Yay Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Mesajları (13 Aralık 2023)

pembe gökyüzü ve yeni ay

Tarihin akışını, dünyanın düzenini değiştiren göçler vardır. Yepyeni coğrafyalarda, yepyeni düzene doğru bir yolculuk. 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan Yay burcundaki yeni ay da senin kendine olan göçünle ilgili. Şimdiye kadar verdiğin emeklerin, çabaların sana yeterince hizmet etti ve ömrünü tamamladı. Şimdi daha elverişli topraklara doğru ilerlemelisin.

13 Aralık yeni ay etkisiyle göç zamanı geldi!

Evim dediğin yerde artık kendini rahat ve huzurlu hissetmiyor olabilirsin. Belki de her zaman seyrettiğin manzaranın ötesinde ne olduğunu merak etmeye başlamışsındır. O halde artık yola çıkma zamanı. Sana kendini evinde hissettirecek odaların kapılarını açma vakti gelmişti. Şimdi, bunun için gerekli cesareti heybende bulacaksın.

Bu göç nasıl olacak, onu sen bilirsin. Zihinsel bir göç olabilir. Fikirlerin, bakış açın, algın öyle bir yerden ışımaya başlar ki baktıklarının renkleri değişir, etkileri değişir. Sana hizmet etmeye başlar. Ruhsal bir göç olabilir. Sana, seni hatırlatır. Ne istediğini, ne yapacağını bilmeye daha doğrusu hatırlamaya başlarsın. Heyecanlanırsın ve özgürleşirsin. Bazı zincirler kırılmıştır. Fiziksel bir göç olabilir. “Tebdili mekanda ferahlık vardır.” demişler. Görülecek, yaşanılacak yeni yerler vardır. Yeni maceralar ile gelen yeni tecrübeler seni bekliyor olabilir. Psikolojik bir göç olabilir. Seni savaşmaya zorlayan anıları bırakmayı seçebilirsin. Yeni ayın yanında Mars var. Mars, hayır demeyi öğretir. Kendine yeni sınırlar çizersin, bulduğun yeni güvencelerle daha iyi hissedersin. Savaşmaya hayır dersin ve akışını keşfedersin. Kolaylaşır her şey. Ya da bu duygusal bir göç olabilir. Korkunu besleyen ne varsa bırakır, sana derin bir nefes aldıranları hayatına çekersin. Her nefes alışında ciğerilerini iyice oksijenle doldurur, her nefes verişinde seni acıtanları bırakırsın. Hafiflersin.

Senin göçün belki hiçbiri, belki hepsi olur, bilinmez. Ancak ne olursa olsun, bu yolculuk sana ait ve senin için olacak.

Burcun ve yükselen burcuna göre 13 aralık Yay yeni ayı sana hangi mesajları veriyor? Göz atmak için okumaya devam et.

Yeni Ay burçlara hangi mesajları veriyor?

Koç & Yükselen Koç

Bu yeni ayda sen bir kaptansın. Kendini daha önce hiç karşılaşmadığın, bilmediğin sularda keşif yaparken bulabilirsin. Bambaşka alemlere doğru yola çıkmak üzeresin. Çapanı atma vakti geldi.

Boğa & Yükselen Boğa

Şu anda yaşadığın olayların aslında senin önceki tercihlerinden, korkularından ve tutumlarından geldiğini fark edebilirsen geleceğini güzelleştirmek çok daha kolay olacaktır. Geçmiş geçmişte kaldı. Artık ilerleme zamanı.

İkizler & Yükselen İkizler

Neyin parçası olacağına, kimi hayatında tutacağına, kimin yanında mutlu olduğuna karar verme zamanı geldi. Seni gerçekten gören ve anlayan kişilere, seni gerçekten yaşatan düşüncelere tutun.

Yengeç & Yükselen Yengeç

Kendine dön ve devamlı diğerleriyle ilgilenen tarafına bak. Neyi neden yaptığını, sana neler kattığını, senden neler götürdüğünü, neler yaşadığını izle. Artık değiştirmenin zamanı gelen bir düzen, bir sorumluluk, bir rutin olabilir mi?

Aslan & Yükselen Aslan

Dışarıdakilerin gözü ile nasıl göründüğünün ötesinde; sen gerçekten nasıl olmak istiyorsan, hangi yetilerini parlatmak istiyorsan, kendini nasıl beslemek istiyorsan ona göre pozisyon almanın zamanı geldi. Sahi, sen ne istiyorsun?

Başak & Yükselen Başak

Hangi inançların, hangi yargıların hayatını şekillendiriyorsa, bazılarının değişme vakti geldi. Sana hizmet etmeyen, başkalarınca aşılanan, içine sinmeyenlerin yerine yenilerini koyup hayatını yeniden inşaa edeceksin.

Terazi & Yükselen Terazi

Kendin olmaktan çıktığın yerlerde, kendini tekrar keşfedeceksin. Hayal kırıklığına uğradığında kendine ne kadar şefkatli davrandın? Yaralarını sarmak, ayağa kalkmak için kendine destek oldun mu? Kendine ne kadar dürüst olursan gerçeğe o kadar yaklaşacaksın.

Akrep & Yükselen Akrep

Seni sen yapan değerlerin değişiyor. Krizlerin, şüphelerin, hayal kırıklıkların seni daha farklı biri; daha derin biri yaptı. Şimdi olaylara yaklaşımın evrilmek üzere. Bunun farkında olman, ceplerini nelerle ve kimlerle dolduracağını belirleyecek.

Yay & Yükselen Yay

Yay, Akrepten sonra ölümü tadıp yeni ve daha derin bir görüş ile dünyaya gelir. İşte bunu hissettiğin zamanlardasın. Daha çok kişiyi, daha çok işi, daha uzağı, daha büyük resmi görebilecek ve altından kalkabilecek yeterliliğe ulaşıyorsun.

Oğlak & Yükselen Oğlak

Düşüncelerinin maddeleştiği zamanlardasın. Şimdiye kadar hayatına neleri ve kimleri aldığını fark et. Bundan sonra hayatında neleri istediğine odaklan. Yaratım sürecin başlıyor.

Kova & Yükselen Kova

İşleri yoluna koyarken, bazı hedeflere ulaşmaya çalışırken bir dur, biraz nefeslen. Çünkü seni gerçekten mutlu edecek ideallerin değişmiş olabilir. Bir bak, hala aynı şeyleri mi istiyorsun? Ona göre devam et.

Balık & Yükselen Balık

Yeni seçenekler, yeni yol ayrımları var önünde. Çocukluğunda hep neye dönüşmek, nerede yaşamak, kimlerle olmak isterdin, hatırla. Bu, doğru karar vermeni kolaylaştıracak.

Kaynaklar
13 aralık, astroloji, burç yorumları, yay, yeni ay