Haftalık Burç Yorumları (01 – 07 Kasım 2021)

Şimdiye kadar değişimin ayak seslerini hissetmediyseniz Pazartesi gününden itibaren hissediyor olacaksınız. Bir kıpır kıpırlık varmış gibi hissedip henüz adlandıramıyor olabilirsiniz. Kasım ayı boyunca bu his bol bol kendini ifşa ediyor olacak. Değişimi kucaklayın ve güzel kapıların açılacağını bilin.

Akrep enerjisi gittikçe yoğunlaşıyor. Size iyi gelmeyen ne varsa arındıracaktır. Salı günü gerçekleşecek Merkür Plüton karesinin etkisi ile uyumlu olmak adına neler yaptıysanız hepsi geri tepebilir. Çünkü aslında kendinizden çok verdiniz ve buna devam edemezsiniz. Unutmayın Kiron hala Koç’ta. Ben demeyi öğretecek.

Önemli görüşme veya anlaşmalarınız varsa Çarşamba günü uygun bir gün. Sadece akşamüzerine kadar halletmiş olduğunuzdan emin olun. Perşembe günü Ay, Akrep burcuna geçecek. Duygu yoğunluklu bir gün olacak. Ay kapanma fazında. Bitişler, bitirmek için gayet uygun. Bu günü arınmak, temizlenmek, fazlalıklarınızdan, kırık ve kopuklardan ayrılmak için değerlendirmek en ideali.

Cuma günü ise haftanın en yoğun enerjili ve gündemli günü. Akrep burcunda Uranüsyen bir Yeniay ve Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi var. Bu yeniay ani olaylara gebe. Bu olaylar fiziksel etkili olmak zorunda değil; hislerinizde, düşüncelerinizde, bakış açınızda ani değişimler, ani idrak anları söz konusu olabilir. Akrep’in şifa gücü vardır. Umarım bu yeni ay ile birlikte siz de şifalanırsınız. Bitişler de başlangıçlar da daha iyisine çıkan kapılardır. Unutmayın; her şey olması gerektiği gibi oluyor. Venüs ise görev ve sorumluluk alanımızda yaptıklarımızı sadece görev bilinci ile değil keyif alarak da yapabildiğimizi öğretmeye geliyor.

İlgii çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Cumartesi günü Merkür Akrep burcuna geçiyor olacak. Düşüncelerimiz daha derinlikli ve daha duygu yoğunluklu. Hislerimiz ile birlikte düşünmeyi, plan yapmayı, mantık ile sezgileri bir araya kullanmayı öğreneceğiz. Pazar günü ise artık biraz sakinlemiş, rahatlamış, ferahlamış hale geleceğiz.

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Ani para giriş ve çıkışları yaşanabilir. Yeni yatırımlar söz konusu olabilir. Radikal bir değişiklik yapmanın zamanı geldi. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, düşüncelerde, fikirlerde ve projelerde değişiklikler yapabilirsiniz. Çok daha derin ve farklı bir bakış açısı ile kendinizi şifalandırabilirsiniz. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. İlişkinizi bir adım öteye taşıyabilir, kariyeriniz ya da geleceğiniz ile ilgili bazı renkli rötuşlar yapabilirsiniz.

Boğa burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. İlişkiler, sizin burcunuzda ne zamandır sınanıyor. Net olmayan konular artık netleşecek, gizli saklı kalan ne varsa gün yüzüne çıkıyor olacak. Önünüzü görebileceksiniz. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, karşınızdaki kişinin aslında neyi neden söylediğini ve yaptığını çok rahatlıkla sezebileceğiniz ve bunu ilişkinizi şifalandırmak için kullanabileceğiniz bir konumdasınız. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Yabancı kişiler ile tanışma, yurt dışı seyahatleri niyetleri, yeni eğitimler söz konusu olabilir.

İkizler burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Ne zamandır içinizde kıpır kıpır olan projeleri hayata geçirmek için uygun bir dönem. Günlük rutinlerinizi de değiştirebilirsiniz. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, önce zihinsel arınma önemli olacaktır. Size iyi gelmeyen, engel olan yavaşlatan düşünceleri tespit edip onları olumluları ve cesaretlendirici olanlarla yer değiştirin. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Bütçe planlamasını unutmayın. Para çıkışlarına dikkat. Gereksiz harcamalardan kaçının.

Yengeç burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Ani bir çarpışma ile aşk kapınızı çalabilir. Yalnız hızlı başlayıp hızlı bitmesin; ilk 6 aya çok dikkat. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, duygularınız dile geliyor. Her ne kadar kendinizi çok açık etmek istemeseniz bile kendinize engel olamayabilirsiniz. O yüzden duyguları kontrol etmeye çalışmayın, onlarla dans edin. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Var olan ilişkinizi derinleştirebilir ya da hayatınızda yenisine yer açabilirsiniz. Sizin için keyifli bir dönem olacaktır.

