Haftalık Burç Yorumları (20 – 26 Eylül 2021)

Pazartesi sendromunu sonuna kadar yaşayabileceğimiz bir haftaya giriş olabilir. Kendimizi halsiz, uykusuz, hülyalı hissedebiliriz. Haftanın ilk gününü ilham ve yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere ayırabilirsiniz.

Salı günü, Balık burcunda güzel mi güzel bir dolunayımız var. Herkese şifa olsun. Ektiklerimizi biçtiğimiz, projelerimizin, adımlarımızın sonucunu deneyimleyeceğimiz bir dolunay. Özellikle içimizi kemirdiğimiz ama elimizden geleni yaptıktan sonra akışa bıraktığımız neler varsa işte onların hediyelerini alabileceğiz. Çarşamba günü, ekstra efor sarf ettirecek olaylar ile karşılaşabiliriz. Bunları öfke ve şikayet ile karşılamayın. Size çok güzel tecrübeler sunacak, daha sonra bu tecrübeler işinize çok yarayacak.

Güneş, Terazi burcuna geçiyor. İlişkiler iyice gündemimize düşecek ama biraz da nefes aldıracak. Perşembe günü, Venüs-Uranüs karşıtlığı ile ilişkilerde ani başlangıç ve bitişler getirebilir. Sakin ve basiretli olmakta yarar var. Cuma günü de bu etki devam edecek. Cumartesi gününü okumaya, araştırmaya, derinleşmeye ayırabilirsiniz. Haftanın son günü ise bir sonraki haftanın planlarını yapmak, derlemek toplamak, yarım kalan işleri tamamlamak için güzel bir gün.

Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Haftalık burç yorumlarına birlikte göz atalım!

Koç burcu

Haftanın en önemli olayı, şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Çok stres yaptığınız, içinizi kemiren konularda sonuç elde edebilir, rahatlayabilirsiniz. Akışa bırakmanın hafifliğini deneyimleyebilirsiniz. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, ilişkilerinizdeki gerilim azalabilir. Kendinizi partnerinize veya ortağınıza daha sağlıklı bir şekilde anlatabilirsiniz. Son olarak Venüs-Uranüs karşıtlığı, ani para giriş ve çıkışını ifade edebilir. Harcamalara dikkat.

Boğa burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Gelecek planlamalarınız ile alakalı bazı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kişilerden destek görebilirsiniz. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, iş hayatınızdaki gerilim azalabilir. İş arkadaşlarınız arasında popülerleşebilir, kendinizi ön plana taşıyabilirsiniz.

İkizler burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Kariyeriniz ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatınızdaki gerilim azalabilir. Çocuk planları için uygun bir dönem olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz.

Yengeç burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Hayatınızın sorguladığınız bölümleri ile ilgili somut bazı gelişmeler ya da cevaplarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde rüyalarınız oldukça aktif. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte ev hayatınızdaki gerilim azalabilir. Kendinizi manevi olarak daha güvende hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Mali konularda toparlanma söz konusu olabilir. Bir yerden beklediğiniz bir para varsa bu konu sonuçlanabilir. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, iletişim veya eğitim alanlarındaki gerilim azalabilir. Yakın çevreniz içinde popülerleşebilirsiniz.

Başak burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. İlişkiniz düzelebilir, problemleriniz varsa rahatlıkla çözümleme getirebilirsiniz. Ortaklıklardan yana destek görebilirsiniz. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, maddi alandaki gerilim azalabilir. Gelir artışı söz konusu olabilir.

Terazi burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Çalışma hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. İş arkadaşlarınızdan destek görebilir, günlük rutinlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, hayatınızdaki gerilim azalabilir. Popülerleşebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendiniz için güzel adımlar atabilirsiniz.

Akrep burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Aşk hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Bebek haberi alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve sezgilerinizi kullanmanız için tam sırası! Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, içsel geriliminiz azalabilir. Biraz izole kalıp kendinizi anlayabilmek için güzel bir dönem.

Yay burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Ev ve gayrimenkul konuları ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Aileden destek görebilirsiniz. Geçmişten beri taşıdığınız konuları bırakmanın zamanı geldi. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, sosyal ilişkilerinizdeki gerilim azalabilir. Popülerliğiniz artacaktır. Şanslı bir döneme giriyorsunuz.

Oğlak burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Eğitim ve iletişim alanında güzel gelişmeler var. Küslükler bitebilir. Kardeşlerden ve akrabalardan destek görebilirsiniz. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, kariyer hayatınızdaki gerilim azalabilir. Terfi alabilirsiniz. Evlilik  planları için de uygun bir dönem.

Kova burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Parasal konularda güzel gelişmeler var. Gelir artışı söz konusu olabilir. Becerilerinizi rahatlıkla sergileyebileceğiniz bir dönem. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, eğitim, seyahat, iletişim alanlarındaki gerilim azalabilir. Kendinizi manevi olarak daha güvende ve özgüvenli hissedebilirsiniz.

Balık burcu

Haftanın en önemli olayı şifa getirecek olan Balık Dolunayı. Hayatınızı daha güzel kılacak gelişmeler söz konusu olabilir. Size iyi gelmeyen her şeyi bırakmak ve yenilere yer açmak için çok uygun bir dönem. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte, borç konularındaki gerilim azalabilir. Eşinizin gelirinde artış yaşanabilir.

astroloji, haftalık burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları (20 – 26 Eylül 2021)
Kaynaklar