Haftalık Burç Yorumları (7-13 Mart 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günler, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 7-13 Mart haftalık burç yorumları!

Haftaya biraz isyankar başlayabilir, aldığın bazı kararları değiştirmek durumunda kalabilirsin; gerginlik seviyen artabilir. Bu gerginliği, değişen koşullar karşısında, kendi farkını ortaya koymak için kullanabilirsin. Salı günü, gördüğün rüyaları bırakıp uyanmak zor olabilir. Güne hülyalı ve duygusal olarak ya da değişken bir ruh halinde devam edebilirsin. Akşam üzeri modun değişecek, merak etme. Kendine güvenin gelecek, daha konuşkan ve sosyal olabileceksin.

Çarşamba günü, işleri tamamlamak, toparlamak biraz zor olabilir. Konuşup konuşup hiçbir sonuca varamama söz konusu olabilir. Önemli görüşmeleri, başvuruları mümkünse bu güne bırakmamakta fayda var. Perşembe günü, Merkür Balık burcuna geçiyor olacak. Merkür, burada pek rahat etmez. Mantık ile duygu arasında kalmalar söz konusu olabilir. Kararlarını daha duygusal bakış açısı ile belirleyebilirsin.

Cuma günü, haftanın en duygusal günü. İkili ilişkilere dikkat etmekte fayda var. İstemeden karşı tarafı kırabilir,  duygusal tepkiler ile konu başka yerlere gidebilir. Cumartesi günü, ani program değişiklikleri söz konusu olabilirken akşam saatleri daha keyifli ve şanslı bir zaman dilimi olacaktır. Haftanın son günü, Güneş-Neptün kavuşumu kesinleşiyor olacak. Bu enerjiyi en iyisi gereksiz yere yaptığın fedakarlıklarını fark ederek ve artık bunlar yerine kendin için adımlar atarak kullanabilirsin. Hayallerine kavuşmak için niyet panoları yapabilirsin. Evren seni dinliyor olacak.

İlgini çekebilir: Merkür Retrosu Gerçekten Eski Sevgilileri Geri Getiriyor mu?

7-13 Mart Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, ilham perileri seninle olacaktır. Bununla birlikte sana pek uymasa da düşüncelerinden şüphe edebilirsin. Daha çok izole kaldığında zihnini toparlayabilirsin. Güneş-Neptün kavuşumu ise hayatta yaptığın bazı fedakarlıkları düşündürtecek. Bu, bundan sonraki adımlarını ne yönde atman gerektiği ile ilgili ipuçları veriyor olacak.

Boğa burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, birkaç hafta boyunca sana bol bol sosyalleşme, bol bol konuşma ve fikir alışverişi getiriyor olacak. Bu dönemde arkadaşlarından özellikle fikirsel anlamda destek görebilirsin. Güneş-Neptün kavuşumu ise hayallerini gözden geçirmene vesile olacak. Hep istediğin ama olmaz dediğin her ne ise, ona belki daha da yakınsın.

İkizler burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, kariyer konuları kafanı biraz daha fazla kurcalıyor olacak. Kendi statün, mevkin ve hedeflerini karşılaştırmak, buna göre yol haritası çıkarmak için uygun bir dönem. Güneş-Neptün kavuşumu ise bu konuda seni destekliyor olacak. Yapılması gerekenler ve yapmaktan vazgeçmen gerekenler neler; hepsini listelemelisin.

Yengeç burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, yurtdışı konuları, belki de eğitim hayatın daha çok gündeminde olurken ticaret ya da daha fazla kişiye hitap etmek ile ilgili planlar yapabilirsin. Güneş-Neptün kavuşumu ise bakış açını netleştirmen gerektiğini vurguluyor. Olayların gerçek yüzünü görmek yerine kafandaki senaryoya inanmayı tercih edebilirsin. Bu da seni yanıltır. Dikkatli olmakta fayda var.

Aslan burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, önce düşüncelerinin sonra da eylemlerinin değiştiğini fark edebilirsin. Kredi vb. dışarıdan gelecek bir para ile ilgili görüşmeler söz konusu olabilir. Güneş-Neptün kavuşumu ise içsel olarak bir yolculuğun zamanının geldiğini söylüyor. Kendini daha iyi anlamak ile ilgili bazı çalışmalar için çok uygun bir zaman.

Başak burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, partnerinle diyaloğun biraz daha artabilir; bu diyalog daha çok duygusal düzeyde olacaktır. Bu anlamda kendi duygularını ifade ederken karşındakinin de duygularını anlamaya çalışmalısın. Güneş-Neptün kavuşumu ise varsa sorunlarınız ve bunların çözümü ile ilgili bazı fedakarlıklar yapman gerekebileceğini vurgulayacak. Bununla birlikte açık ve net konuşmak önemli; aksi taktirde yanlış anlamalara müsait durumlar söz konusu.

Terazi burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, iş hayatın ile ilgili görüşmeler, yazışmalar söz konusu olabilir. İşinde ya da günlük rutinlerinde bazı değişiklikler isteyebilir, planlayabilirsin. Bu dönemde boğaz bölgesi rahatsızlıklarına dikkat etmekte fayda var. Güneş-Neptün kavuşumu ise hayalindeki yaşantıya ulaşmak için niyetler ekip planlar biçmen için sana destek oluyor.

Akrep burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, karakterine pek uymasa da daha çok anlatmak, yazmak, aktarmak isteyebilirsin. Flörtleşmeler söz konusu olabilir ya da çocuklarla iletişim daha duygusal şekilde gerçekleşebilir. Güneş-Neptün kavuşumu ise hep yapmak istediğin hobilerine başlamak için uygun bir dönem olduğunu belirtiyor.

Yay burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, aile içi iletişimde artış olacaktır. Aile ile sohbetler, evde sosyalleşmeler söz konusu. Ev ve yatırım konuları da gündemde olabilir. Güneş-Neptün kavuşumu ise sana, varsa ailedeki küslüklerin empati kurma yoluyla bitebileceğini vurguluyor. Aile hikayelerinin bol bol açığa çıkarılabileceği bir dönem.

Oğlak burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, duygusal konuşmalar yapabiliri bazı itiraflar duyabilirsin. Yakın çevre, kardeşler ve akrabalar ile bazı sırların paylaşımları söz konusu olabilir. Güneş-Neptün kavuşumu ise sana, meraklı olduğun konularda okumalar yapma ya da eğitim alma-verme gibi durumların gündeme gelebileceğini anlatıyor.

Kova burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, gelir ile ilgili görüşmeler, konuşmalar söz konusu olabilir. Bu dönemde iş görüşmeleri gündemde olabilir. Güneş-Neptün kavuşumu ise hayalindeki iş ve gelir kapısı için niyetlerde bulunmanın önemini vurguluyor. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısın.

Balık burcu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, olaylara biraz daha mantık çerçevesinden bakmayı deneyebilirsin. Evlilik, eş ile ilgili konular bu dönemde gündemine düşebilir. Güneş-Neptün kavuşumu ise artık başkaları için fedakarlık yapmak yerine kendi hayatını hayallerine göre şekillendirmen ve bunun için planlar yapman konusunda sana destek oluyor.

Kaynaklar
astroloji, haftalı burç yorumları