Haftalık Burç Yorumları ( 26 Eylül – 2 Ekim 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 26 Eylül – 2 Ekim haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, Terazi burcundaki Yeni ay ile haftaya başlıyoruz. Terazi denge ve adalet demektir. Hayatımızın hangi alanında belirsizlikler varsa, haksızlıklar olduğunu düşünüyorsak, o alanlarda orta nokta bulmak için fırsatlarımız olacak. Bununla beraber, Merkür-Venüs kavuşumu ile daha önce didik didik düşündüğümüz, yarım kalan işleri keyifle tamamlayabiliriz ama bu tamamlama sanki planladığımız gibi değil de bambaşka şekilde gerçekleşecek gibi. Salı günü, sanki etraf sisli olmasına rağmen, el yordamı ile yolunuzu bulmaya çalışıyor gibi hissedebilirsiniz. Gerçekten de nasıl olursa olsun yolunuzu bulacak gücünüz olacak.

Çarşamba günü, biraz yalnız kalmaya daha doğrusu kendiniz ile baş başa kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Biraz sessizlik ve uzak kalmak iyi gelecektir. Bugüne programınızı çok yoğun olarak hazırlamamanızda fayda var. Az iş yapın. Bu işler uzun soluklu olacaktır. Perşembe günü; Venüs, Terazi burcuna geçiyor olacak. İlişkilerde nezaket, hoşluk, zarafet söz konusu. İçimizdeki diplomat, jön, prenses ortaya çıkıyor olacak. Ortaklı işler için uygun zamanlar. Cuma günü, maddi anlamda güzel bir dönem. Yatırımlarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz. Bugün çok da yerinizde durmak istemeyebilirsiniz. Bir kafede çalışmak çok iyi gelecektir. Bununla birlikte arkadaş çevreniz ile görüşme ayarlayabilirsiniz.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, nasıl bir gün geçirmek istediğiniz konusunda kararsız olabilirsiniz ya da plan yapacağınız kişiler ile aynı noktada olamayabilirsiniz. Günün bir yarısında kendi özel işlerinizi halledip sonrasında ortak bir program yapmak iyi olacaktır. Pazar günü, Merkür retrosu bitiyor olacak. İletişim problemleri yaşadığınız konular, kararsız kaldığınız ya da sonuçlandıramadığınız konular rahatça çözülüyor olacaktır. Küslükler bitebilir, görüşmeler yoğunlaşabilir.

Keyifli bir hafta dilerim…

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

26 Eylül Haftalık Burç Yorumları 

Koç burcu

Sevgili Koçlar, ortaklık kurmayı düşünüyorsanız uygun zamanlara giriyorsunuz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ya da ne zamandır bu alanda yaşadığınız iletişim problemlerini çözebilirsiniz. Artık sadece tek başına hareket etmek yerine “beraber” hareket etme zamanınız geldi. Çalışma hayatınızda becerilerinizi gösterecek fırsatlarınız olacaktır. Şekerli yiyeceklerden ve abur cuburdan uzak durmaya çalışın. Yiyeceklerinizi hızlı yememeye çalışın.  Daha yavaş ve farkındalıklı ilerleyebildiğiniz müddetçe bu dönemi çok verimli geçirebilirsiniz.

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, rutinlerinize sıkı sıkıya bağlısınız evet ama arada bir değişikliğe, güncellemeye ihtiyacınız var. Şimdi bu değişimin zamanı geldi. Kendinize yeni yollar, ufacık da olsa farklı adımlar bulun. Böylece günleriniz daha renkli ve güzel olacak. Kendinizi çalışma arkadaşlarınız ile sosyal faaliyetler içinde bulabilirsiniz. Bunun öncesinde size keyif veren alanları bulmak ya da daha önce yaptığınız ama bıraktığınız hobilerinize kaldığınız yerden devam etmek isteyebilirsiniz. Sizi mutlu eden şeyleri hatırlayın. 

İkizler burcu

Sevgili İkizler, aşk hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Evet eskide kalan kişiler gündeminize gelebilir ama yeni kişilere, merhaba dememeniz için de hiçbir sebep yok. Bununla birlikte sizin için keyifli bir dönem başlıyor. Hayattan çok daha fazla zevk alabilecek nedenleriniz olacak. Bu arada spora başlayabilirsiniz, yeni bir hobi edinebilirsiniz. Eviniz ya da odanız ile ilgili dekorasyon değişimi, taşınma gibi aklınızda olan işler için doğru zamandasınız. Planlarınızı eyleme geçirebilirsiniz. Yoksa da yapacağınız ufak dokunuşlar bile enerjinizi değiştirmeye yetecektir. 

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, evlenmek, ev almak, ev taşımak, evde değişiklikler yapmak için çok uygun zamanlar. Aslında genel anlamda bakıldığında hayatınıza yeni temeller atma dönemindesiniz. Bu yeni başlangıçlar, başlangıçlar öncesi bitişler şeklinde yansıyabilir. İş ve ev hayatınızı dengede tutmaya çalışın. Ne zamandır planladığınız ama sonunu getiremediğiniz konuları tekrar gündeme alabilirsiniz. Bu parasal konular da olabilir ilişkiler ile alakalı da olabilir. Konu ne ise size keyif verecek sonuçlar bekleyebilirsiniz. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, hayatınızda bazı kişiler, olaylar, durumlar sabit kalsın isteseniz de zihninizde canlanan yeni planlar, yeni fikirler size yeni yollar sunuyor olacak. Yer değişikliği, yeni bir eğitim, ufak seyahatler söz konusu.  İşinizden keyif alıp almadığınız, gelirinizden memnun olup olmadığınız, yaptığınız, ortaya çıkardığınız işin sizi tatmin edip etmemesi ile alakalı düşünebilir, hatta bir karara varabilirsiniz. 

