Haftalık Burç Yorumları ( 25 Nisan – 1 Mayıs 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 25 Nisan – 1 Mayıs haftalık burç yorumları!

Pazartesi günün sonuna doğru biraz daha hassas ve sezgisel olabiliriz. Salı günü, bizi şaşırtan bazı gelişmeler ile birlikte maddi anlamda bazı fırsatlar yakalayabiliriz. İlişkiler anlamında da hoş gelişmeler söz konusu olabilir. Oldukça keyifli bir gün. Çarşamba günü, olumlu sonuçlanabilecek görüşmeler, konuşmalar yapabiliriz. Bununla beraber, Venüs’ün Neptün ile kavuşumu kesinleşecek. Hayallere bir adım daha yaklaşabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. İlişkilerde romantizm dozu biraz artacaktır. Maddi anlamda ise gelişler olacağı gibi paranın nereye gittiğini anlayamadığımız zamanlar da olabilir; dikkat etmekte fayda var.

Perşembe günü, tutulmanın etkilerini güçlü şekilde hissedeceğimiz bir gün olacak. Tutunup kaldığımız bazı fikirlerin, düşüncelerin yenilenmesi için çok uygun bir gün. Kendimizi güçlü hissedeceğimiz konuşmalar yapabiliriz. İkna gücümüz yüksek olacaktır. Cuma günü, Plüton retro için hazırlanıyor olacak. Bilinçaltına süpürülen konular gündeme gelebilir. Bununla birlikte, bize iyi gelecek ama olumsuz sonuçlanacağından korktuğumuz bazı konuları da değerlendirebiliriz. Bu retro, gölge yönlerimizle yüzleşip onlardan yararlanabilmek için güzel bir fırsattır.

Cumartesi günü, Merkür İkizler burcuna geçecek. Daha rasyonel ve basiretli olabileceğimiz bir dönem başlıyor. Ve haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Güneş tutulması da bugün gerçekleşiyor olacak. Bu tutulma bizi konfor alanımızdan çıkarmaya gayret edecek. Bir yandan da hediyeler verecek. Pazar günü, Venüs’ün güzel açıları dikkat çekiyor. Keyifli bir Pazar geçirmek için şahane göstergeler var. Parasal anlamda kendimizi keyfi harcamalardan uzak tuttuğumuz müddetçe her şey yolunda olacaktır.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Haftalık burç yorumları

Koç burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor. İçinde bastırdığın ama hep yapmak istediğin neler varsa onları gün yüzüne çıkarman için fırsatların olacak. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile aceleci tavrının üzerine rasyonellik enerjisi yoğunlaşacağı için daha verimli riskler alabileceksin. Kendini çok daha iyi ifade edebileceğin bir dönem başlıyor. Son olarak, haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile kendine farklı gelir kapıları yaratabilirsin.

Boğa burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Sosyal çevrenden bolca destek görebileceğin, hem maddi hem de manevi anlamda oldukça şanslı bir döneme giriyorsun. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile maddi anlamda tatmin olmak için olumlu sonuçlanabilecek görüşmeler yapabilirsin. Son olarak, haftanın en önemli olayı Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile hayatına yeni bir yön verebilirsin.

İkizler burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Kariyerini ideallerine göre şekillendirmen için güzel şartlar içinde bulabilirsin kendini. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile hayatını çok daha planlı, programlı bir şekilde, tam da istediğin yöne çevirme olasılığı çok yüksek. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile şimdiye kadar fark etmediğin becerilerini ortaya çıkarabilirsin.

Yengeç burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. İdeallerine ve hatta çok yüksek kriterler yüklediğin hayallerine yaklaşabileceğin bir dönem geldi. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile bazı endişelerin, vesveselerin gün yüzüne çıkabilir. Onlarla yüzleşmek, önüne kurduğun engellerin kalkmasını sağlayacaktır. Arkadan konuşmalar söz konusu olabilir. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile gelecek planlamalarında değişiklikler yapabilirsin.

Aslan burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Ruhsal dönüşümün devam ediyor; artık bu durumdan keyif almanın vakti. Dönüştüğün kişiden memnun olmaya başlayacağın zamanlar geldi. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile bol sosyalleşmeli, bol görüşmeli, toplantılı bir dönem seni bekliyor olacak. Kulüplerde, derneklerde aktif rol alabilirsin. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile geleceğini şekillendirecek hamleler yapman çok olası.

