Haftalık Burç Yorumları (15 – 21 Kasım 2021)

Pazartesi gününe biraz tökezleyerek, biraz şikayet ederek başlasak da akşama doğru özgüveninimiz gittikçe artıyor olacak. (Hatta gereğinden biraz fazla bile artabilir.) Sabah saatlerinde bazı işler rast gitmiyormuş ya da istekleriniz anlaşılmıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu enerjiyi, “En çok ne isterken utanıyorum?” sorusunun cevabını arayarak verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. O konu her ne ise kaynağını bulmalısınız.

Salı günü, bir önceki güne nazaran daha olumlu etkiler var. Akşama doğru yeni adımlar atacak cesareti hissedebilirsiniz. Yerinizde duramayabilir, ertelediğiniz işleri bitirmeye çalışabilirsiniz. Çarşamba günü Ay, Boğa burcundayken Mars-Uranüs karşıtlığı yaşanacak. Fazla harcamalar ya da fazla sahiplenmeden kaynaklı alttan alta biriken problemlerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Çarşamba günü, içinizde şimdiye kadar tuttuğunuz duyguları dışa vurmaya yarayacak alternatif aktivitelerle uğraşabilirsiniz. Örneğin ev boyama, tadilat, tamirat, spor vb. Perşembe günü Merkür ile Neptün’ün güzel bir açısı var. Hayalinizdekileri dile dökmek, hatta içinizden dilek dilemek, dua ve meditasyon gibi içsel çalışmalar için çok şahane bir gün.

Cuma günü ise ne zamandır beklediğimiz Boğa burcundaki Ay tutulması gerçekleşecek. Bu ay tutulması, hayatınızın iplerini elinize almanız için sizi içsel olarak hazırlayacak bir tutulma. O yüzden kimine zor gelebilir fakat güzel olacak. Cumartesi günü sevdiğiniz insanlarla, yanında istediğiniz gibi hareket edebileceğiniz yakınlarınızla sakin bir şekilde geçirmek için ideal. Son olarak Pazar günü, bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Size iyi gelmeyen düşünce kalıplarınızı, önyargılarınızı ve peşin hükümlerinizi fark edip dönüştürmek için güzel bir gün.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Bu hafta hedeflerinizde ilerlemek, genişlemek, adımlar atmak isteyebilir fakat finansal alanda bazı denkleştirmeler yapmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Mevcut şartlarınızı gerçekçi olarak ele alarak ilerlemenizde fayda var. Borç, kredi gibi desteklerden faydalanabilirsiniz. Bunlar yaşanırken harcamalarınızı kısmak yerine tam tersi harcama niyetine girme ihtimaliniz var. Bu süreyi gereksiz para çıkışlarından sıyrılarak değerlendirmekte fayda var. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Sahip oldukların ile ilişkin, kendin ile ilişkin nasıl bir kişi olduğunu belirliyor. Mutsuz olduğun taraflarından fedakarlık edip ayrılmanın, onları dönüştürmenin zamanı geldi.

Boğa burcu

Özel hayatınızdaki bazı durumlardan memnun olduğunuz gibi, bazı durumlardan da şikayetçi olabilirsiniz. Bu durum geleceğe bakışınızı biraz bulandırıyor olabilir. Ani bir aşk, ani başlangıçlar ya da aniden ilişkinin seyrini değiştirme isteği gelebilir. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. İlişkiler içindeki rolünüzü sizi mutlu edecek şekilde evirmenin zamanı geldi. Kendiniz üzerinde çalışmalısınız. Alma-verme dengesini tutturduğunuzdan emin olun.

İkizler burcu

İş hayatınız ile ilgili hedefleriniz ve idealleriniz üzerinde değişiklikler yapabilir, bazı olumsuzlukları giderme gayreti gösterebilirsiniz. Bu hafta sağlığınıza ekstra özen gösterin. Kendinizi hasta hissettiğiniz zamanlar aslında iş anlamında kendinize fazla yüklendiğiniz zamanlar olacaktır. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Farkında bile olmadığınız maddi endişeler ortaya çıkabilir. Aslında bunun da kaynağı size yeterince değer verilmediğini düşünmeniz. Bakış açınızı değiştirdiğinizde endişeler büyük ölçüde azalacaktır.

Yengeç burcu

Bu hafta, keyfi harcamaların dozunu biraz daha artırma eğiliminde olacaksınız; dikkat etmekte fayda var. Bireysel çabalarınız ya da aşk hayatınızdaki bazı gerilimler sizi sosyal çevrenize yöneltebilir. Yeni çevre, yeni arkadaşlıklar söz konusu olabilir. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Gelecek planlarınızı ciddi bir şekilde ele almanızın zamanı geldi. Hem maddi, hem manevi olarak sizi doyuracak bir gelecek inşaa etmek için kolları sıvayabilirsiniz.