Başak burcu

Sevgili Başaklar, şimdi hayatınızda bir yenilik yapın ve kendinize öncelik tanıyın. Sizin için önemli olan ne, sizi mutlu eden, başkaları için değil ama size huzur getiren faaliyetler, değerler neler bir düşünün. Hayatınız boyunca yaptığınız her işi çok iyi yaptınız. Bunu fark etmenin zamanı geldi. Bununla birlikte, yeni bir iş ya da gelir artışı söz konusu. Sizi harekete geçiren temel motivasyonlarınızı tekrar gözden geçirin. Kapasitenizi kullanıyor musunuz yoksa elinizden gelenin fazlasını yapıp kendinizi mi yoruyorsunuz, artık kendiniz ile ilgilenme zamanı. 

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, sizin için yeni bir sayfa açılıyor. Sanki bir şeyler sizi tutuyordu ya da siz durmak istediniz. İşte çiçek açma zamanı geldi. Ertelediğiniz neler varsa birer birer gerçekleştirme dönemine giriyorsunuz. Önceliğiniz kendiniz olsun. Sizin keyfiniz, sizin mutluluğunuz… Başkalarının seslerini biraz kısın ve canınızın istediğini duyun. Endişeleriniz, vesveseleriniz gittikçe azalıyor olacak. Yavaş yavaş sahneye çıkmaya başlıyorsunuz. Eski neşeniz, enerjiniz yerine geliyor. Çok sorgulamamaya çalışın. 

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, keşfetmeyi çok seven sizin için şimdi kendinizin derinliklerinde yatan konuları keşfetme zamanı geldi. Bu başkalarına yansıtmak istemediğiniz, zayıflık gibi gördüğünüz ama aslında sizi yansıtan bir özelliğiniz, duygu durumunuz, ihtiyacınız, beceriniz olabilir. Kendinizle baş başa kaldığınız zamanda ne kadar üretken olabileceğinize şaşırabilirsiniz. Enerji çalışmalarına zaman ayırmayı unutmayın. Konuşmadığınız arkadaşlarınız ile tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Bir yandan yalnız kalmaya ihtiyacınız olsa da sosyalleşmek de çok iyi gelecektir. Özellikle uzun zamandır görüşmediğiniz, sevdiğiniz kişiler ile…  

Yay burcu

Sevgili Yaylar, gelecek planlarınızda sıfırdan bir liste oluşturabilirsiniz. 5 sene sonra kendinizi nerede görmek istediğiniz ile ilgili bazı netlikler kazanabilirsiniz. Sosyal biri olsanız da bu aralar biraz dozu artırabilirsiniz. Sosyal yardımlaşmalar, dernek etkinlikleri ile ilgili çalışmalar içerisinde bulunabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar giriyor ve belki de bazıları çıkıyor olacak. Bu arada kariyeriniz ile ilgili de netleşme zamanınız geldi. Gelecek planlarınız arasında ne yapacağınız ile ilgili maddeler de olacaktır. Başkaları tarafından nasıl adlandırılacağınız ile ilgili düşüncelerinizin, sizi yönlendirmesi ile hayatınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, kariyeriniz, geleceğiniz, statünüz ile ilgili yeni bir sayfa açılıyor. Bu terfi, sektör değişimi, iş değişimi olabileceği gibi evlilik, ebeveynlik de olabilir. Bununla beraber hayatınız daha netleşecektir. Kim olduğunuz, ne istediğiniz, kimle olmak istediğiniz ile ilgili konuların cevaplarını biliyor olarak hareket edeceksiniz. Bunları bakış açınızın farkına vararak, ön yargılarınızı değiştirerek yaptığınızda çok daha isabetli kararlarınız olacak. Bunun dışında uzun mesafeli seyahatler, daha önce gidilmiş yerlere tekrar gitme, dönme söz konusu olabilir. 

Kova burcu

Sevgili Kovalar, kendinize yeni bir amaç edinebilirsiniz. Hayatınızı daha anlamlı kılacak düşünceler, felsefeler belirleyebilirsiniz. Daha önce gitmediğiniz yerlere gitme dürtüsü söz konusu olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kendinizi daha fazla kalabalıklar içerisinde bulabilirsiniz. Keşfetmediğiniz yeni yerleri ya da konuları hayatınıza çekebilirsiniz. Bunu yaparken bütçenizi kontrol altında tutmayı ihmal etmeyin. Bazı borçları kapatmadan yenilerini eklemeyin. Maddi olarak dışarıdan destek alabilirsiniz. Bu arada Okült konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 

Balık burcu

Sevgili Balıklar, ilişkiler alanında değiştirmeniz gereken tutumlar var. Bu hafta bununla ilgili radikal dönüşümler yaşayabilirsiniz. Estetik operasyonlar gündeminize gelebilir. Fiziksel ya da ruhsal olarak bir dönüşüm zamanınız geldi. Bu dönüşümler için aslında ihtiyaç aynı. Kendiniz için bir şeyler yapıyor olmak ve kendinizi daha mutlu hissetmek. Bunun için lütfen önceliği kendinize verin. Siz, aynada gördüğünüz kişiden mutlu olmalısınız. İlişkilerdeki bazı iletişimsel problemleri tatlı diliniz ile çözümleyebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Problemli dönemi artık geride bırakıyorsunuz. Bunun için de öğrenmeniz gerekenleri öğrendiğinizden, almanız gereken dersleri aldığınızdan emin olun. 

astroloji, burç yorumları, burçlar, haftalık burç yorumları
Kaynaklar