Başak burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Bu dönemde, aşk hayatın bir yandan bol romantizm, bir yandan bol hayal kırıklığı ile dolu olabilir. Çok fazla idealleştirdiğin konular seni aşağı çekiyor; onları biraz törpülemelisin. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile kariyerin ile ilgili fırsatları kendin yaratabileceksin. Geleceğini şekillendireceğin bir döneme girdin. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile hayatını başka bir yerde sürdürmek isteyebilirsin. Yeni eğitimler, yeni bir hayat seni bekliyor olabilir.

Terazi burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Günlerini daha keyifli, huzurlu ve hafiflik içinde geçirebilecek şekilde kurgulamanın zamanı geldi. Varsa sağlık problemlerinde şifalanma söz konusu. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile yurtdışı planları, eğitim başvuruları ya da ticari ilişkilerde yoğunluk söz konusu. Bazı konularda uzmanlaşma gerekebilir. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile ani para girişi-çıkışı söz konusu olabilir. Bu dönem daha esnek olmalısın. Alternatifleri değerlendirmeyi ihmal etme.

Akrep burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. O kadar üretken bir dönemindesin ki bu üretkenliğin yankıları hayatının her yerinde olacak. Fiziksel üretkenlik, yani doğurganlık, veya hayata geçirmeyi düşündüğün projelerin için verimli bir dönem. Bu dönemi iyi değerlendir. Yaptığın her şey çok güzel olacak. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile finans hayatını toparlayabileceğin, güçlü bir dönem geliyor. Çok fazla kurgulamaya meyilli olabilirsin. Aşırı stresin getirdiği sinirsel rahatsızlıklara dikkat et. Kendini rahatlatabileceğin aktivitelerde bulunmanda fayda var. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile ani ilişki başlangıçları, bitişleri söz konusu olabilir. Çıkamadığın konfor alanından özgürleşebilirsin.

Yay burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Gayrimenkul yatırımları söz konusu olabilir. Hayalindeki evi bulman an meselesi! Belki de bu bir yuva kurma sürecidir. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile ortaklıklı işlerden bol verim alabileceğin bir döneme giriyorsun. Hayatındaki kişi ile fikir alışverişi ön planda olacak. Mental anlamda destek görebileceğin zamanlardasın. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulmanın etkisi ile hayatını daha keyifli ve verimli kılabileceksin.

Oğlak burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Projelerini ya da yapılacakları gerçekleştirmen için verimli toplantılar, görüşmeler, sohbetler söz konusu olacaktır. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile çalışma hayatında pratik zekanı daha verimli kullanabileceğin bir dönemdesin. Sorunların çözümleri konusunda oldukça hızlı olabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla sosyalleşebileceğin bir hafta olacak. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulma ile son derece yaratıcı ve üretken olacaksın. Borsa gibi spekülatif alanlardan bir süre uzak durmakta fayda var.

Kova burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Gelir konusunda şans kapını çalıyor. Hayalindeki para kazanma şeklini gerçekte yaşayabilmen için fırsatların olacak. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile zihnin bol bol projeler üretebilir; yeni kararlar alabilirsin. Hobi ve spor hayatın ile daha fazla sosyalleşebilirsin. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Ne kadar özgür olsan da tutunduğun bazı konular var. Bu tutulmanın da etkisiyle, şimdi onlardan da özgürleşme zamanı. Hayatına yeni temeller atabilirsin.

Balık burcu

Bu hafta Venüs, önce Neptün sonra Jüpiter ile Balık burcunda kavuşuyor olacak. Hayalindeki hayat uzak değil. Bu dönemde, önüne bununla ilgili bol bol fırsatlar gelecek; değerlendirmek sana kalmış. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile aile bireyleriyle daha fazla vakit geçirebilir, anıları yad edeceğin uzun uzun sohbetlerde bulunabilirsin. Son olarak haftanın en önemli olayı, Boğa burcundaki Uranüsyen Güneş tutulması. Bu tutulmanın etkisiyle bazı kararlarından vazgeçme ve yerine yeni kararlar verme zamanın geldi.

25 Nisan - 1 Mayıs haftalık burç yorumları, astroloji
Kaynaklar