Haftalık Burç Yorumları (16 – 22 Mayıs 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 16-22 Mayıs haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü haftanın en önemli olayı Akrep burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Haftaya tutularak başlıyoruz. Bu tutulma yüzleşmeler ve alınması gereken sorumluluklar ile ilgili olacak ve dönüşüm getirecek. Salı günü, dolunayın etkisi biraz daha hafifleyecek ve daha pozitif olacağız. Günü sakin geçirmekte fayda var. Kendinize keyifli bir program hazırlayabilirsiniz.

Çarşamba günü, Mars-Neptün kavuşumu kesinleşiyor. Bu kavuşum, bir yandan gerginlik yaratırken diğer yandan da hayallerinize ulaşmak, mücadele etmek, aksiyon almak için alan açacak. Perşembe günü, varsa yapmak istediğiniz değişiklikleri programınıza alabilirsiniz. Bazı sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Cuma günü, Merkür-Jüpiter uyumlu açısı ile daha önce kendiniz için yapmak istediğiniz ama yapamadığınız bazı konuları hatırlayabilir ve bununla ilgili planlar yapabilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Merkür retrosunun negatif etkilerini bir nebze olsun azaltacaktır. İfadeleriniz, kelimeleriniz ve aldığınız kararlar daha basiretli olacaktır. Kendinizi zihinsel olarak daha güçlü hissedebilirsiniz. Pazar günü, kendiniz ile çok çelişebilir, bir yandan bir şeyler yapmak isterken bir yandan tembelliğe devam edebilirsiniz. Tam olarak ne istediğinizi bilemeyebilirsiniz. O yüzden varsa bir Pazar rutininiz ona uymakta fayda var.

İlgini çekebilir: Akrep Burcunda Ay Tutulması ve Burçlara Mesajları (16 Mayıs 2022)

Haftalık burç yorumları

Koç burcu

Haftanın en önemli olayı, Akrep burcundaki Ay tutulması. Gelecek planlarınızda finansal kaynaklı bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Kendi içinizde yaşayacağınız dönüşüm, en çok sosyal çevrenizi etkileyecek. Mars-Neptün kavuşumu ile gerginlik söz konusu olabilir. Mümkün olduğunca sakin kalabilmek için elinizden geleni yapmanızda fayda var. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Fikirlerinizi rahatça toparlayabileceğiniz, yakınlarınız ile paylaşabileceğiniz bir dönem. Merkür retrosu ile birlikte yakınlarınızla anılarınızı yad edebilirsiniz

Boğa burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. İlişkileriniz ya da evliliğiniz ile ilgili bazı yüzleşmeler, kabullenmeler söz konusu olabilir. Geleceğinizi etkileyecek bir durum olması sebebi ile sizin için önemli bir tutulma. Mars-Neptün kavuşumu ile hayallerinize ulaşabilmek adına adımlar atmanın tam zamanı. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Gelir konusunda güzel gelişmeler söz konusu. Kendinizi daha özgüvenli hissedeceksiniz.

İkizler burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Sağlığınız ile ilgili ertelediğiniz konular varsa gündeminize gelebilir. Çalışma hayatınızla ilgili bazı sonuçlanmalar söz konusu olabilir. Yurtdışı bağlantılı süreçler sizi biraz zorlayabilir. Mars-Neptün kavuşumu ile gelecek hedeflerinizi gözden geçirmekte ve gerekli adımları atmakta fayda var. Aksi halde hayal kırıklığı söz konusu olacaktır. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Her ne kadar Merkür retro da olsa, sosyallik, popülerlik ve şans sizden yana olacaktır. Kendinizi gösterebileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Yengeç burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Aşk hayatında yüzleşmeler, bebek haberi, hayatınızı değiştirecek, dönüştürecek sorumluluklar söz konusu olabilir. Mars-Neptün kavuşumu ile yurtdışı bağlantılı işler, eğitim ve ticaret gibi konularda bazı zorluklar yaşanabilir. Deniz seyahatlerinden mümkün olduğunca kaçınmakta fayda var. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Yeteneklerinizi sergileyebilmek ya da bu konuda uzmanlaşabilmek için güzel bir zaman. Mümkün olduğunca kendinize vakit ayırın ve yapabileceklerinizi sınayın.