Aslan burcu

Hayatınızdaki kişi ile ailelerin de içinde olduğu bazı inatlaşmalar yaşanabilir. Yetiştirilme şeklindeki farklılıklar ortaya çıkabilir. Bu durum sizi gelecek planlarındaki değişikliğe itebilir. Bununla beraber kariyerinizin yönünü ani olarak değiştirebilirsiniz. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Kendinizi hangi statüde, ne yaparken hayal ettiğinizi tekrar hatırlayıp, bu hayali somuta indirgemek için adım atmanın zamanı geldi.

Başak burcu

Çalışma hayatınızdaki kişiler -özellikle astlarınız- ile ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler yaşanabilir. Fikirlerinizi ortaya atarken daha mesafeli ve objektif olmakta fayda var. Bununla birlikte ani gelişecek seyahatler ya da eğitimler söz konusu olabilir. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Hayatınızın anlamını sorgulamak ve manevi olarak tatmin olabilmek için neler yapabileceğinizi araştırmak için güzel bir fırsat var önünüzde.

Terazi burcu

Yeteneklerinizi keyif alarak gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilir hatta bunlardan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta kendinize güveniniz tam olacaktır. Burada şansınıza çokça güvenip yapılması gerekenleri atlamamakta fayda var. Aksi taktirde özellikle maddi anlamda zorlanabilirsiniz. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Finansal durumunuzu değerlendirirken aynı zamanda kendinizdeki bazı eksiklikleri ve pürüzlü yönleri de törpülemeye çalışabilirsiniz. Dönüşmek için güzel bir zaman.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Bu hafta, kendinize yatırım yapmak için çok güzel fırsatlarınız olacak. Bu hafta itibari ile gerçekten yapmak istediklerinizi düşünerek kendinizi ve potansiyelinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu arada kendiniz ile uğraşırken özel hayatınızdaki kişinin de hayatınızda rolünü gözden geçirebilir, yalnızsanız yeni biri ile tanışabilirsiniz. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Bu tutulma, ikili ilişkiler ve ortaklık ilişkinizi etkileyecek durumda. Hayatınıza ne kadar hakimsiniz, diğerlerinin ne kadar etkisindesiniz fark etmenin zamanı geldi.

Yay burcu

Ne zamandır içinizde belirlen düşünceler, korkular, endişeler ya da projeler anlatılmaya hazır. Ortaya çıkmayı bekliyorlar. Yakın çevrenizden başlayarak bu konular hakkında konuşabilirsiniz. Aksi taktirde kendinizi hasta hissedebilir, psikolojik olarak sarsılabilirsiniz. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Çalışma hayatınız ve günlük rutinlerinizde bazı konfor alanları yaratmanın zamanı geldi. Değişkenliği seven yapınız zaman zaman da konaklamak için bir liman arıyor.

Oğlak burcu

Bu hafta, popülerliğinizi ve çevrenizi kullanarak maddi anlamda ferahlayabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Tazminat gibi hak edilmiş bir para gelebilir. Bu parayı keyif aldığınız alanları keşfetmek ya da gerçekleştirmek üzere kullanabilirsiniz fakat aşırı harcama yapmamaya özen gösterin.  Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Oldukça verimli bir dönemdesiniz. Projeler üretmeye, hareket etmeye, sanat, spor ve hobilerle uğraşmaya başlayın ya da hali hazırda yapıyorsanız mutlaka devam edin.

Kova burcu

Şansınızın sizi tembelleştirmesine izin vermeyin. Geleceğiniz ya da hedefleriniz için çalışmaya devam etmelisiniz. Bu ara bolca fırsat var önünüzde. Ani taşınmalar, yer değişiklikleri söz konusu olabilir. Kariyerinizi şekillendirmek için güzel bir dönem. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Aile kurmak, evde aileniz ile vakit geçirmek, sıcak bir yuva içinde olduğunuzu bilmek ve bunu yaşamak önemli olacaktır.

Balık burcu

Hayatınızı anlamlı kılmak bu hafta çok daha önemli olacaktır. Bu yönde iç sesinizi dinlemek, kendinizle baş başa kalıp düşünmek çok daha verimli kararlar almanızı sağlayacaktır. Yeni bir eğitim, yurtdışı seyahatleri ya da taşınma söz konusu olabilir. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilmek için yakın çevreniz ile vakit geçirmek, mutlu olabileceğiniz bir yerde yaşamak çok daha önem kazanacak.

astroloji, haftalık burç yorumları
Kaynaklar