

Tutulmalardan sonra bir de Mars-Satürn karşıtlığının sınavı ile karşı karşıya olabilirsiniz. Eğitim, seyahat, yabancı ülkeler ile ilgili konularda bazı sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. Bunlar maddi zorunluluklardan kaynaklı olabilir. Yasal süreçler ile ilgili uğraş verebilirsiniz. Mars-Uranüs karesiyle birlikte ise yurt dışı bağlantılı konularda, eğitim ya da seyahat konularındaki bazı aksiyonlardan kaynaklı çalışma hayatında ani değişiklikler yaşanabilir.

Oğlak burcu

Bu ay harcamaların dozu biraz kaçmış olabilir. Finansal borçlardan kaynaklı gelir-gider dengesinde sıkıntılar yaşanabilir. Ek kaynak yaratmanız gerekebilir. Mars-Uranüs karesi ise, borsa gibi spekülatif alanlardan kaynaklı finansal zorlanmalar yaşanabileceğini anlatıyor.

Kova burcu

Mars-Satürn karşıtlığı ile ikili ilişkilerin sorumluluğu sizde gerginlik yaratabilir. Özgürlüğünüzün kısıtlanmış olduğunu hissedebilirsiniz. Mars-Uranüs karesi ise ilişkiler alanında ani bitişlerin ve başlangıçların olabileceğini vurguluyor.

Balık burcu

Mars-Satürn karşıtlığı ile arkanızdan çevrilen bazı işler ya da konuşmalardan dolayı iş hayatınızda problemler yaşanabilir. Bu anlamda kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Mars-Uranüs karesi ise çalışma arkadaşlarınız ile olan iletişiminizde fevri çıkışlardan kaçınmanız gerektiğini vurgular.

astroloji, haftalık burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (28 Haziran-04 Temmuz 2021)
Kaynaklar