Aslan burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Kariyerinizde ilerleyebilmek için içsel olarak neye hazırlıklı olmanız gerekiyorsa, hangi statüye bürünmek istiyorsanız kendinizi ona dönüştürmeye hazır olun. Bu sadece kariyer anlamında değil; yaşamda nerede olmak, kim olmak istiyorsanız o olun. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, geçmişiniz, çocukluğunuz sizi siz yapan yapı taşlarınızı taşıyor. Orada yaşananlara bakış açınız ise gelecekte kim olduğunuzu belirleyecek. O yüzden size acı veren anıları dönüştürme zamanı geldi. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Çalışma arkadaşlarınızla keyifli programlar yapabilir, her zaman yaptığınız işlerden daha fazla keyif almaya başlayabilirsiniz.

Başak burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Yeni görüşmeler, ani yer değişiklikleri, taşınmalar, haberler gündeminize düşecek. Yakınlar uzak, uzaklar yakın olabilir. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, daha sessiz kalarak dinlemeyi, anlamlandırmayı ve analiz etmeyi deneyimleyebilirsiniz. Çok daha farklı idrak anları yaşayabilirsiniz. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Yeni bir aşk için hazırsınız. İlişkiniz var ise mutluluğunuz daha da artacaktır. Borsa gibi spekülatif alanlara dikkat etmekte fayda var.

Terazi burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Gelirinizde ani değişiklikler, yeni gelir kapıları, eşten maddi destek söz konusu. Bütçenizi toparlamak için çok uygun bir zaman dilimi. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, dışarıya aktarmaktan çekindiğiniz fikirlerinizi artık sunma zamanı geldi. Fikirsel gücünüzü göstererek iş hayatınızda yükselme ya da gelirinizde artış sağlayabilirsiniz. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Aileniz ile mutlu anılar biriktirebilir, sıcak bir yuvada olmayı deneyimleyebilirsiniz. Gayrimenkul yatırımı için uygun bir dönem.

Akrep burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Etrafınızdaki kişilerin sizin yansımanız olduğunun ani idraki ile kendinizi değişime açabilirsiniz. Yepyeni bir sayfa açmaya karar verebilirsiniz. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, hayatınızı derinlemesine analiz edebilir, bundan sonra nasıl ilerleyeceğinize dair içsel bir biliş yaşayabilirsiniz. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Romantik yanınız artıyor. Bu dönemler yazılar, şiirler yazmayı deneyebilirsiniz. Bir de onları okuyacak biri varsa ne şahane.

Yay burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Endişelerinizin, açık gökyüzünüzü bulutlandıranın ne olduğunu keşfedebilir ve yeniden güneşinizin doğuşunu izleyebilirsiniz. Minik adımlar ve minik değişimler ile başlayın. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, hangi konuya şüphe ile yaklaştığınızı ve bunun nedenini araştırabilir ve artık onun endişe olmasından sıyrılabilirsiniz. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Gelir artışı söz konusu olabilir. Alışveriş biraz abartılabilir. Gelir artarken gider de artabilir.

Oğlak burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi de katarak yeni bir gelecek inşaa edebilirsiniz. Bu sefer daha sağlam ve tatmin edici olacaktır. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, sosyal çevrenizde bazı konuşmalar, görüşmeler sonucu değişiklik yapmanın zamanı geldiğine kanaat getirebilirsiniz. Belki de gerçekten zamanı gelmiştir. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Sadece görev ve sorumluluklar değil, bu hayatta keyif de alınabileceğini deneyimlemek için uygun bir dönem.

Kova burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Şu an olduğunuz yerde mutlu musunuz? Değilseniz şimdi dönüşüm zamanı. Yeni bir iş, yeni bir kariyer, yeni bir siz, kendinize daha yakın bir size dönüşmenin tam vakti. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, hepimizin bildiği “kendinizi 5 yıl sonra nerede görmek istiyorsunuz?” sorusunu cevaplayıp ve ona göre plan yapmak için çok uygun bir dönem. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Gizli ilişkilere ya da ilişkinizi özelde yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Keyif aldığınız konuları ertelemeyin.

Balık burcu

Uranüsyen Yeni Ay haftaya renk ve atraksiyon katıyor. Hayat amacınızı sezmeye hazır olun. Neyi neden yaptığınız, hangi inançların yardım ettiğini, hangi yargıların önünüze set çektiğini bilecek ve buna göre planlarınızı revize edeceksiniz. Merkür’ün de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, analizlerinizi derin derin bir şekilde, bilinçaltınızdakileri su yüzüne çıkartarak yapabilirsiniz. Bu dönemde hoşlanmadığınız anılarla karşılaşabilirsiniz. Endişe etmeyin, şifalanacaktır. Son olarak Venüs Oğlak enerjisine geçiyor. Sosyal çevreniz ile keyifli anlar geçirebilirsiniz. Beklediğiniz bir para varsa bu dönemde gelebilir.

Kaynaklar
astroloji, haftalık burç yorumları