Haftalık Burç Yorumları (31 Mayıs-6 Haziran 2021)

Haftaya Mars-Neptün üçgeni ile başlıyoruz. Hayallerimize bir adım daha yaklaşmak adına harekete geçmek için şahane bir etki. Mars, Neptün’ün getirdiği dalgınlıkları dağıtsın, Neptün’den aldığı ilham ile koşsun.

Salı günü Güneş, Ay Düğümleri ile açıda olacak. Geleceğe ya da kendimizi daha ön plana çıkartmaya dair bazı kadersel olaylar ile karşılaşılabilir. Biraz zorlayıcı olsa da değerlendirmekte fayda var. Burada direkt dürüst, adil ve etik bir çerçevede ilerlemek çok daha sağlıklı olacaktır.

Çarşamba günü Venüs, Yengeç burcuna geçiyor. Romantizm seviyesi artabilir. Aileniz ve sevdikleriniz ile daha keyifli vakit geçirmenizi dilerim. Bununla birlikte kendinizi daha çok sevin, şefkatinizi kendinize daha çok akıtın. E biraz da kendinizi şımartabilirsiniz tabii.

Perşembe günü Ay, Koç burcundayken Güneş ile Satürn’ün uyumlu açısı var. Herhangi bir adım atarken ya da bir iş başlatırken üst pozisyonlardan, otorite figürlerinden ya da sizden daha yaşlı veya daha tecrübeli kişilerden destek alabilirsiniz. Bununla birlikte geleceğe dair somut adımlar atabilirsiniz, hatta Satürn’ün retro olduğunu düşünürsek önceden niyetlendiğiniz ama harekete geçmediğiniz konular için adım atmanın tam zamanı.

İlgini çekebilir: Gökyüzünde Retro Zamanı: Satürn, Venüs ve Jüpiter Retrosunda Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Cuma günü ise Venüs ile Jüpiter’in uyumlu açısı var. Cuma gününün güzel enerjileri bizlere bolluk, bereket, şifa olarak geri dönsün. Daha pozitif, ılımlı ve uyumlu olunabilecek bir gün. Küsler barışsın, herkes sevgi kelebeği olsun.

Cumartesi günü Merkür’ün Neptün’le, Mars’ın da Plüton ile gerilimli açısı var. Bu enerjileri iyi değerlendirmek gerekir. Hayal kırıklığına uğramamak için körü körüne yargıda bulunmayın. Düşünmeden konuşmayın. Agresif hissediyorsanız kendinizi sakinleştirecek aktivitelerde bulunun. Çok sosyalleşmeye çalışmak yerine kendiniz ile baş başa kalarak gerginliğinizin nedenini araştırın. Hangi konuda diretiyorsunuz, dönüştürmeniz ya da esnetmeniz gereken hangi noktalar var? Size hizmet etmeyen hangi düşünce kalıplarınız varsa onların yerine daha sağlıklı olanları ekin.

Pazar günü ise Ay, Boğa enerjisine geçiyor. Keyif yapmak için güzel bir gün.

Haftanın burçlara mesajı:

Koç burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, aile ile vakit geçirmek için daha çok zamanınız ve nedeniniz olabilir. Evde yapılacak dekorasyon değişikliği, boya badana gibi güzelleştirmeye dair dokunuşlar için güzel bir dönem. Aynı zamanda evlilik için de uygun bir zaman. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısıyla birlikte ise ailede bazı küslükler bitebilir, aile içinde çok daha barışçıl ve keyifli diyaloglar geçebilir. Mars-Plüton karşıtlığıyla beraber, tecrübelerinizden yola çıkarak kariyer alanında değişiklik yapma kararı alabilirsiniz.

Boğa burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, kardeşleriniz ile vakit geçirmek için daha çok zamanınız ve nedeniniz olabilir. Konuşmalarınız ve yazılarınız ile insanları etkileyebilir, istediğiniz etkiyi bırakabilirsiniz. Akrabalar, kardeşler ile aranızda küslük varsa barışma sağlanabilir. Venüs’ün Jüpiter’le olan uyumlu açısı ile birlikte ise arkadaşlarınızdan maddi, manevi destek görebilirsiniz. Aranızda hediyeleşmeler yaşanabilir. Mars-Plüton karşıtlığıyla beraber, yakınınızdakilerle kurduğunuz etkileşim sonucu inançlarınızda, kriterlerinizde bazı değişiklikler, dönüşümler yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, aldığınız eğitim alanında uzmanlaşmaya gidebilirsiniz.

İkizler burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, parasal anlamda güzel bir dönem olacak. Para girişinde artış olabileceği gibi aynı ölçüde de harcama yapmaya meyilli olabilirsiniz. İhtiyaç olmayan keyfi konular için para harcamamaya dikkat edin. Ayrıca kendinize hak ettiğiniz değeri verebileceğiniz, becerilerinizi kullanabileceğiniz güzel bir zaman. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise kariyerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir, işiniz çok daha keyifli hale gelebilir ya da sevdiğiniz bir işe geçebilirsiniz. Mars-Plüton karşıtlığı ile, hayatınızda radikal değişiklikler yapabilir, büyük dönüşümler yaşayabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Hangi Burç Neden Aşık Olmaktan Korkar?

