Haftalık Burç Yorumları (23 – 29 Mayıs 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 23-29 Mayıs haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, haftaya keyifli bir başlangıç yapacağız. Akşam ise sürpriz gelişmeler yaşamamız mümkün. Merkür, geri hareketini sürdürürken tekrar Boğa burcuna geçiyor olacak. Sıkı sıkıya tutunduğunuz fikirleri, dönmem dediğiniz kararları gözden geçirmek için bir hamle yapıyor. Salı günü, manevi ihtiyaçlarınız çok daha fazla ön planda olacak; huzur ve mutluluk, mantığın üzerine çıkıyor olacak. Dolayısı ile yapmaktan keyif aldığınız ya da alacağınız işlerin peşinde olmak iyi gelecektir. İlişkilerde de resmiyet kazanma durumları söz konusu olabilir.

Çarşamba günü, Mars, Koç burcuna geçiyor. Jüpiter’in burada olması ile enerjimiz bir tık artmıştı. Şimdi ise çok daha dinamik, hareketli ve enerjik olacağız. Ertelenen işleri ele almak, yeni adımlar atmak, girişimlerde bulunmak için uygun bir dönem ama aşırı risk almaya da meyilli olabiliriz. Makul olmakta fayda var. Perşembe günü, deja-vu anları yaşanabilir. Kimle, neler yapıyor olduğunuza dikkat edin. Hazır Merkür de retro hareketindeyken hatırlanması gereken bazı konular hatıra gelecek, bu anlar yol gösterici olacaktır. Cuma günü, normalden daha materyalist olmanız muhtemel. Dolayısı ile somut sonuçlar görmek sizin için önemli olacaktır. Bu sonuçları göremediğinizde ise fazla tepki vermeye meyilli olabilirsiniz. Empati kurmaya ve daha geniş perspektiften bakmaya gayret edin.

Cumartesi günü, Venüs, Boğa burcuna geçecek. Para, gelir, harcama konuları gündeminizde olacak. Aynı zamanda, sizi neyin mutlu ettiğini ve hayatınızı nasıl yaşamak istediğinizi düşünüp buna göre niyetler tohumlamak için güzel bir dönem. Sanatsal yetenekler ve yaratıcılık artıyor olacak. Hayatın tadını çıkarmak daha kolaylaşacaktır. Pazar günü, Mars-Jüpiter kavuşumu ile kibirli ve dediğim dedik olmaya meyilli olabiliriz. Mantıklı ve basiretli olmak önemli; aksi taktirde aşırı risk ya da düşünmeden yapılan eylemler başınızı ağrıtabilir.

İlgini çekebilir: Renk Astrolojisi: Doğduğun Günün Rengi Ne Anlama Geliyor?

Haftalık burç yorumları

Koç burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Kendinizi çok daha aktif, dinç ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Yapmak istediğiniz bir sürü şey olabilir. Jüpiter ile kavuşacak Mars, aynı zamanda aşırı hareketten kaynaklı sakarlıklar getirebilir. Dikkat etmekte fayda var. Venüs de kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu açı, sanatsal yeteneklerinizi gün yüzüne çıkarabileceği gibi keyfi harcamalarınızda artış yaşanabilir.

Boğa burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Kendinizle baş başayken çok daha verimli olabilirsiniz. Konsantre olup iş halletmek çocuk oyuncağı olabilir. Bununla birlikte dışarıdan belli olmasa bile içiniz kıpır kıpır olacak. Jüpiter ile kavuşacak Mars, etrafınızdaki bazı eril figürler ile gizli düşmanlıkların söz konusu olabileceğini vurguluyor. Platonik aşk da olasılıklar arasında. Venüs de kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Hayatın aslında çok daha keyifli olduğunu deneyimleyebilmek için çokça fırsatınız olacaktır.

