Haftalık Burç Yorumları (21 – 27 Şubat 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta  gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günler, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 21-27 Şubat haftalık burç yorumları!

Haftaya sessiz başlıyoruz ama oldukça verimli olabileceğimiz bir Pazartesi. İşleri yoluna koyma konusunda hızlı ve kısa çözümler bulabilirsin. Salı günü, kendini bile şaşırtacak değişiklikler isteyerek güne başlayabilirsin. Hatta bunun için planlara girişebilirsin. Akşam saatlerinde ise sorumluluklar daha ağır basıyor olacak. İlgin bu alana kayabilir.

Çarşamba günü, Mars-Neptün uyumlu açısı ile birlikte, hayallerini, planlarını, yapılacaklar listeni hayata geçirmek için oldukça ideal bir gün. Burada neyi, ne için yaptığını kendine ara ara hatırlatmakta fayda var. Dikkatin ve odak noktan dağılmasın. Perşembe günü, sana iyi geleceğini bildiğin halde ertelediğin konuları tekrar gündeme alabilirsin. “Ben bunu istiyorum.” demekten çekinmemelisin. Venüs-Neptün olumlu açısı, çekim yasasını çalıştırmak için çok iyi bir gün olduğunu söyler. Hayatında ne olsun istersin, bol bol düşün. Güzel iste, güzel olsun.

Cuma günü, Merkür-Uranüs karesi kesinleşiyor. Aldığın kararlar ya da yaptığın konuşmalar değişim habercisi olduğu için biraz rahatsız olabilirsin. O zaman bil ki konfor alanından çıkmak için direnç gösteriyorsun. Yapılacak en güzel şey önündeki fırsatları ve alternatifleri görmeye ve değerlendirmeye çalışmak olacaktır. Cumartesi günü, öğlen saatlerinden sonra daha hareketli ve güzel bir gün olmaya aday. Planlarını öğleden sonraya oluşturabilirsin. Haftanın son günü ise, yapılacaklar, istenenler gündemde olacak. Bir sonraki haftayı düşünerek geçirmeye meyilli olsan da Pazar gününün keyfini çıkarmaya bak. Bol temiz hava almak, zihni çalıştırmak, sosyalleşmek yapılacaklar arasındaki ideal aktiviteler.

İlgini çekebilir: Aslan Dolunayı ve Burçlara Mesajları (16 Şubat 2022)

Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Hayallerine yaklaşman için gökyüzü arkanda ama öncesinde net olmalısın. Gerçekten keyif aldığın ve sadece para kazanmanın dışında seni mutlu edecek bir iş ve ya gelecek inşaası için kolları sıvama zamanındasın. Merkür-Uranüs karesi ise, gelecek planları yaparken maddi kaygıların olabileceğini anlatıyor. Yeteneklerine güvendiğin ve onları sergilemekten çekinmediğin sürece endişe etmene gerek olmayacak. Sen kendine aferin de yeter.

Boğa burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Hayatını daha anlamlı kılabileceğin bir zamandasın.  Yıldızlar bunun için iş başında. Ne zamandır kafanda dönen ve sana cevap olabilecek bir alanı hayatına dahil edip gelecek planlarına katmalısın. Merkür-Uranüs karesi ise, geleceğin hakkında bazı endişelerin olabileceğini vurguluyor. Burada yapılması gereken herkes gibi ya da herkesin dışarıya yansıttığı gibi normal ve sıkıcı bir hayat mı yoksa gerçekten kendini gerçekleştirebileceğin bir hayatın olmasını mı istersin, kendine bunun cevabını vermelisin. Özgünlüğün senin artın.

İkizler burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Değişikliğin seni korkutmadığını zaten biliyoruz. Fakat bu kez derin bir dönüşüm sürecinin içine girdin ve bu süreç geleceğini şekillendirmen için sana alan açtı. Belki maddi çalkantılar ya da daha çok psikolojik deneyimler yaşadın ama şimdi daha güçlüsün ve artık önüne bakabilirsin. Merkür-Uranüs karesi ise, bazı bakış açılarının seni nasıl durdurduğunu anlamana rağmen onları değiştirmenin kolay olmayacağını söylüyor. Her şey hızlı olmak zorunda değil, kararlarının değişmesi de kötü bir şey değil. İç sesini dinle yeter.

Yengeç burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Özel hayatında yaşadığın gerilimler, fırtınalı günler aslında senin hayata olan bakış açını ya da hayatını anlamlandıran konuların ne olduğunu göstermek içindi. Şimdi ilgini kendine çevir ve sen ne yapıyorsun, ne yapacaksın onu düşün. Merkür-Uranüs karesi ise hayallerinde değişiklikler yapmak istediğini ama bunun senin gibi aitlik ihtiyacı olan biri için zorlayıcı bir durum olabileceğini anlatıyor. Kendine yeni bir kök bulabilirsin. Kendine yeni bir sayfa açabilirsin.

