Haftalık Burç Yorumları (05 -11 Temmuz 2021)

Geçen hafta başrolde Mars vardı. Bu hafta ise aşkın ve keyfin gezegeni Venüs başrolde olacak. Haftaya Güneş ile Uranüs’ün olumlu açısı ile başlıyoruz. Kendinizi göstermek, farklılığınızı ortaya koymak için çok ideal bir açı. Bazı eskimiş kalıplara dur demek ve yeni bir sayfa açmak için güzel bir dönem.

Salı günü Venüs’ün Juno ile uyumlu açısı yeni bir aşkın kapınızı çalma olasılığını fısıldarken Merkür ile Neptün’ün kare açısı, ilişkiyi ve karşınızdaki kişiyi idealize edip çok yüksek beklentiler içine girdiğiniz takdirde hayal kırıklığına uğrayabileceğinizi anlatıyor. Bu dönem de ayrıca dediğim dedik olmak yerine daha toleranslı davranmakta fayda var.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Çarşamba günü Venüs ile Satürn’ün karşıt açısı var. İlişkilerde bloke edici olmak yerine ilişkiye görev ve sorumluluk bilinci eşliğinde olgunlukla yaklaştığınızda problemler iyileşecek gibi gözüküyor. Perşembe günü ise Venüs’ün Uranüs ile karesi, ilişkilere ani bir başlangıç ve bitiş getirebilir. Bu noktada keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırmak, sanatsal faaliyetlerde bulunmak iyi gelecektir. Yaratıcılık gerektirecek işleri de bugüne denk getirebilirsiniz. Pazar günü ise Merkür, Yengeç burcuna geçecek. Mantıktan ziyade duygusal bakış açısı ön planda olacak. Geçmiş anılar daha sık zihnimize üşüşebilir. Burada olaylara objektif bakmak biraz zorlaşabilir.

Koç burcu

Yengeç Yeni Ayı ile evinizde değişiklikler yapabilirsiniz ve evlilik, ev alım-satım konuları gündeminize gelebilir. Gayrimenkul alanında yeni bir adım atmak için uygun bir dönem. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. İlişkinizde kendinizi bastırılmış hissedebilirsiniz. İstek ve arzularınızı net bir şekilde ifade etmekten kaçınmayın. Sosyal çevrenizde problemleriniz varsa ilişkinize yansıtmamaya özen gösterin. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Aile söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar sık sık aklınıza gelebilir.

Boğa burcu

Yengeç Yeni Ayı ile birlikte yakın çevrenizle, kardeş ve akrabalarla bir arada olmak gündemde olabilir. Yeni bir eğitim veya seyahat planlamak ya da taşınmak için uygun bir dönem. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Kariyer hayatınızda yaşanan gerilimlerin ev hayatınıza yansıma olasılığı var. Dolayısıyla evde huzur bulmaya çalışırken aileniz ile gerilim yaşamamak adına işte olanı işte bırakmalısınız. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Yakın çevreniz söz konusu olduğunda mantığınızdan ziyade duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar sık sık aklınıza gelebilir.

İkizler burcu

Yengeç Yeni Ayı ile birlikte kazancınızla ilgili atılımlar yapabilirsiniz. Yeni bir iş ya da farklı kazanç kapıları açılabilir. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Bazı inanç kalıplarınızdan, kırmızı çizgilerinizden dolayı yakın çevreniz ile ilişkilerinizde araya biraz mesafe girebilir. Bu anlamda daha toleranslı olmanızda fayda var. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. İşiniz söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar sık sık aklınıza gelebilir.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Yengeç burcu

Yengeç Yeni Ayı ile birlikye kendinizle ilgili yenilikler yapabilir, aklınızda olan planları hayata geçirebilirsiniz. Bunların arasında aile kurmak da olabilir. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Keyfi ihtiyaçların fazlalığından dolayı bütçenizde açık verme potansiyeliniz var. Gelir-gider dengesini bozmamaya gayret edin. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Kendiniz söz konusu olduğunda mantığınızdan ziyade duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar sık sık aklınıza gelebilir.