İkizler burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Sosyal çevrenizde hareketlilik var. Daha çok sosyalleşmek, özellikle erkek arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, planlarınızı hayata geçirirken aynı zamanda arkadaşlardan yana destek görebileceğinize işaret ediyor. Venüs, kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Konfor alanınızda kalmak, izole olmak bu dönem daha avantajlı gelebilir. Kendinizle baş başa hoşça vakit geçirebilir, aynı zamanda fark etmediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Yengeç burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Kariyeriniz ya da geleceğiniz ile ilgili bazı atılımlar söz konusu olacaktır. Terfi ya da değişiklik için efor sarf edebilirsiniz. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, karşınıza birden fazla olasılık ve seçenek çıkabileceğini anlatıyor. Venüs, kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Sosyal çevreniz ile bol bol programlar yapabilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Aslan burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Yurtdışı bağlantılı işler için başvurular ya da atılması gereken adımlar söz konusu. Ticari konularda da hareketlilik olabilir. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, atılan adımların olumlu sonuçlanacağını işaret ediyor. Yine de seyahat edilecekse sakarlıklara dikkat edilmeli. Venüs, kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Terfi, iş değişikliği, kariyer değişikliği, evlilik için uygun bir dönem.

Başak burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Ameliyat ya da operasyon olasılığı varsa zamanı gelmiş olabilir. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, finansal anlamda bazı adımlar attıktan sonra size rahatlama getirebilir. Venüs de kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Yabancı kültürlere ait objeler satın almak, seyahatlerde bulunmak, belki yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Ortaklık kurmak isteyenler için uygun bir gün olabilir. Evlilik ya da ilişki alanında tutkunuz artabilir. Yine de gerilimeye müsait olacaksınız. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, ikili ilişkilerde tarafların birbirine kibirle yaklaşma konusunda dikkatli olunması gerektiğini vurguluyor. Venüs, kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Keyfi harcamalardan kaynaklı borçlanmaya gidilebilirsiniz. Dikkat etmekte fayda var.

Akrep burcu

Bu hafta Mars kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Çalışma hayatınız yoğunlaşabilir. Daha çok işi, daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yeni işler ve görevler söz konusu. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, alternatif işler ya da daha fazla kişi ile çalışma fırsatları getirecektir. Venüs, kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. İlişkiler ve ortaklıklar anlamında çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir aşk ya da mevcut ilişkinizde yeni adımlar söz konusu olabilir.

Yay burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Aşk hayatınızda hareketlenme, tutkulu zamanlar söz konusu. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, ekstrem sporlara yönelerek ya da yaratıcılığınızı kullanarak içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirebileceğinizi anlatıyor. Venüs, kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Patili dostlar ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu dönem, iş hayatınız daha keyifli ve rahat olacaktır.

Oğlak burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Ev alımı, yatırım ya da tadilat gibi süreçler ortaya çıkabilir. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, bulunduğunuz bölgeden daha farklı, uzak yerleri de değerlendirebileceğinizi vurguluyor. Venüs, kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Aşk hayatınızın güzelleşebileceği bir dönem. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir ya da ilişkinizi daha büyük bir keyifle sürdürebilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Taşınma, yer değişikliği, kısa seyahatler gündeminizde olabilir. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, akrabalarınızla kalabalık görüşmeler yapabileceğinize işaret ediyor. Venüs de kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor. Ev için yatırım yapmak ya da evi dekore etmek için çok uygun bir dönem. Ailenizle ya da dostlarınızla ev ortamında güzel vakit geçirebilirsiniz.

Balık burcu

Bu hafta Mars, kendi yönettiği burç olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Gelir konusu, özellikle alternatif gelir kapıları gündeminize gelebilir. Jüpiter ile kavuşacak olan Mars, para harcamalarında artışa neden olabileceği için dikkat etmekte fayda var. Venüs, kendi yönettiği burç olan Boğa burcuna geçiş yapıyor.  Yeni arkadaşlıklar, kardeşlerle seyahatler söz konusu olabilir. Küsler barışabilir. Bu dönemde, fikirlerinizi yaratıcı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Kaynaklar