Yengeç burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, aşk kapınızı çalabilir ya da var olan ilişkiniz daha da güzelleşebilir. Daha önce fark etmediğiniz yeteneklerinizi keşfedebilir, ticaret ya da yurt dışı bağlantılı işler gündeminize gelebilir. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise yeni eğitimler, yurt dışı bağlantılı işler gündeminizde olabilir. Hayatın anlamını sorgulamak ve kendinizi ve hayatınızı derinlemesine incelemek ve anlamlandırmak için güzel bir dönem. Mars-Plüton karşıtlığı ile, ilişkilerinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Aslan burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, arkanızdan bazı işler çevrilebilir, idealize ettiğiniz bazı kişilerden yana hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun yanı sıra keyif aldığınız konuları geri plana atmaya meyilli olabilirsiniz. Bu enerjiyi, en güzel izole kalıp sanatsal faaliyetler yaparak olumluya çevirebilirsiniz. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise yaşadığınız olaylar karşısında kendinizin daha iyi bir versiyonu için dönüşüm yaşayabilir, radikal kararlar alabilirsiniz. Mars-Plüton karşıtlığı ise sağlığınıza daha çok dikkat etmenizi söylüyor. Çok çalışma, bağışıklık sisteminizi zayıflatabilir.

Başak burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, arkadaşlarınız ile vakit geçirmek için daha çok zamanınız ve nedeniniz olabilir, birlikte keyifli vakit geçireceğiniz aktivitelerde bulunabilirsiniz. Bu arada kadınlardan yana destek görebileceğiniz bir dönem. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise partnerinizden ya da ortağınızdan yana maddi, manevi destek görebilirsiniz. Ortaklıklar kurmak için şanslı bir dönem. Mars-Plüton karşıtlığı ise kendi çıkarlarınız ile içinde bulunduğunuz grubun arasında gerilim yaşanmasına işaret edebilir. Orta noktayı bulmaya çalışın.

Terazi burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, terfi beklentiniz varsa karşılığını bulabilirsiniz. Evlilik, ebeveynlik gibi statüsel değişiklik için çok güzel bir dönem. Hayata karşı daha olumlu ve ılımlı bir tutum sergileyebilirsiniz. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise dört patili bir ev arkadaşınız olabilir. Çalışma hayatınız daha olumlu ve ılımlı hale gelebilir. İş değişikliği yaşayabilirsiniz. Mars-Plüton karşıtlığı ise iş yerindeki yoğun temponun evde bazı problemlere neden olmasına sebebiyet verebilir.

Akrep burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, yabancı ülkelerden ya da uzak yerlerden gelecek kişiler aracılığı ile aşk kapınızı çalabilir. Yüksek eğitim, dış ticaret, hukuk, sosyal medya, e-ticaret alanlarında başarılar elde edebilirsiniz. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise yeni hobiler edinmek, hatta hobilerinizi kalabalık kitlelere sunmak için güzel bir dönem. Bununla ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Mars-Plüton karşıtlığı ile, yakınınızdakilerle kurduğunuz etkileşim sonucu inançlarınızda, kriterlerinizde bazı değişiklikler, dönüşümler yaşayabilirsiniz. Aldığınız eğitim konusunda uzmanlaşmaya gidebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Burçların Tahammül Edemediği Davranışlar: Hangi Burcu Ne Çileden Çıkarır?

Yay burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, keyif aldığınız konular dönüşüm yaşayabilir, başka alanlarda ya da aktivitelerde kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. İlişkiniz başka bir boyuta geçebilir. Bunun yanı sıra sezgileriniz çok daha kuvvetli. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise evle ilgili harcamalar yapabilirsiniz, ev değişikliği söz konusu olabilir. Mars-Plüton karşıtlığıyla da hayatınızda radikal değişiklikler yapabilir, büyük dönüşümler yaşayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, evlilik ve ortaklık için güzel bir dönem. Süregelen davanız varsa olumlu olarak sonuçlanabilir. Evliyseniz eşiniz ile sevgi dolu, daha romantik anlar yaşayabileceğiniz bir zaman dilimi. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise partneriniz ile daha sağlıklı ve romantik bir iletişim kurabilirsiniz. Geçtiğiniz zorlu birkaç yıldan sonra ilaç gibi gelecektir. Mars-Plüton karşıtlığı ile, ilişkilerinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Kova burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, iş hayatınız daha keyifli hale geliyor. Çalışma arkadaşlarınızla daha güzel vakit geçirebilirsiniz. Aranızda gerginlik varsa kara bulutlar dağılabilir. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Gelir gider hesaplarınızı bozmayın. Mars-Plüton karşıtlığı ise sağlığınıza daha çok dikkat etmenizi söylüyor. Çok çalışma, bağışıklık sisteminizi zayıflatabilir.

Balık burcu

Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatınızda romantizm doruklara çıkacak. Çocuklarınız varsa onlarla çok daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Borsa gibi spekülatif alanlardan yana şanslı olabilirsiniz. Venüs’ün Jüpiter ile olan uyumlu açısı ile birlikte ise keyfinize daha düşkün bir hale gelebilirsiniz ve tembellik söz konusu olabilir. Mars-Plüton karşıtlığı ise kendi çıkarlarınız ile içinde bulunduğunuz grubun arasında gerilim yaşanmasına işaret edebilir. Orta noktayı bulmaya çalışın.

astroloji, haftalık burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (31 Mayıs- 6 Haziran 2021)
Kaynaklar