Mutlaka İzlemeniz Gereken Ağustos Ayında Vizyona Girecek 5 Film

Her yaz sezonunda sinemaya gitmekten, vizyon filmlerini takip etmekten uzaklaşıyorum. Patlamış mısırın sıcaklığına yazın dayanılmıyor mu yoksa sektör gerçekten yavaşlıyor mu orasından pek emin değilim.

Ancak siz de benim gibi yazı evinde geçirenlerdenseniz; “Yapacak hiçbir şey yok” diyorsanız ve aktivite bulmayı sürekli erteliyorsanız, bu listeyi okuduktan sonra bilgisayar başından kalkıp hemen kendinizi bir sinema salonuna atabilirsiniz. 

“Yarın giderim yaa!” diye düşünmeyin. Zehra’nın Ağustos ayı temasını okumadınız mı yoksa: Bu ay ertelemek yok!

1)  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Vizyon Tarihi: 2 Ağustos 2019

Tür: Aksiyon

Yönetmen: David Leitch

Senarist: Chris Morgan, Gary Scott Thompson

Hızlı ve Öfkeli serisinin spinn-off filminde; birbirinden tamamen zıt olan Hobbs ve Shaw, birbirlerinden nefret etseler bile insanlığı tehdit eden biyolojik bir tehditi durdurmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

2) L‘Homme Fidele (Sadık Bir Adam)

Vizyon Tarihi: 9 Ağustos 2019

Tür: Dram-Komedi-Romantik

Yönetmen: Louis Grrel

Senarist: Louis Garrel

Bir çiftin ilişkisi; kadının adamı, adamın en yakın arkadaşı için terk etmesi ve arkadaşı ölünce de adama geri dönmesiyle komplike bir hal alır.

3) Late Night (Gece Kuşu)

Vizyon Tarihi: 16 Ağustos 2019

Tür: Komedi

Yönetmen: Nisha Ganatra

Senarist: Mindly Kaling

30 yılı aşan söyleşi programında değişiklik yapmadığı takdirde şöhretini kaybedeceğini anlayan Katherine Newberry, program yazarlarından kendisini tekrar komik ve güncel göstermelerini ister. Bu, onun büyük hayranı olan Molly’nin kendini göstermek ve idolünün kariyerini eski haline getirmesi için büyük bir fırsattır.

4) Angel Has Fallen (Kod Adı: Angel)

Vizyon Tarihi: 23 Ağustos 2019

Tür: Aksiyon-Gerilim

Yönetmen: Ric Roman Waugh 

Senarist: Katrin Benedikt, Creighton Rothenberger

Gizli Servis üyesi ve başkan koruması Mike Banning’i, Başkan Allan Trumball’un hayatını tehdit eden bir Hava Kuvvetleri Bir saldırısı sonucunda hayatını ve kariyer seçimlerini sorgulamaya başlarken görüyoruz. Karalama kampanyasının hedefi haline gelen ve başkana suikast düzenleme teşebbüsüyle suçlanan Banning, gerçek tehdidi ortaya çıkarmaya çalışırken kendi ajansından ve FBI’dan kaçınmak zorunda kalır.

5) Once Upon a Time in Hollywood (Bir Zamanlar Hollywood’ta)

Vizyon Tarihi: 23 Ağustos 2019

Tür: Dram-Komedi

Yönetmen: Quentin Tarantino

Senarist: Quentin Tarantino

1969 yılının Los Angeles’ında geçen Once Upon a Time in Hollywood, artık ışığını kaybetmiş bir televizyon yıldızı ve kendisinin dublörünün, Hollywood Altın Çağı’nın son yıllarında günden güne çetrefilleşen film endüstrisinde yeniden şöhret ve başarı elde etmek için verdikleri çabayı konu edinirken bu ikilinin hikâyesinin arka planında aynı yıl gerçekleşen ve bahsi geçen aktörün kapı komşusu olan Sharon Tate’in de aralarında bulunduğu beş kişinin öldürüldüğü Manson katliamını anlatıyor.

Bunlar da ilgini çekebilir

Kaynaklar
ağustos ayı vizyondaki filmler, ağustos vizyon filmleri, vizyondaki film listesi