Aslan burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Çalışma hayatında bazı değişimler, koşturmalar, inişler çıkışlar yaşamış olabilirsin. Tüm bunlar sana gerçekten hayattan ne istediğini bulman için yardımcı oldu. Şimdi isteme zamanın geldi. Merkür-Uranüs karesi ise bu sefer tek başına değil de önem verdiğin kişilerin de fikrini alarak ilerlemek isteyebileceğini ve bu durumun içten içe seni rahatsız edebileceğini anlatıyor. Hayatımızdaki insanlar bizim yansımamız; o yüzden kime ne soracağını aslında biliyorsun.

Başak burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Bazı kişiler uğruna hayattan tat almayı unutmuş olabilirsin. Onların ne olduğunu tekrar hatırlamanın zamanı geldi. Yeni bir aşk, yeni bir hobi veya yeni bir spor için güzel bir dönemdesin. Merkür-Uranüs karesi ile günlük rutinlerini bozma noktasında bazı dirençler yaşayabilirsin ama hayatına yeni renkler katacağın zaman yaşayacağın neşeyi düşündüğünde bazı değişimlerin güzel olacağını hissedeceksin.

Terazi burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Ailevi bazı konular seni çalışma hayatında düşündüğünden bambaşka alanlara itmiş olabilir. Evdeki karmaşayı işin aracılığı ile çözmeye çalışmış olabilirsin. Artık köklerinle, ailenle barışma zamanı. Merkür-Uranüs karesi ise aşk hayatın başta olmak üzere keyif aldığın ne varsa o konuları iyi belirlemen gerektiğini vurguluyor. Bazı değişimler kapıda; ve bunlar oldukça radikal değişimler.

Akrep burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Aldığın kararlar, yaptığın görüşmeler belki de aldığın geri bildirimler seni istemediğin tercihlere sürüklemiş olabilir. Düşüncelerini geri almanın zamanı geldi. Kendi kararların, eylemlerini oluşturmalı. Merkür-Uranüs karesi ise bu konunun özünde, başkalarını ön plana koymak olabileceğini vurguluyor. Kendin için, kendi gelişimin ve mutluluğun için seçimler yapmalısın. Önce sen.

Yay burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Uzunca bir süredir yaşadığın maddi endişelerin, gelir için harcadığın efor ve aynı zamanda becerilerini gösterme tarzın sana tecrübe olarak geri döndü. Artık deneyimlerin ışığında bundan sonraki hayatın için temeller atma zamanın geldi. Merkür-Uranüs karesi ise, fikirsel anlamda değişime direnç gösterebileceğini vurguluyor. Hayatının ipleri senin elinde ve onu ne yöne götüreceğini sen karar vereceksin. Yolda ilerlerken bazı kavşaklar mutlaka olacak. O kavşaklarda tercih senin.

Oğlak burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Birkaç aydır yaşadığın olaylar bakış açını ve fikirlerini değiştirmiş olabilir. Kendin için adımlar atarken, kendi keyfinin peşinden giderken hayatındaki insanlar ve yaşadığın olaylar farklı kararlar almana sebep olabilirler. Merkür-Uranüs karesi ise, bazı maddi endişeler ile birlikte harcamalarında gereksiz sayılabilecek bir yükseliş olma olasılığını da veriyor. Aldığın kararların getirisini iyi hesapla.

Kova burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Bu kadar özgüvenli birinin de nedenini bilmediği korku ve endişeleri olabilir. İçi içini yiyebilir. Bu gayet normal. Zaman zaman özgüveninde azalma olabilir. Bunu kabuk değiştirme gibi düşün. Şimdi o dönemindesin. Merkür-Uranüs karesi ise inisiyatifin elinden kayıp gitme endişesi yaşayabileceğini vurguluyor. Halbuki tam tersi zihnin bu kabuk değiştirme ile daha da berraklaşacak.

Balık burcu

Bu hafta Mars ve Venüs’ün Neptün ile uyumlu açısı var. Geleceğini düşünmeye devam et. Hayaller kurmaya devam et ama bununla birlikte gerekli adımlar, başvurular, görüşmeler de yapılmalı. Hareket zamanı. Merkür-Uranüs karesi ise endişelerinin seni yavaşlatabileceği konusunda uyarıyor. Düşüncelerinin farklı, sıra dışı, anormal, ütopik olması kötü bir şey değil. Aldığın kararlar sana ait olduğu müddetçe ilerleyebilirsin. Endişelenme.

Kaynaklar
astroloji, haftalık burç yorumları