Aslan burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Kariyer veya ev, evlilik konuları ile ilgili büyük gelişmeler söz konusu olabilir. Kariyerinizi ve geleceğinizi nasıl şekillendireceğinize dair kararlar alabilirsiniz. Mars-Neptün kavuşumu ile sinirsel rahatsızlıklara, finansal kayıplara, dolandırıcılıklara karşı dikkatli olunmasında fayda var. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Oldukça popülerleşebileceğiniz bir ay. Merkür retrosu ile birlikte iletişim konusunda daha hassas olmak iyi gelecektir. Söylenen sözlere aman dikkat.

Başak burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. İş için yurtdışı bağlantılı seyahatler söz konusu olabilir. Bol görüşmeli, toplantılı bir gündeminiz olacaktır. Günlük rutininizi düzenleme zamanınız geldi. Mars-Neptün kavuşumu ile ilişkilerdeki beklentinizin yüksekliğinden kaynaklı bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla beraber, bu hafta düzeltilmesi gereken konularda adım atarsanız iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Sosyal statü değişimi söz konusu olabilir. Terfi, kariyer değişikliği gibi geleceğinizi etkileyecek olaylar yaşamanız mümkün.

Terazi burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Keyfi harcamaların fazlalığından dolayı bazı aktivitelerinizi ertelemek durumunda kalabilir veya ebeveyn olma sorumluluğu ile hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Mars-Neptün kavuşumu ile sağlığınıza yeterli önemi ve dikkati vermelisiniz. Ateşli hastalıklara dikkat. Diğer taraftan hayalinizdeki iş ya da iş ortamı için aksiyonlar alabilirsiniz. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Sosyal medya, yurtdışı, eğitim konuları gündeminize gelecek. Kendinizi kalabalıklara gösterebilir, sesinizi daha çok kişiye duyurabilirsiniz.

Akrep burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Bu dönem, hayatınızda yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Bunun için geçerli sebepleriniz olacaktır. Yakın çevrenizin sorumluluğunu üstlenme ve zorunlu yer değişiklikleri söz konusu olabilir. Mars-Neptün kavuşumu ile aşk hayatınızda dalgalanmalar söz konusu olabilir. Karşınızdaki kişiye net ve gerçekçi olmanızda fayda var. Su sporları yaparken dikkat edin. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Finansal konularda bazı düzelmeler söz konusu olsa da Merkür retrosu ile birlikte dalgalanmalar yaşanabilir.

Yay burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Daha önce adını koyamadığınız endişelerinizin gündeme gelmesi ve bir yüzleşme söz konusu olabilir. Arkanızdan çevrilen işler önünüze düşebilir. Mars-Neptün kavuşumu ile evde su kaynaklı kazalara, sakarlıklara dikkat etmekte fayda var. Bununla beraber, okyanus ötesine taşınma konuları gündeme gelebilir. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. İlişkiler gündeminize düşecektir. Yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinin bir adım öteye taşınması söz konusu.

Oğlak burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Hayatınızı daha farklı yaşamak, standartlarınızı yeniden belirleyebilmek adına iş değişikliği ya da gelirinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Mars-Neptün kavuşumu ile kardeşler ve yakın çevrenizle ilişkileriniz hassaslaşıyor. Sakin kalmakta fayda var. Bu dönemde düşüncelerinizi toparlama ve odaklanma ile ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Çalışma hayatında ön plana çıkabilirsiniz. Genel olarak, kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Kova burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Şimdiye kadar attığınız adımların sonuçlarını alma zamanınız geldi. Hayatınıza yeni bir düzen getirebilir, bazı konuları istediğiniz gibi rayına oturttuğunuzu görebilirsiniz. Mars-Neptün kavuşumu ile para giriş-çıkışlarına dikkat etmekte fayda var. Dolandırıcılara karşı gözünüz açık olsun. Diğer yandan hak ettiğiniz geliri elde edebilmek için mücadele verebilirsiniz. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Aşk ve cinsel hayatınız ön planda olacaktır. Yeni maceralara yelken açabilir ya da yeni bir hobiye başlayabilirsiniz.

Balık burcu

Haftanın en önemli olayı Akrep burcundaki Ay tutulması. Şimdiye kadar belirlediğiniz hedefleri gerçekleştirip gerçekleştiremediğiniz, istediğiniz noktada olup olmadığınız ile ilgili yüzleşmeler ve akabinde yeni şekillendirmeler söz konusu olacaktır. Mars-Neptün kavuşumu ile bu dönem hayatınızı şekillendirmek için gerekli hayal gücüne ve motivasyona sahip olacaksınız. Bu hafta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapacak. Ev konuları ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olsa da evraksal işlerde Merkür retrosu olduğu için çok dikkatli olunmalı.

Kaynaklar
astroloji, haftalık burç yorumları