Aslan burcu

Yengeç Yeni Ayı ile birlikte duygusal yoğunluğun yaşanacağı bir döneme girebilirsiniz. Gizli saklı bazı olayların gün yüzüne çıkması da olası. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Partnerinizin zaman zaman sizi anlamadığını ve bazı konularda çok katı olduğunu düşünebilirsiniz. Bu konuları uygun bir dille konuşmayı deneyin. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Endişeleriniz söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar sık sık aklınıza gelebilir.

Başak burcu

Yengeç Yeni Ayı ile gelecek planlarınızı yenileyebilir, kendinize alternatif gündemler oluşturabilirsiniz. Arkadaşlar ile bir arada sıcak bir ortamda bulunabilirsiniz. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Günlük hayatınızdaki koşuşturmalardan dolayı ilişkinizi geri plana atmış olabilirsiniz. İlişkinizi ve ilişkideki sizi, objektif olarak değerlendirmenizde fayda var. Öncelik sıralaması yapmanız uygun olacaktır. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Arkadaşlarınız söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar sık sık aklınıza gelebilir.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Yengeç Yeni Ayı ile birlikte kariyeriniz ile ilgili atılımlar, terfi, yeni bir iş veya yeni bir sektör gündemde olabilir. Çocuk planlaması için uygun bir dönem. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. İlişkilerinizin, bireysel görevlerinizin ve sorumluluklarınızın, gelecek planlarınızı ertelemesine izin vermeyin. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Kariyeriniz söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar da sık sık aklınıza gelebilir.

Akrep burcu

Yengeç Yeni Ayı ile birlikte uzak yerlere seyahat veya yeni bir eğitim söz konusu olabilir. Hayata olan bakış açınızı da yenileyebilirsiniz. Daha derin ve geniş bir perspektiften bakmak için güzel bir fırsat. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Kariyerinizi ve geleceğinizi şekillendirirken ailenizin size dayattığı görev ve sorumluluklar çerçevesinin dışında kalmaya özen gösterin. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. İnançlarınız ya da yargılarınız söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısı ile olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar da sık sık aklınıza gelebilir.

Yay burcu

Yengeç Yeni Ayı ile finansal anlamda rahatlama yaşayabilir, borçlarınızı kapama konusunda atılımlar yapabilirsiniz. Eşinizin geliri ya da ortaklıktan elde edeceğiniz kazançlar ile ilgili karşınıza fırsatlar çıkabilir. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Yakın çevrenizde ya da eğitim hayatında yaşadığınız bazı zorlanmalar, olaylara olan bakış açınızı değiştirmenizi sağlayabilir. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Finansal durumunuz söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar sık sık aklınıza gelebilir.

Oğlak burcu

Yengeç Yeni Ayı ile ikili ilişkiler gündeminizde olabilir. Yeni bir ilişki söz konusu olabilir ya da var olan ilişkiniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Finansal anlamda kazancınız yetmese bile dışarıdan bir destek ile rahatlayabilirsiniz. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. İlişkiniz söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar da sık sık aklınıza gelebilir.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Kova burcu

Yengeç Yeni Ayı ile birlikte sağlık problemlerinde iyileşme söz konusu olabilir. Çalışma hayatında yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Bazı görev ve sorumluluklardan dolayı ilişkinizden keyif almayı unutabilirsiniz. Partnerinizin sevgisine güvenin. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Çalışma hayatınız söz konusu olduğunda mantığınızdan daha çok duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar da sık sık aklınıza gelebilir.

Balık burcu

Yengeç Yeni Ayı ile birlikte yeni bir aşk kapıda olabilir. Spora başlayabilir ya da yeni bir hobi edinebilirsiniz. Çocuklarınızla keyifli vakit geçirmek için güzel bir dönem. Haftanın önemli olaylarından biri de Venüs-Satürn karşıtlığı. Kaynağı belli olmayan vesveselerinizin günlük hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Aşk hayatınız söz konusu olduğunda mantığınızdan ziyade duygularınızı dinliyor olacaksınız. Dolayısıyla olaylara objektif bakmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş olaylar sık sık aklınıza gelebilir.

Kaynaklar
astroloji, burçlar, haftalık burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (05 Temmuz-11 Temmuz 2021)